Търся филм, сериал... Тема 11

  • 60 063
  • 744
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 755
Дали има качен някъде "Голата истина за група "Жигули" ?

# 301
  • Мнения: 23
Търся филм с Пиър Броснан, актрисата не си спомням как се казваше. Двамата бяха адвокати по бракоразводно дело на двама екстентрици. Той беше рок певец,а тя дизайнерка.Много щури и двамата.Имаха замък в Англия и отидоха там.И адвокатите също отидоха в замъка и след пийване на купон в селото се ожениха.Както не се понасяха и бяха противници се влюбиха. Някой, ако се сеща нека пише кой е филма.Благодаря.

# 302
  • Мнения: 8 997
Мисля, че е Закони на привличането. С Джулиан Мур.

# 303
  • Мнения: 23
Точно този е Закони на привличането. Благодаря много.

# 304
  • Мнения: 2
GrinЗдравейте дами преди време даваха един доста интересен (поне за мен) сериал страсти в тоскана, може би заради Лука Уорд...  Та наскоро намерих сериала в Арена бг (без 4ти сезон) но не може да се изтегли, стигнах само до втори сезон :/ ... Можете ли да ми препоръчате място от където да го изтегля ?? Или ако някоя има всички сезони да се разберем за да се сдобия с тях Grin

# 305
  • Мнения: 4 871
И аз заради него го гледах, беше ми направил впечатление още от Елиза. Много му отива да играе властни мъже, дори след толкова години не е изгубил осанката си.
Сериала си има страница във фб, където може да намериш сериите с бг аудио.

# 306
  • Мнения: 8 918
И на Пиърс Броснън най-много му "тича" ролята на Джеймз Бонд. Лично мнение.

# 307
  • Мнения: 72
Здравейте, преди много години (преди 2000) гледах по телевизията филм, от който си спомням съвсем малко. Ставаше въпрос за сляпа млада жена, която прогледна след трансплантация на роговици. След това някой се опитваше да я убие- оказа се роднина или близък на донора, който оставяше рисунка със съответните части на тялото, които са дарени (в нейния случай на очи). Надявам се някой да успее да помогне, въпреки обърканите ми обяснения Simple Smile

# 308
  • Мнения: 158
Здравейте, преди много години (преди 2000) гледах по телевизията филм, от който си спомням съвсем малко. Ставаше въпрос за сляпа млада жена, която прогледна след трансплантация на роговици. След това някой се опитваше да я убие- оказа се роднина или близък на донора, който оставяше рисунка със съответните части на тялото, които са дарени (в нейния случай на очи). Надявам се някой да успее да помогне, въпреки обърканите ми обяснения Simple Smile
Може би този https://www.imdb.com/title/tt0406759/

# 309
# 310
# 311
  • Мнения: 2
И аз заради него го гледах, беше ми направил впечатление още от Елиза. Много му отива да играе властни мъже, дори след толкова години не е изгубил осанката си.
Сериала си има страница във фб, където може да намериш сериите с бг аудио.


за жалост само една част от 3ти сезон я има във Фб... Ако имате някакви предложения, помагайте момичетаа

# 312
  • Мнения: 1
От много години търся този филм с бг-аудио:Nitti: The Enforcer.Гледал съм го по времето на видеокасетите и повече не ми е попадъл.Моля ако някой може да помогне.

# 313
  • Мнения: 3 417
От много години търся този филм с бг-аудио:Nitti: The Enforcer.Гледал съм го по времето на видеокасетите и повече не ми е попадъл.Моля ако някой може да помогне.
https://www.youtube.com/watch?v=vtHjeZrr-dE има опция автоматичен превод минаваш на български със скролване .
Приятно гледане

# 314
  • София
  • Мнения: 9 911
Идеи за филми, които могат да се харесат - подобни на Divergent / Insurgent / Allegiant?

Общи условия

Активация на акаунт