Банята - 37 тема

  • 47 259
  • 769
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 53
Някой да е купувал плочки Tubadzin, гледам че са полска марка. Какви са ви мненията за тях?

# 631
  • Мнения: 1 123
Някой да е купувал плочки Tubadzin, гледам че са полска марка. Какви са ви мненията за тях?
Банята и тоалетната ни се правят с такива плочки. Като съчетание много ги харесах. Майсторът ни им намери леки кривини, като ги допря с лице една срещу друга, но като цяло това не е попречило, добре се получава.

# 632
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Здравейте!
Някой ползвал ли е душ и смесител за баня на фирмите - Inter Ceramic или Fayans?
Трябва да взема нещо бюджетно за мои близки, но искам и да е надеждно.
Как са като качество в сравнение с Видима, които са другият вариант на който съм се спряла?

# 633
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Вземи Видима - с калпави смесители после само ядове.

# 634
  • Мнения: 466
Колебая се дали тавана на банята да бъде ПВЦ ламперия или Хънтър Дъглас. Някой има ли опит с ламперия? Пожълтява ли? Притеснявя ме евентуален мухал? Банята е без прозорец и има влага.

# 635
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Щом имате много влага всичко що е фуга или снадка е предразположено да образува мухъл.
Личното ми мнение е, че е по-добре с подходяща боя за мокри помещения.

# 636
  • Мнения: 998
Колебая се дали тавана на банята да бъде ПВЦ ламперия или Хънтър Дъглас. Някой има ли опит с ламперия? Пожълтява ли? Притеснявя ме евентуален мухал? Банята е без прозорец и има влага.
Ние сме с Хънтър Дъглас. Беше пожълтял за 15 год защото се е пушило в банята и заради парното, но го демонтирахме и боядисахме дървесен декор. Стана супер свежо и готино.
На свекито за 15 год не е мръднал грам- няма жълти петна  и пожълтяване но тя е в къща има прозорец и няма парно.

# 637
  • Русе
  • Мнения: 5 339
В баня в топлофицирана сграда е съвсем друго - там се изсушава от тръбите, които минават и отдават топлина все пак.
Ако обаче е баня в панелен блок без ТЕЦ ела да видиш какво става, ако не се почиства, подсушава, проветрява и вентилира редовно.

# 638
  • Мнения: 175
Здравейте, ако може някой да ми обясни как точно работи този клик-клак изпразнител: https://www.vidima.bg/produkti/click-clack-sifon-za-mivka-S8808-AA-155886p ? Харесах си смесител без изпразнител и мивка без преливник. С какъв сифон мога да ги комбинирам?

Последна редакция: нд, 09 май 2021, 14:38 от Agent007

# 639
  • Мнения: 40 310
Много лесно - натискаш и запушва, пак натиска и изскача. Свеки има такъв.

# 640
  • Мнения: 175
Благодаря. Струва ми се по-удобно изпразнител и смесител да са отделни. Мислех си, че изпразнителя и сифона вървят заедно, но на линка е само изпразнител.

# 641
  • Мнения: 40 310
Именно, напълно отделени и независими едно от друго са. Или очакваше за тези пари и сифон?

# 642
  • София
  • Мнения: 1 742
Благодаря. Струва ми се по-удобно изпразнител и смесител да са отделни. Мислех си, че изпразнителя и сифона вървят заедно, но на линка е само изпразнител.
Само гледай каква мивка ще вземеш ,че сифоните са 2 модела.

# 643
  • Мнения: 292
Здравейте,

Моля за идеи, предложения, съвети как да организирам осветлението на окачен таван около 4,5 кв.м?
Брой, вид, размер, форма, за да е красиво и светло Simple Smile
Благодаря

# 644
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Квадратни LED табла с подходящ размер и мощност примерно.

Общи условия

Активация на акаунт