Професионални серии за коса 144

  • 47 241
  • 782
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 317
Аз бях подновила Инициалист, от него съм много доволна. Главно, защото не ми утежнява, създава обем и може да се нанася по дължините като ги прави много копринени. Преди седмица свърши. Поднових и Kérastase extentioniste serum, той малко ми смачква обема, но също много харесвам. Нанасям го след миене само, защото така е по описание. Но ще пробвам всеки ден и по-нататък ще пиша за резултатът.

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 15:25 от kotenze_84

# 271
  • Бостън
  • Мнения: 13 723
Момичета, какво ви е мнението за дълбокопочистващия шампоан на Вела
https://www.notino.bg/wella-professionals/invigo-aqua-pure-dlbok … stvassh-shampoan/
Аз го харесвам, не ми премива до скърцане като някои други!

# 272
  • Мнения: 4 156
Сега така се впечатлих от този серум Екстеншънист, че ми влезе мухата в главата. Ама с тази пуста цена. Най-евтин го намерих в Нотино. До вчера с безплатна доставка беше 50.50 лева, днес цената е леко по-висока. Но както и да е. Има ли нещо подобно като ефект, но по-бюджетно, защото в момента наистина ще ми е трудно да си го позволя, дори и да е 50 лева (в ЗР и други места е по 80!) Ще бъда благодарна ако можете да предложите нещо. Искам да си пусна косата по-дълга, но ако може за вчера ако ме разбирате Grinning

# 273
  • Мнения: 2 259
Тоникът на ФК пробавала ли си?
Аз съм много доволна от него.

# 274
  • Мнения: 4 156
Не, не съм го пробвала. До сега нищо за растеж на косата не съм слагала или купувала.
Виждам че тук говорите за някакъв тоник на ФК, но до последно мислех че е за някакъв специфичен проблам на скалпа, който например аз нямам или не знам дали имам. А той е за растеж, така ли?

# 275
  • Мнения: 1 666
Тоникът ФК е много харесван, сееумът на Епруваж също е много хубав, но ако сложиш повече, може да ти омазни.
Също за стимулиране на растежа, а и за поддържане на здрава коса е хубаво да правиш пре уоши в корена с масла (ЯЧРМ, бабасу и доста други има). Също, ако ти се занимава, можеш да правиш отвара от репей, от коприва и да обливаш. И като добавка можеш да си вземеш витамини Simple Smile

# 276
  • Мнения: 2 259
Два вида са. Единият е за сърбящ скалп и този е другият:
https://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/scalp-regulation--ch … calp-toner-250-ml

# 277
  • Мнения: 4 156
Благодаря за разясненията и съветите!
Много ми се иска да си чувствам косата плътна и здрава. (и блестяща)
Не съм пробвала таблетки. Приятелка ми спомена за Мерц дражета. Била доволна от тях и за косата и за ноктите, но така и не съм ги пробвала.

# 278
  • Мнения: 99
Здрасти, мислите ли че тази серия (без концентрата) е подходяща за много фина, тънка, рядка, нетретирана косица. https://www.zlatnaribka.com/milkshake/moisture-plus-hidratatsiya … kstrakt-ot-papaya
Знам, че тук се обсъждат продукти на друго ниво и съм благодарна за мнение.

# 279
  • Мнения: 1 403
Здравейте!
Само седмица редовно следене на темата и ей до тук се докарах...



В kosa.bg травълчетата на Керастаз са по 32лв.

# 280
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Честити прекрасни продобивки! Коса бг доста често имат добри цени, след НГ не съм ги поглеждала, сега ще хвърля едно око пак.

# 281
  • Мнения: 1 403
Честити прекрасни продобивки! Коса бг доста често имат добри цени, след НГ не съм ги поглеждала, сега ще хвърля едно око пак.

Много благодаря!
Наистина имат добри цени понякога. Например минитата та Керастаз навсякъде бяха по 40лв,само там 32.

# 282
  • Мнения: 1 666
Честити придобивки. А четката от къде я взе?

# 283
  • Мнения: 1 403
Честити придобивки. А четката от къде я взе?

В Нотино беше най-изгодна. Никога не съм ползвала толкова голям размер. Удобна е и добре изправя. Не ме скубе. Благодаря на момичетата,които препоръчаха марката.

# 284
  • Мнения: 4 509
Здравейте момичета,
Да попитам нещо странично - ампулите Лореал - Аминексил, Керастаз - Дензифик,  олио Чи - Silk infusion, и евентуално термото на Напура
На какво ви миришат?  Тоест,  на мен са ми като парфюмен аромат. И трите мноооого ми харесват. Има ли подобен парфюм? Или поне да ме ориентирате според вас каква категория да гледам  - флорална, плодова, дървесна, ориенталска, и т.н...

Общи условия

Активация на акаунт