Уроци по пиано - цени?!

  • 4 260
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Шани,съгласна сум 100% с lulumba !Права е и,че синтезатор няма да ви свърши добра работа!Точно контакта на клавишите с пръстите е различен при различните инструменти!Искам да кажа,че или пиано или ел.пиано ще са нужни на детенце-ако усетиш,че свиренето го влече,разбира се!Синтезаторите са съвсем друг клас музикални  инструменти и в твоя случай-не за препоръчване!
Дано да съм ти  била полезна!
А.....Права си-уч.час=45мин.,а при по малки деца може и 30мин.Всичко е до учителя и неговата преценка!А цените варират!Може и за 5лв.на час да намериш добър преподавател,но не и в София,а в по малки градчета,където безработицата притиска хората-особено на изкуството! Rolling Eyes

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
добре де, разбрахме се за всичко...
Ама дайте сега съвет, какъв точно инструмент да й купим?! Дайте обяснения, линкове и т.н...
мерси   bouquet

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
в нашето читалище където водя Адриан е 5лв на учебен час

# 18
  • Мнения: 3 360
http://artist.com.mk/info.php?productID=1850

Ето примерен вариант на дигитално/електрическо/пиано.Но според мен и съпругът ми-който е специалист в тази област-най-добре акустично пиано!Ако има нещо-питай и на лични!
А ето къде може да прочетеш и някоя обява за пиана/цени!
http://dalavera.net/list.php?62
Успех в избора! Laughing

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На тоз етап не можем да купим пиано, колкото и да ми се ще... Confused (и причината не е финансова  ooooh!)
Това много ми харесва:


А какви пари ли е?  Rolling Eyes

tutti   bouquet

# 20
  • Мнения: 3 360
http://www.musik-service.de/korg-sp-250-prx395754067de.aspx
цена-900 евро-но може да се намери алтернатива на това пиано-доста по-евтин модел!

Ако нещо те интересува сериозно-питай!!!Мога да помогна! Peace

# 21
  • Мнения: 200
 Hug Здравейте, сина ми ходи на "почти" частни урци - при наша позната.... А тя преподава в частно училище  Wink и събота я навестява за 10 лв - 1.30 ч. (астрономически) Ееее те с почивки ... с разговори и т.н.  Peace

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Въйййй, цифромания си е това ел. пиано... както и да е - проблемът си е наш!


Само да попитам: щерката ходи 2 пъти седмично по 20 мин. Значи за 1м. тя има 4 уч. часа. Добре ли е? На 9г. е и се заминава с такива уроци от март месец с прекъсване по време на ваканцията.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
на мен 20 мин. ми се струват малко за едно занимание. виктория ходеше на уроци по пиано преди време. започна, когато беше на 3 г. и 8 месеца и приключи точно преди първи клас. ако не се лъжа, заниманията й бяха по 40-45 минути. е, съвсем в началото бяха по 30 мин.
това време позволява да се учи малко теория, разсвирване, проверка на старите неща и поработване върху нещо ново.
учителката й винаги даваше право на избор за новите пиеси, за да не се чувства детето принудено да свири материал, който не му допада...
за цени не мога да кажа нищо, беше отдавна, освен това сме плащали и на ръка, и такса в читалището...

сега изчакваме да видим как ще тръгне новата учебна година в новото училище и май пак ще викаме учителката... гледам, че и габриела е много запалена...

буквално преди дни купихме синтезатор - прастарото ни пиано си стои в старата къща, но на никой не му се занимава с местене и акордиране. съпругът ми поразбирва от тези неща и избра оптималния вариант - хем децата да се учат на добра клаиатура (е, не е тежка като учебната), хем на него да му върши добра работа за репетиции и записи...

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...буквално преди дни купихме синтезатор...

покажи ми го, ако го има някъде в НЕТ-а, плз!

# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
а сега де  newsm78
yamaha е, но не знам кой е моделът; струва малко над 1300 лв в техномаркет. отивам на страницата на магазина да го търся. виктория и баща й ходиха да го купуват, ние с габица дремахме у дома smile3524

# 26
  • София
  • Мнения: 2 249
Off (Извинявай, Шани  bouquet):
Яни, зачисти  си малко кутията Simple Smile.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
шани, моделът е Yamaha DGX505 Portable Grand - виж го в сайта на ямаха

сори, ама не мога да сложи истинската картинка или дори линк към нея тук - излиза едно смешно човече Rolling Eyes

цената на сайта мъничко се различава от онази, която платихме, но те си пишат, че може да има несъответствия.

оффф: иве, минах с метлата  Wink

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
такова ли е?

Супер е..., много ми харесва. Мерси янита   bouquet

Иве_Д   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 298
Да отговоря и аз - плащам 10 лв за 1 астрономически час. Уроците са у нас. Учителката е детски музикален педагог. Имаме продукции няколко пъти в годината.

Общи условия

Активация на акаунт