Какви кофти експерименти сте правили с външния си вид?

  • 9 816
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 505
Веднъж си боядисах косата-голяма грешка,няма да повторя Stop

# 31
  • София
  • Мнения: 1 481

или е от боята или е от козметичката, но в никакъв случай не е невъзможно Wink http://img241.imageshack.us/my.php?image=7smr2.jpg, http://img63.imageshack.us/my.php?image=1sqd9.jpg

а иначе по темата:
* студено къдрене
* в пристъп на лудост подстригах дългата си до кръста коса на така модната за времето си прическа "ню уейв", като обаче си оставих дълъг до брадата бретон, врата и около ушите /които стърчат/ бях бръсната, абе карикатура, като роднина на Алф бях  ooooh!
Яна (2 в 1), във фризьорката беше причината  Wink Иначе исках да постигна точно това, което си показала на снимките, даже и прическата ми е същата  Simple Smile

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като бях пубер който ме хванеше, ме подстригваше. Добре, че косата ми е чуплива и както и да ме офъкваха, седеше добре и моите фризьори жънеха успехи.  Laughing
Имам два несполучливи експеримента с боядисване на косата (в салони). И двата пъти цветът си беше хубав, но никак не ми отиваше. Горчиво съжалих за експериментите.

# 33
  • Мнения: 2 407
Боядисах се в едно ужасно червено, едвм се оправих после.Стана цикламене.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И моят експеримент е бояджийски- точно преди бала от руса реших и станах черна само дето...изобщо, ама изобщо не ми отиваше. Фризьорът ми се видя в чудо докато ми докара косата до равномерно тъмно червено за по-малко от месец за бала.
Аааааа и се къдрих веднъж/сякаш не съм чуплива/ и беше ужасно ooooh!...

# 35
  • Мнения: 1 813
Махнах си мустачките за първи път сама в къщи с кола маска,разраних се до такава степен,че бях с рани като горена  Shocked

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
За малко да забравя...
3 или 4 курс реших вместо с епилатора да си оформя интимната прическа с ленти кола-маска.
Какво съм правила и как съм вила само аз си знам...нищо не постигнах обаче: лентата лепеше не на права линия, а де що свари. Експериментът имаше за резултат вместо нормално интимно окосмяване едно жалко самотно снопче колкото 50 стотинки - кръгло! при това, ужасно раздразнена кожа кармазъ червена. Отделно не знаех, че трябва да си поискам кърпичка за след кола... лепнех ужасно и няма измиване, братче... Трябваше да минат 5 години преди пак да си помисля за такова обезкосмяване с кола в домашни условия - но следващия път се справих почти професионално (лентичките бяха за лице него път).

# 37
  • Sf
  • Мнения: 808
Преди една седмица беше поредният експеримент.

Боядисах се аз, но реших и веждите си да боядисам в тон... Значи коса имам много, но виж веждите ми хич ги няма... Първо редички, второ оформени тънички, та боята хвана най вече кожата под тях...

За протокола: боядисах се в цвят дива слива - тъмно червено...

Вече се поизми кожичката ми, но четири дни бях постоянен обект на закачки в офиса Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Като - Да не си в цикъл и да си се пипнала после по веждите.... охохох, големи сме чешити иначе в офиса...

# 38
  • Мнения: 27 524
Хе хе, много готина тема  Peace

Имам няколко  Laughing

Веднъж на русата си коса плеснах червена къна и станах ужасен, рижав, ярко-оранжев морков  Sick Така се подвизавах известно време, после замаскирах нещата с цвят бордо  Crazy

Друг път реших да махам мизерните си малки, руси и незабележими косъмчета по краката с някакава
щуротия на котлона от захар, вода и лимонтузу, но не се съобразих, че е редно да изстине преди това и си го лепнах врящо на крака, та си докарах страхотно изгаряне, което взе да дълбае навътре, та хукнах по хирурзи и се сдобих с белег  Crazy

Един път си оскубах веждите почти до нула и получих комплимент от някакъв хахо, че съм била "чиста жена"  Joy


 

# 39
  • Мнения: 27 524
(лентичките бяха за лице него път).

Много се извинявам за спама    bouquet

Бу, какво значи "него път"  Thinking

# 40
  • Sf
  • Мнения: 808
(лентичките бяха за лице него път).

Много се извинявам за спама    bouquet

Бу, какво значи "него път"  Thinking

този път  Laughing

# 41
  • Мнения: 2 907
Аз съм правила много експерименти с косата ми. Излишно е да казвам, 4е резултатът не винаги е бил на ниво. След като ми беше омръзнало да съм с 4ерна коса реших да се върна към естествения ми цвят - рус. Спонтанната идея ми дойде докато пътувах в един автобус, 30мин след това си бях купила два пакета обезцветител и боя за след това. Вкъщи се запо4на мишън импосибъл - след много прилежно апликиране на обезцветителя косата ми побеля на петна като оба4е само 1/3 успя да се обезцвети. В паника боядисах веднага с новата боя. Резултатът беше ужасяващ, боята хвана само на местата, които не бяха изгорели. Два дни ходих с кърпа на главата, такъв рев беше, 4е си развалих хубавата коса. Накрая отидох на фризиор, тя жената не можа да си скрие смеха като си махнах кърпата...

Друг много екстремен опит беше епохата, когато си направих пиърсинг на устната, оттам ми стана такава страст, 4е всяка седмица си слагах нов. Накрая имах 7 пиърсинга по лицето и още толкова по други места. Добре 4е се отказах от това да се татуирам, защото само с една татуировка нямаше да мина  Laughing Като си гледам стари снимки се 4удя какво нещо е моментното усещане за естетика... А именно тогава си падах САМО по гримирани, пиърсирани и татуирани мъже с боядисани коси и фетиш-дрехи...  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 6 039
Яна (2 в 1),
това на снимката кой е? направо си мисля че съм аз. същата коса, същите кичури на Лореал и същата снимка на фона на такива щори????


иначе по темата, нищо не ми е чуждо с изключение на къдренето
но съм имала страшно кофти случка с едно козметично студио, доста популярно. Такава болка ми пречинха, толкова пари ми взеха. Бях абсолютно обезобразена. След мен вече спряха да предлагат тази услуга
Идиоти  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 43
  • Мнения: 2 768
Искам а споделя един СМС, който получих една вечер в 23.14 часа от приятелката ми  Crazy

Почистих се веждите.
Реших да ги подстрижа и лявата стана на дупки.
За да пооправя положението ги изтъних с 2/3.
После си отрязах и бретона за да ги скрие с ножичка за кожички.
Отивам да се натровя.


 Joy hahaha Joy hahaha

# 44
  • Мнения: 6 039
Искам а споделя един СМС, който получих една вечер в 23.14 часа от приятелката ми  Crazy

Почистих се веждите.
Реших да ги подстрижа и лявата стана на дупки.
За да пооправя положението ги изтъних с 2/3.
После си отрязах и бретона за да ги скрие с ножичка за кожички.
Отивам да се натровя.


 Joy hahaha Joy hahaha


ех, че си зла ама....... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
да добавя, че после се оказа, че тънките вежди ми стоят по-добре, но бретона още не може да дойде на мястото си......... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт