Професионални серии за коса 144

  • 45 953
  • 782
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 7 709
Серумът за блондинки ще го купя само да се вести в Европа,че само по канадски сайтове го срещам,а другите продукти също са интересни. Маска екстриййм.....и олио.

# 61
  • Мнения: 176
Честита нова година! Бъдете здрави!
Тъй като от скоро ползвам професионална козметика, не мога да коментирам любими или използвани продукти. Мога да кажа, че за сега моето откритие е ежедневния концентрат за косопад на Напура. Само след 5 дни използване при мен има силно намаляне на косопада, от което съм много доволна Blush
Бихте ли ми препоръчали боя за коса за хора със силни алергии? В момента се къносвам, но това ми отнема много време, а резултатът не е задоволителен. За сега съм се ориентирала към боите за коса OWAY, но има ли и други варианти?

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 14:03 от MamaJay

# 62
  • Мнения: 1 666
Еххх не съм заклета блондинка, но този нощен серум звучи много изкушаващо 😄
И нещо не по темата, но все пак от шопинг манията, някой поръчвал ли е скоро от сайта на Пикси и знае ли как стоят нещата с доставките?

# 63
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Мацки имам нужда от съвет и побутване. Искам да си взема топла въртяща четка и съм се насочила към два модела:


Чудя се имат ли голяма разлика и коя да избера? Ако имате опит с някоя от тях бих се радвала на насоките ви! Както и всъщност всякаква информация за този тип уреди ще ми е полезна.
Косата ми има нужда от леко заглаждане само, не целя съвсем права коса, а просто подреден вид, който не мога да постигна със сешоар и кръгла четка. Опитвах безброй пъти и с какви ли не техники, но не ми се получава добре.

# 64
  • Мнения: 201
Аз имам втората четка и съм много доволна от нея. Откакто я взех, пресата събира прах. Моята коса обаче е тънка, целта ми е да не хвърчи и да стои загладена. С четката успявам да постигна този ефект. За плътна коса и с дебел косъм не знам дали ще свърши работа. Винаги първо изсушавам на 70% със сешоар и дооформям с четката

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 265
И аз имам втората. С къдрава, тънка коса съм и за цялостно изправяне, за мен, не става. Не е да не я мъчих Blush За приглаждане и оформяне на завити краища или "масури" ми е перфектна Simple Smile Затова - зависи за какво ще се ползва.

# 66
  • Мнения: 314
Ох, бях се зарекла, че вече няма да поръчвам. Grinning То ви е ясно, че няма как да стане. Взех на Shu серума за интензивно възстановяване (краищата на косата са ми голям проблем и отдавна исках да го пробвам) и някакво шоколадово термо BB. И друг път съм писала,тънката ми рядка коса не харесва олиа (от около 20 хвалени в темата, само това за боядисана коса на Керастас ми пасва) и сега ще гледам да залагам само на крем-финиши.  

Поръхчах и следните четки за коса на ОГ.


Имам две момичета (на около 3г. и 7г.) и ще ги ползваме заедно. В тази връзка искам да попитам, тъй като не съм наясно. Сега им мия косите с Лорел Инфорс Ш и М и им се отразява добре на косичките. Особено каката, вече две години сигурно я мия предимно с тази серия. Нейната коса е руса, сравнително рядка, с тънък косъм, дълга до кръста, суха. Пробвала съм чат-пат с нещо друго да я мия, но резултатът е бил "лош". Та, въпросът: дали трябва да намеря някоя подходяща серия, за да редувам или да си карам с Лореал Инфорс?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 7 709
Ако се търси ефект права като праз коса-това не е уредът.
Имам по-стар модел от показаните и много си я обичам. Точно подредена коса постигам с нея.

# 68
  • Мнения: 201
Ако се търси ефект права като праз коса-това не е уредът.
Имам по-стар модел от показаните и много си я обичам. Точно подредена коса постигам с нея.

Потвърждавам, че не постига ефект като от преса, но подреждане определено да Simple Smile
Прическата ми издържа до следващото миене.
За мен инвестицията си заслужава определено. Дъщеря ми е с къдрава, но тънка коса и я изправя много добре. Предвид, че е вече тийн, е добра алтернатива и няма да си съсипва косата от сега с преси.

# 69
  • Мнения: 148
kotenze_84 аз също съм хвърлила око на Shu : Shu Uemura Art Of Hair Master Serum Base и шампоана с шоколад, само че за него имам колебания да не би да е със сладък, тежък аромат, такъв какъвто не харесвам. Ще се радвам да дадеш мнение след като пробваш твоето ВВ с шоколад.
А за серума ще търся или чакам по-добра цена /в makeup ги намирам за сега /

# 70
  • Мнения: 314
kotenze_84 аз също съм хвърлила око на Shu : Shu Uemura Art Of Hair Master Serum Base и шампоана с шоколад, само че за него имам колебания да не би да е със сладък, тежък аромат, такъв какъвто не харесвам. Ще се радвам да дадеш мнение след като пробваш твоето ВВ с шоколад.
А за серума ще търся или чакам по-добра цена /в makeup ги намирам за сега /

Аз точно от makeup ги поръчах. В понеделник ще пиша на какво мирише. Вероятно ще е сладко. Аз имам няколко различни продукта на Shu и ми миришат всички странно неприятно, така че не се надявам на аромат и сега.

# 71
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 528
Момичета, тази серия протеинова ли е ??
https://www.zlatnaribka.com/alfaparf/midollo-di-bamboo-za-iztoshtena-kosa

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
За моите златокоски-дългокоски на 6г и 7 и 4м. все още ползвам Мустела, а преди разресване след баня по една капка от моите олиа. Все още се притеснявам да ползвам нещо по химично.


Момичета, в крайна сметка k water заслужава ли си? Нещо вече не се споменава.

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 19:02 от *dreamer*

# 73
  • Мнения: 4 248
Някой пробвал ли е този протеинов коктейл на Олиосета?https://www.zlatnaribka.com/olioseta-oro-del-marocco/proteinov-kokteyl-za-kosa-150-ml-olioseta-oro-di-luce-pure-protein-cocktail

Последна редакция: нд, 03 яну 2021, 08:51 от krystall

# 74
  • Мнения: 1 950
Здравейте момичета. Бихте ли ми препоръчали продукти от златна рибка за нормална коса? Косата ми е тънка и нежна, фина. Търся всякакви продукти, но най-вече олио за коса, което да е задължително без силикони. В момента ползвам на доори платинум олиото, доволна съм от него, но понякога ми идва слабо. Когато съм на разходка да речем, духа вятър, косата се вее, трие често в якето, шала, палтото..

Общи условия

Активация на акаунт