познавате ли? (д-р Владимиров)

  • 1 599
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35
Преди инвитрото задължително се маха хидросалпингс /каквато е била твоята течност/ и се лекува ендометриоза /ако има, разбира се/. Ако това не се направи, инвитрото ще е неуспешно. Правилно си постъпила, на прав път си. Не се притеснявай. Сега излекувайте ендометриозата и давай смело напред!
Колкото до отстранената тръба - и това не трябва да те притеснява, защото така ти се намалява рискът от извънматочна /понякога се получава при инвитро/.
Сега ми биха последната инжекция Золадекс и после ще видим. Ще се пробвам пак вероятно. Само да преодолея страха си от повторна беля.

# 16
  • Мнения: 83
Здравей!
Аз съм пациентка на д-р Владимиров. Със запушени тръби съм. Преди това имам две лапароскопии. Първата от тях заради т.нар. хидросалпингс. Отстранихме възможната част от проблемите и направихме инвитро при д-р Владимиров. Успешно. В момента съм бременна в 25-та седмица.
Напълно съм убедена в професионализма на д-р Владимиров и екипа му. Винаги може да стане фал, но е важно да се прецени доколко лекарят има вина за него и доколко попада в графа "непредвидими обстоятелства".
Възможно е течността в тръбата да не се е виждала преди инвитрото, а хидросалпингсът да се е активизирал в следствие на стимулацията. Но това е нещо, което не е зависело от лекаря.
Преди успешното класическо инвитро по дълъг протокол направихме и опит за инвитро на естествен цикъл. Стана фал и дори не се стигна до пункция. Но нищо не зависеше от лекаря.
С две думи - всяко зло за добро!
Успех!

# 17
  • Мнения: 7 716
Доволна съм от д-р Владимиров, независимо, че все още не съм успяла.
Добър специалист е, имам му доверие.

# 18
  • Мнения: 35
Доволна съм от д-р Владимиров, независимо, че все още не съм успяла.
Добър специалист е, имам му доверие.
Благодаря Лали и аз съм доволна, ама пусти страх. Пък и до сега не съм прочела нищо лошо за него, а и получавам нужното внимание там и дано ни помогне.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 363
аз съм пациентка на д-р Владимиров от 2 години. в подписа ми ще видиш резултата от неговите и на д-р Тачева грижи.
във възторг съм от тях и от целия екип на клиниката - и като специалисти по репродуктивна медицина, и като хора. те бяха до мен във всички трудни моменти досега.
винаги ще им бъда благодарна и ги обичам много!

# 20
  • Мнения: 35
аз съм пациентка на д-р Владимиров от 2 години. в подписа ми ще видиш резултата от неговите и на д-р Тачева грижи.
във възторг съм от тях и от целия екип на клиниката - и като специалисти по репродуктивна медицина, и като хора. те бяха до мен във всички трудни моменти досега.
винаги ще им бъда благодарна и ги обичам много!
благодаря jam. Дано имам същия късмет и да ти е живо и здраво детенце и само радост от тук нататък.

Общи условия

Активация на акаунт