Издразних се адски...

  • 13 034
  • 208
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Току що ми звънна да ме чуел и ми вика " Ти сега защо се цупиш ", отговорих му че ми е криво и не ми е до смях и разговора прикключи. Сега обаче ми напира отвътре и ще звънна за да му задам следния въпрос " Ако аз ходя по кафета с приятел, с когото сем си имали мерака дали ще му е много приятно "... Бахти, как ще ми излизи тоя въпрос от устата незнам...Ужас
Кас, моето мнение е, че трябва да поговорите и наистина да му зададеш този въпрос. Интересно ми е какъв отговор ще ти даде  newsm78

# 16
  • Мнения: 8 917
Такива "мераци" може да си останат "безобидни" до края, но определено - по-добре без тях - "вързан поп - мирно село" Peace

# 17
  • Мнения: 4 733
Вече ми отговори
Каза "Така ли съм ти казал?! ", аз му казах,че става нахален, а той ми отговори,че аз съм била наглата, защото съм водела този разговор...
Отдавна не ми беше засядала такава  буца в гърлото...

# 18
  • Мнения: 25 611
Касиди, спри се, момиче!
С тази твоя ревност ще дръпнеш дявола за опашката!  ooooh!
Дай му малко въздух на човека да подиша!

# 19
  • Мнения: 4 733
Тя тая опашка ако ще се дърпа така или иначе ще се случи. Немога да премълчавам нещата, които мисля...тежат ми просто...До болка съм искрена с хората,които са важни за мен и ми е отвратително да получавам некоректност и тъпашки ситуации в отговор

# 20
  • Мнения: 3 521
Неzнам аz съм много ревнива и едва ли бих дала адекватен отговор, но определено бих си поговорила сериоzно с половинката по въпроса...при нас още в началото каzах, че не са ми приятни контакти с бивши иzгори, техни приятелки и т.н. и слава Богу той се съобраzи с това...мисля, че един раzговор беz много емоции, тръшкане, цупене и иzпълнения а ла сапунени опери би помогнал.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз бих настояла да ни запознае-кажи си му кво мислиш по въпроса, ама и че ще ти е по-спокойно, ако се познавате.

# 22
  • Мнения: 4 733
Аз не желая да се запознавам с нея.Защо ми е това за да може като излизат на кафе, да ми изтъква факта че няма какво да ме притеснява вече след като я познавам ли?! Това запознанство ще ме натовари допълнително, не го искам.

# 23
  • Мнения: 529
Как няма да се из дразня! Направо ще полудея от ревност! Често съм си мислела как ще реагирам, но наистина не знам! Cry

Може би е по-добре ако се правиш,че не ти пука, докато не обмислиш нещата ,когато си по-спокойна.

Ами ако правиш от мухата слон- само се разстройваш, а за тях (мъжете)  #Cussing out това е нещо безобидно.

 Не зная какво да те посъветвам, при всички случаи  сама трябва да решиш newsm78



По-добре да не се запознавате!

# 24
  • Мнения: 834
То е ясно, че не ти е приятно, но недей става досадна с въпроси. Помисли добре преди да влезеш в тази роля. Ти досадната и мрънкащата, а тя разбираща и приятна. Не се вкарвай в ненужен филм.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз не желая да се запознавам с нея.Защо ми е това за да може като излизат на кафе, да ми изтъква факта че няма какво да ме притеснява вече след като я познавам ли?! Това запознанство ще ме натовари допълнително, не го искам.
Не знам - ти си го познаваш, ама ако няма ореола на нещо "забранено" срещането с нея - може и да не му е толкова интересно. И аз мисля, че щом ти е казал, че е с нея няма страшно - иначи би се задействал рефлекса да излъже.
Но не си мисли, че ако му вдигнеш скандал или му забраниш да се виждат това ще стане - просто ще те лъже.

# 26
  • Мнения: 4 733
Аз сканадали не вдигам, казвам веднъж какво мисля по въпроса и не предъвквам. Ако сам прецени,че трябва да инициира разговор добре , но дълбоко се съмнявам, че ще го направи. Просто и дума няма да обели повече по темата и ще се прави,че нищо не се е случило и само ще ми задава тъпи въпроси от рода на " Защо си крива? ".До следващия път,когато позвъня и е на кафе с нея.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ех Касиди! Те хората ако искат да направят нещо, ще го направят и няма да разбереш, а те кафе пият Laughing! Няма нищо лошо в това. Не може човек да контактува само с постоянния си партньор, случват се контакти и с други представители на отстрещния пол. Аз много се дразнех също от нещо подобно в много минало време и го изтормозих да ни запознае с девойката. После на него  не му беше интересно да излиза с нея, защото вече нямах нищо против  Mr. Green, просто се оказа, че не ми е на нивото във всички аспекти. Освен това се оказа, че явно му е било интересно да излиза с нея/вярно много рядко, и вярно на кафе/ защото мен това ме е дразнело. Ех мъже...

# 28
  • Мнения: 4 733
Никъде не съм написала,че правят нещо друго освен да пият кафе...И аз пия кафе с много мъже, но не и с тези, заради чиято компания зная, че той ще се издразни. Ей такава съм,тъпо - коректна

# 29
  • Мнения: 899
Не разбирам тези неща, уж сме големи хора. Просто му кажи защо ти е неприятно и толкова. Следващите пъти той просто няма да ти казва с кой е, а ако девойката не е толкова важна за него - ще спрат да се виждат. Ти всъщност искаш точно това, но помисли, че ако вече няма сексуални мераци към нея, а просто приятелство - ще го лишиш от нещо важно. Аз не бих си сложила таква тежест на сърцето и това много повече би ме яло от едната ревност.

Общи условия

Активация на акаунт