Търся филм, сериал... Тема 11

  • 60 139
  • 744
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 795
Емил, ще ви се помогне когато се сети някой. До тук писалите явно не се сещаме... Писаха ви да дадете ако имате информация за някой актьор или година, може би име на персонаж... И няма смисъл от ежедневно припомняне. Аз писах за сериал през 2019, чак средата на тази година се намери някой, който може  да ми каже кой е. Така че търпение

П.С. сигурен ли сте че е за миски филма? Сега като помислих се сетих за сюжета на един филм, името обаче ми бяга. Само че там една руса тинейджърка умря и условието да отиде в рая беше да помогне на най "невзрачното" момиче да стане кралица на бала. Титлата я спечели безисвестно момче, русата си отиде в рая.

Последна редакция: чт, 16 сеп 2021, 21:25 от Kaya

# 391
  • Мнения: 11
Беше комедия и имаше мис българия значи е било със миски!

# 392
  • Мнения: 4 871
Емил, дали няма да видиш филма, който търсиш, сред тези: https://www.imdb.com/search/keyword/?keywords=beauty-pageant

Опитвах се да се сетя за твоя филм, но това е най-доброто решение, което мога да предложа. Дано някое лице ти се стори познато.

# 393
  • Мнения: 2 255
Емил, ще ви се помогне когато се сети някой. До тук писалите явно не се сещаме... Писаха ви да дадете ако имате информация за някой актьор или година, може би име на персонаж... И няма смисъл от ежедневно припомняне. Аз писах за сериал през 2019, чак средата на тази година се намери някой, който може  да ми каже кой е. Така че търпение

П.С. сигурен ли сте че е за миски филма? Сега като помислих се сетих за сюжета на един филм, името обаче ми бяга. Само че там една руса тинейджърка умря и условието да отиде в рая беше да помогне на най "невзрачното" момиче да стане кралица на бала. Титлата я спечели безисвестно момче, русата си отиде в рая.
На мен това предложение ми се струва право в десятката! Кой е филмът?

# 394
  • Мнения: 1 193
Здравейте, преди няколко дни на телефона ми излезе реклама на филм по Netflix, но малката ме бутна и изчезна, нещо натиснах. Търсих го и нищо. Та това, което гледах - жена си прави тест за бременност в обществена тоалетна вътре в кабинката. Докато чака резултата, в съседната кабинка влиза двойка и започват да издават звуци. В първия момент жената с теста си мислу, че правят секс, докато в един момент не осъзнава, че става убиѝство. Вижда и крака с обувка на жертвата как се отпуска. Когато всичко свършва и става тихо, тя се наддига бавно да погледне отгоре какво става. Ако някой може да помогне, не спирам да се питам какво ли е видяла.
Засичала съм го във фб и аз, себе си вижда, облечена по същия начин както е в момента. Не съм обърнала внимание че е филм 🙈 Та с името не мога да помогна, но ще ми е интерсно да видя кой е
https://m.imdb.com/title/tt11280782/
Ето го филма който търсите сега моля помогнете с моя!

От IMDB:
Genres     Short  Horror
Runtime   4min


Действително не е точно филм...

# 395
  • Мнения: 1
Търся шести сезон на сериала Скандал

# 396
  • София-Младост
  • Мнения: 23 348
Търся шести сезон на сериала Скандал
Има го в Замунда, но без субтитри.

# 397
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 764
Здравейте, търся един френски филм. Заглавието му е "Заради любовта й" . Главният герой е момче на 15 години, което се влюбва в момиче на име Оливия. Един ден пада с колелото и резултатът е счупен крак, но може би беше ръката. Не помня точно. Оливия започва да се грижи за него, помага му в ученето. И той постепенно се влюбва в нея. Спомням си и няколко песни, които вървяха във филма: The Platters-Only you, Bill Haley-Rock around clock.

# 398
  • Мнения: 11
Ето го филма който търсите
https://m.imdb.com/title/tt0108672/

# 399
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да де, то е ясно кой е филмът, щом е написано заглавието. Според мен Natael-1485 по-скоро го търси във вид, подходящ за гледане. Но всъщност заглавието в оригинал също би било полезно, да.

# 400
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 764
Точно този е филма. Но с българското заглавие го няма в Замунда. А исках отново да го гледам. Благодаря за помощта.

# 401
  • Мнения: 5
Емил, ще ви се помогне когато се сети някой. До тук писалите явно не се сещаме... Писаха ви да дадете ако имате информация за някой актьор или година, може би име на персонаж... И няма смисъл от ежедневно припомняне. Аз писах за сериал през 2019, чак средата на тази година се намери някой, който може  да ми каже кой е. Така че търпение

П.С. сигурен ли сте че е за миски филма? Сега като помислих се сетих за сюжета на един филм, името обаче ми бяга. Само че там една руса тинейджърка умря и условието да отиде в рая беше да помогне на най "невзрачното" момиче да стане кралица на бала. Титлата я спечели безисвестно момче, русата си отиде в рая.

# 402
  • София
  • Мнения: 4 429
Духът на бала (2011)


Историята е за Амбър, надменно известно момиче, което умира от токов удар. Единствената възможност да отиде в Рая е, ако помогне на най-неизвестното момиче в училището, да стане кралица на бала.Тя разполага с една седмица, но нещата не се развиват така както са планувани.

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Подобен филм е и "Земен ангел" от 90-те, но там също става въпрос за подпомагане на неизвестно момиче да стане известно. В гимназията.

https://www.imdb.com/title/tt0101793/?ref_=nv_sr_srsg_0

# 404
  • Мнения: 7 048
Дали се намира някъде новият филм за Шумахер с български субтитри?

Общи условия

Активация на акаунт