Добър невролог във ВМА София

  • 7 017
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте.Нуждая се от добър невролог в София по възможност от ВМА.Ако някой има впечатление от добър невролог в тази болница нека пише,защото вече 2 пъти попадам на шарлатани които ме тъпчат с болкоуспокояващи и след тях болките пак почват.Много моля пишете ми ,защото взех пак направление и трябва непременно да запиша час за да не изтече срокът му.Проблема е че не съм от София и нямам никаква представа за докторите там.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 171
В поликлиниката на ВМА, в първия коридор вдясно от входа, е МЦ Неврология. Ходила съм там, но преди много години. Нямам техен телефон и не зная дали работят със НЗОК. Предполагам, че от информацията на ВМА може да дадат координати.

# 2
  • Мнения: 7 279
И аз, и майка ми сме доволни от доктор Галина Гаврилова. В поликлиниката на ВМА, каб.131.
Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 46
Здравейте, д-р Гаврилова към ВМА ли е или преглежда в този център, който се намира в сградата?. Аз имам проблем с ръката, не знам дали се занимава с това. Благодаря!

# 4
  • Мнения: 7 279
Освен, че преглежда в 131 кабинет ( мисля,  че само в сряда и петък) по принцип работи в отделението по Неврология( не помня етажа май 11) във ВМА. Имах оплаквания точно с болки и невъзможността да си вдигам ръката-пусна ми рентген( ошипявания), назначи ми лечение, физиотерапия. Дано не подвеждам, но аз съм доволна.

# 5
  • Мнения: 46
Освен, че преглежда в 131 кабинет ( мисля,  че само в сряда и петък) по принцип работи в отделението по Неврология( не помня етажа май 11) във ВМА. Имах оплаквания точно с болки и невъзможността да си вдигам ръката-пусна ми рентген( ошипявания), назначи ми лечение, физиотерапия. Дано не подвеждам, но аз съм доволна.

Благодаря! Във ВМА ми казаха, че записват две седмици напред. Дано успея през този център по-рано!

Последна редакция: вт, 06 дек 2022, 15:24 от Prima123

# 6
  • Мнения: 46
Здравейте.Нуждая се от добър невролог в София по възможност от ВМА.Ако някой има впечатление от добър невролог в тази болница нека пише,защото вече 2 пъти попадам на шарлатани които ме тъпчат с болкоуспокояващи и след тях болките пак почват.Много моля пишете ми ,защото взех пак направление и трябва непременно да запиша час за да не изтече срокът му.Проблема е че не съм от София и нямам никаква представа за докторите там.

И аз не знам тези нестероидни противовъзпалителни дали помагат за лечението на нерва или само за болката. А са голяма отрова Sad

Общи условия

Активация на акаунт