Какви кофти експерименти сте правили с външния си вид?

  • 9 807
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 058
И аз се пробвах да се направя руса в домашни условия и резултата беше ужасен. Дългата ми коса беше оранжева и изгорена. Ходих така доста дълго време и сега не смея да се боядисам.

# 16
  • Мнения: 590
Отидох фризьорка да ми направи руси кичури с шапка,но тя ме забрави малко под каската.Резултата - като свали шапката,косата изгорена, на пода  русите кичурчета Mr. Green.Подстригах си косата късичко и така приключих с кичурите.
Второто сама си го направих,реших,че мога в домашни условия да стана руса щом имам боя за 20лв. да, ама не!Сутринта бях първа пред фр.салон с ярко рижав цвят на косата.Бях малка не ги разбирах нещата тогава,сега ми е смешно като се сетя.

# 17
  • Мнения: 6 164
Боядисах се зелена с гранофорин. Слава богу лесно се измива, но тогава нямахме вода и ходих да се къпя при братовчедите ми в Банишора. Laughing Друго бше с фоксина и яркочервеното! ooooh! Иначе куп лоши самоподстрижки, самобоядисваници, 2 пъти грешката студено къдрене - е, първия път стана супер, но втория ме направиха на овчица с едни сииитни ролчици.  Twisted Evil И двата пъти яко съсипване на косъма!

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
След несполучливо студено къдрене /през ученическите ми години/ заприличах на глухарче в главата...пълна пършивка... Sick

# 19
  • Мнения: 7 474
 Laughing Студено къдрене по желание на едно гадже ooooh!  Овца и глухарче е просто меко казано hahaha Приличах на плашило 6 мес. , защото тъпата фризьорка ми изгори косата и на всичкото отгоре ми накъдри бретона Sick   
 newsm78 Тоя дали не искаше да си отмъсти преди да се разделим  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Обичайните простотии: самоподстригване, самобоядисване /тъмно руса съм и се боядисвам по - светло, но винаги като реша да експериментирам някой пепеливорус цвят и ставам ... зелена! Sick/
Веднъж се бях престарала да стоя над гореща пара /парна баня си правех/ и си изгорих носа.  Embarassed Ходих като пиянде с яркочервен нос 2 седмици...
 ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 986
  А,значи не съм била единствената,която е направила грешката със студеното къдрене в ученическите години hahaha Като ме видя гаджето,се почуди къде да се скрие,че да не ме свързват с него-колко време опъвах тая коса да се отпусне.... Mr. Green
  Другата издънка,за която се сещам/естествено,не са само това "блестящите ми идеи"/ е,че реших да си правя косата в ....хм...трябваше да бъде конячен цвят Rolling Eyes/естествено руса съм/- мина и замина цвета покрай коняка-чист морков си бях Laughing

# 22
  • Мнения: 2 922
Домашно изрусяване...  hahaha
Единствената добра страна на този експеримент бе, че по този начин се запознах с настоящата си фризьорка, която буквално спаси косата ми.

# 23
  • Мнения: 3 576
Ами доста кофти експерименти имам с косата си.

По едно време мислех, че ми е прекалено гъста и хванах ножица, мушнах я в косата и почнах да кълцам напосоки. Резултата, е че ходих вързана на проскубана опашка няколко месеца.

В гръндж периода ми реших, че искам зелени кичури и т.к това беше преди около 12-13 години, нямаше особен избор на бои за коса, затова взех зелен автоспрей и си напръсках косата.
Нямаше особено вредни последствия, тогава имах ужасно здрава и гъста коса.

По много тъп начин си направих първото изрусяване - бях на фризьор за кичури, не се харесах и не посмях да се появя пред гаджето ми /сегашния ми мъж/. Затова отидох в най-добрата ми приятелка тогава и с последните ми останали пари след фризьора си накупихме български блондори, кислородна вода и амоняк - и един уикенд не излязох от тях, докато не ми изсветлее косата.
А тя упорито тъмна, едвам я докарах оранжева на цвят. В продължение на година, след n-на брой блондори стана бяло руса и изтощена.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Преди 4 години реших да си направя червени кичури върху черната коса.Фризьорката първо изруси кичурите и след това  ги боядиса уж в червено. Резултатът беше отвратителен, исках да съм като Кели от Destiny's child , а станах на кичури с лайнян цвят. След това колкото и да се боядисвах в черно си личаха, косата ми се възстанови за около година...
или е от боята или е от козметичката, но в никакъв случай не е невъзможно Wink http://img241.imageshack.us/my.php?image=7smr2.jpg, http://img63.imageshack.us/my.php?image=1sqd9.jpg

а иначе по темата:
* студено къдрене
* в пристъп на лудост подстригах дългата си до кръста коса на така модната за времето си прическа "ню уейв", като обаче си оставих дълъг до брадата бретон, врата и около ушите /които стърчат/ бях бръсната, абе карикатура, като роднина на Алф бях  ooooh!

# 25
  • Мнения: 8 917
Като малка си изрусих веждите Mr. Green - станах като "без лице" Mr. Green
Веднъж се боядисах червено, по-скоро "циганско" рижаво - веднага след това се изрусих, естествено Rolling Eyes - т.е. върнах се в изходна позиция Grinning
Трябваше да стана пепеляво кафяво, а то стана зеленикаво-синьо и не пада. На следващият ден съм на работа и сериозният ми тогав шеф изпадна в ужас Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 663
Миналата зима реших, че искам да съм руса (бременна лудост )като цвета на косата ми беше лилав.Заприличах почти на морков с огромен корем......

# 27
  • София
  • Мнения: 3 787
Това,което помня най-ярко е,когато преди 2 години реших да си потъмнявам косата.По принцип се изрусявам от много години,но тогава исках да стана светло кестенява.Резултатът беше зеленикава коса SickОще 2 бои оправиха работата,но няма да забравя детето на едни приятели,като ме видя и се оцъкли Shocked:"Ама защо си зелена?' Joy Joy Joy

Иначе си спомням една приятелка,бяхме в 7 клас май,ходи на фризьор да й подстригват бретона.Не се харесала и си подстригала бретона до дупка hahaha.Направо беше жестока гледка.Като започна да расте онзи бретон,голям смях.Ама на нея хич не й беше смешно Joy

# 28
  • Мнения: 4 806
тривиалното - студено къдрене в далечните ученически ...
други експерименти с косата не съм правила, но сигурно скоро ще започна (нещо много бели косъмчета са се появили)

най-голям проблем съм имала с един депилатор, рекламиран широко по телевиията, дето трябвало да забавял растежа. пишеше на опаковката, че трябва да не е за повече от 10 минути... ама си викам имам си дебела кожа, че и повече ефект да има... както и да е, сигурно съм стояла с него 15-20 минути, а после - три дни с невероятни бабуни по краката - едно надуване, втвърдяване, сърбеж и болки, не мога да опиша... сигурно с 5 сантиметра ми се разду (в обиколка) крака. Не че имаше някакъв ефект, ама беше "точката над и" по въпроса за купуване на нещо по реклама Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 679
Направих си косата сламено русо /от естествено черно/, и в продължене на година на всеки 2-3 седмици я поддържах в този цвят. Последствията опада ми поне 30% от косата, открих по-добре късно отколкото никога, че приличам на каките от Факултета и с няколко нанасяня на тъмно кестеняво успях да дочакам да израстне моя естествен цвят, който е безвъзвратно загубен сега съм с тъмно кестенява коса вместо черна. Винаги ще съжелявам за тъпата си постъпка Sad

Общи условия

Активация на акаунт