Добър невролог, София

  • 1 082
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 516
Здравейте,
Наскоро припаднах и си глътнах езика, съпроводено с гърч. По всичко прилича на епилептичен гърч.
3-4 минути съм била без въздух и после един час напълно неадекватна и не помня нищо. По време на припадъка съм извикала.
За период от две години ми се случват неконтролируеми конвулсии, краткотрайни, за стотна от секундата, просто сякаш губя съзнание. За тези две години ми се е случвало около 5-6 пъти, но никога толкова сериозно, колкото наскоро.
В спешното предполагат преумора (имам бебе на два месеца и половина) и недоспиване и бих повярвала, ако нямах тези трептения от преди бременността.

Описвам, колкото мога случая, за да получа адекватни съвети за невролози в София.
На 30 години съм, ако има значение.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 923
Една от най-добрите детски невроложки относно епилепсия е Петя Димова,работи в Иван Рилски,едва ли би отказала преглед на възрастен. Много странен характер е,но е невероятен специалист. Пак за детски проф.Литвиненко,можеш да запишеш час в МЦ Малчовците ,той също мисля не би отказал преглед на възрастен.Той по характер е малко по-лек.Не мисля,че трябва да те притеснява това ,че са детски невролози,по-скоро сепиалистите за възрастни отказват да работят с деца,от колкото обратното.

Общи условия

Активация на акаунт