Какви кофти експерименти сте правили с външния си вид?

  • 9 818
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 353
От коса до кръста- подстригване до кожа........

Това и аз го умея  bowuu  Mr. Green Мъжът ми плака, когато го накарах да ме мине с машинката  Crazy Отряза ми две плитки, да си ги има за спомен. Сега от няколко месеца пак му врънкам за същото, но на него хич не му се чува   nnnuu

# 61
  • Мнения: 2 254
ухаааа само един,преди 14-15 години-студено къдрене( и аз в кюпа)но с малко "екстри".ще си правя един  кичур .деликатен,сребристо бял трябваше да е(като побелелите коси).
 hahahaлеле,резултата-плачевен.първо кичура стана много по-голям-като една хризантема отгоре-смятайте и едно гадно жълто а ла -мечтата на циганката Sickв комбинация с" прелестните" вълни от къдрина #Crazy
нямам снимка иначе бих ви показала Joy
 един -единствен експеримент,но няма да го забравя

# 62
  • Мнения: 5 621
Два пъти съм се подстригвала сама. Единия път на нервна почва вечерта преди изпит-от коса до кръста до коса до врата. Между другото направих си изумително равна черта отзад, ама щях да си счупя врата с едно огледалце между зъбите.  Mr. Green Резултат-преподавателят така и не ме позна и реши, че не съм ходила на лекции /аз седях на първия ред срещу него/ и ме скъса.  Crazy
Втория път реших да си направя бретон. Подравнявах го, подравнявах и накрая се получи един късичък бретон дълъг 2-3 см. Мазах с разни хининови води. Абе трагедия, беше докато порасне. Имах чувството, че всички само това гледат. Иронията е, че след няколко месеца излезе модата на точно такива бретони и всяка трета мацка беше подстригана така.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 013
Студено къдрене нееднократно преди 17-18 г. Веднъж боядисване в черно, което развали прекрасния ми естествено рус цвят. Обръсване на миниатюрните косъмчета между веждите някъде в пети клас...

# 64
  • Мнения: 118
 Laughingточно за абитурентския си бал реших да си направя нова прическа.косата ми до тогава не беше третирана по никакъв начин(освен подстригване,разбира се).Взех че се накъдрих и Shocked резултата беше трагичен! бях като зелка и на всичко отгоре ми изгоря косата.Тогава се боядисах с черна боя и се подстригах късо! резултата беше още по-трагичен,но нямах време(и избор също) за промени,защото балът ми беше на следващия ден!!! Sick

# 65
  • Мнения: 425
Аз в 9клас реших от скандинавско русо да стана брюнетка.Косата ми беше под раменете и отделно че е много гъста.Взех си само една боя/нямах пари за толкова/и се намазах сама.Станах цветовете на дъгата,явно и боята беше фалшива и като вървях по центъра на Бургас хората се обръщаха да ме гледа.Като цяло преобладаваха зеленото и сивото

# 66
  • Мнения: 1 680
Изгаряне на косата от студено къдрене, подсрижка след това 1 номер.
А в тиин годините си махнах мустака с бръснарско ножче, след това космите израснаха по-дебелки и сума ти години ги изрусявах, но това ми беше голям комплекс. Ходих на епилация с ток и станах на белези цялата. Като поизчезнаха белезите(но не и космите), започнах да ги махам с пинцета и така до ден днешен и нямам никакви проблеми, даже поокапаха покрай бременостите Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 1 877
От коса до кръста- подстригване до кожа........

Това и аз го умея  bowuu  Mr. Green Мъжът ми плака, когато го накарах да ме мине с машинката  Crazy Отряза ми две плитки, да си ги има за спомен. Сега от няколко месеца пак му врънкам за същото, но на него хич не му се чува   nnnuu

Това вече си е за възхищение - аз онемях!!  Mr. Green

# 68
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Моите експерименти засягат главно косата. От черна, реших да съм светло кестенява. Станах оранжева, хихи. ОТ дълга коса, от рас - къса, едносантиметрова, къдрене тип овчица, кичури на ерна коса, които хванаха само корените, боядисване само на перчема отпред. Сега съм планирала една кардинална промяна.
Офф- след това сигурно и нея ще я допиша тук, ама сърце не трае. Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 7 011
Момичета,виждам че преобладават фризьорските експерименти.Май само моя милост не се е подлагала на такива.И аз искам някаква коренна промяна на имиджа  Wink ама ме е шубе,пък и като ви "слушам" май ще си остана със стандартната си прическа  Tired

# 70
Подстригвала съм си бретона сама...фризьорките после ме гледат като полезно изкопаемо.И кола маска на бикини линията като си правих сама за пръв път се ощавих яката...на майка ми правих ки4ури веднъж и реших да намацам и моята коса един да видя какво ще стане-ефекта беше покъртителен.
Момичета,виждам че преобладават фризьорските експерименти.
Не бе виж на БейбитУ темата за космите в носа  hahaha макар 4е може и към категория фризьорски да се за4исли това нейното

# 71
  • Мнения: 2 241
Ами и аз май все над косата си съм издевателствала:
- постригването на бретона си е класика в жанра, че и един път не ми стигна, та поне още 2-3 пъти съм го правила, всеки път с резултат "дете идиот" Simple Smile
- постригвала съм си и цялата коса някъде около 6-ти клас, после какъв зор видя фризьорката, за да я изравни отвсякъде, накрая се оказах с 1 см коса, сега щях да съм фешън, ама тогава доста тежко го преживях.  Simple Smile
- къдренето и на мен не ми се размина, разбира се, и то (понеже съм опак човек) се накъдрих не когато беше най-модерно, а като мина модата. Първия път - иди дойди, обаче втория реших да съм с бретон и фризьорката като го пострига и накъдри, заприличах на обезумял пудел. hahaha
- боядисвала съм се лилава с ... фуксин май беше - ама лилава като казвам, очите ти да избоде Simple Smile Добре, че не беше боя, та се изми бързо...

А, и с веждите веднъж оплесках работата - толкова ги бях оскубала отдолу (а моите са високи и с чупка), че ходих с безкрайно учудено изражение месец-два докато се възстановят Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 165
Накъдрих си косата,след предишно изрусяване.Не искам да говоря за резултата.... Sick

# 73
  • Мнения: 2 897
Боядисах се зелена с гранофорин.

И аз веднъж си направих кичури с гранофорин върху червеникава коса Crazy.Бях в девети клас и ми предстоеше да замина в Пловдив на гости при братовчедка ми.Баща ми като ме видя ми каза изобщо да не се прибирам в този вид.Добре,че лесно се измива.Всички колеги на братовчедка ми ме гледаха като полезно изкопаемо Mr. Green

Друга глупост-пак в този период:нямах търпение да си изсветля косата и не дочаках да ми се измие къната.Резултатът:още по-наситено червено(червено-кестеняво по-точно) и руси корени.Най-смешното,обаче беше,че няколко момичета от училище много ме харесаха и последваха примера ми-аз се изтърпях така само седмица,после си боядисах косата кестенява.
Други фалове нямам.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Боядисах се червена - ужасТ!

Общи условия

Активация на акаунт