Звездни компромати - Януари'21

  • 311 546
  • 3 408
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 2 113
Е това е "oversize",щот аз поне колкото и да съм изорава не виждам "xs".Още ли си продава мини дрехите на завеяни будали?

Скрит текст:
Тук Нели е бременна и снимката е много стара
Паунче ,днес тази снимка ми излезе в хотарената,но спрямо и актуалните от предаванията й,май хич не е мръднала.

# 1 501
  • София
  • Мнения: 8 933
Ех, тези дълги пуснати коси, изправени или навити на букли. И акушерката - хем надута отвсякъде, хем и тя с подобна коса. Май и тя като Гери Дончева е отишла на прическа и грим по случай ваксинирането.

# 1 502
  • Мнения: 4 166
Гледам сега Юлиана Дончева в Черешката. Още е хубава, на 55 години е, но много вяла, немощна, с прегърбени рамене - капка живец няма в нея. Излъчването и енергията й са на пенсионерка. Винаги ли е била такъв тип или просто е нещастна?

# 1 503
  • Мнения: 4 064
Статия за всички, които харесват Меланя 👿
https://www.refinery29.com/en-us/2021/01/10262471/melania-trump- … mp;utm_medium=rss

# 1 504
  • Мнения: 145
Сега се включвам в темата,..Юлиана Дончева в Черешката...вяла,отпусната..усещане за немощ и старост!
Друга представа имах за нея като публична личност..харесваше ми имаше индивидуалност! Очаквах да е по -мотивирана от избор на човек до себе си!

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 20:50 от klodel

# 1 505
  • Мнения: 4 166
Точно това е и моето усещане за Юлиана. 😐

# 1 506
  • Мнения: 39 466
Предаването е старо.

# 1 507
  • Мнения: 16 874
14.01.1954
Мерилин се омъжва за Джо ДиМаджио
Скрит текст:




Скрит текст:

С превод от гугъл:
НА ТОЗИ ДЕН ПРЕДИ 67 ГОДИНИ ~ 14 януари 1954 г.
 Мерилин Монро и Джо Ди Маджо се венчаха на триминутна церемония (започна в 13:48 ч.). За съжаление DiMaggio и Monroe се развеждат през октомври 1954 г. През февруари 1961 г. Мерилин е приета в психиатрична клиника; това беше DiMaggio, който осигури нейното освобождаване и я заведе в пролетния тренировъчен лагер на Yankees ’Florida за почивка и релаксация. Въпреки че се въртяха слухове за техния повторен брак, те запазиха статута си на „добри приятели“. Когато Мерилин почина на 4/5 август 1962 г., Ди Маджо организира погребението и изпраща червени рози редовно през следващите две десетилетия. Джо не спираше да обича Мерилин и последните му думи бяха за това, че тя казва нещо подобно на „поне сега ще бъда с Мерилин“.

# 1 508
  • До морето
  • Мнения: 7 095
Гледам сега Юлиана Дончева в Черешката. Още е хубава, на 55 години е, но много вяла, немощна, с прегърбени рамене - капка живец няма в нея. Излъчването и енергията й са на пенсионерка. Винаги ли е била такъв тип или просто е нещастна?

Така изглежда жена, която има малко дете и спи на пресекулки от 2-3 години. Само че като си на 20+ или 30+ е едно, а като си 50+ е съвсееееем друго.

# 1 509
  • Мнения: 8 562
Е то детето ѝ не е вече толкова малко, за да не спи. По-скоро възрастта не прощава.

# 1 510
  • Мнения: 35 140
Каза, че детето ѝ е в детската градина

# 1 511
  • Мнения: 46 546
Юлияна Дончева си я помня все така мудна, не мисля, че е от възрастта, семейството или детето (което отдавна вероятно спи нормално нощем, по мои сметки скоро трябва да е 1 клас).

Скрит текст:
Не го казвам с лошо, аз съм същия тип, природа.

# 1 512
  • Sofia
  • Мнения: 6 989
Стойката и си беше такава и преди близо 20 г, когато я видях на живо и беше сравнително млада. Прегърбва се така, сякаш косата и тежи.

# 1 513
  • Мнения: 24 423
Ама предаването е старо. А и свекървата на Юлияна живее с тях, би трябвало да е поела отглеждането на внучето:))

# 1 514
  • Мнения: 3 918
Скоро си помислих, че би стояла добре на мясторо на Гала Simple Smile Надявам се недобрия външен вид на Юлияна да се дължи на нещо временно към онзи момент!

Общи условия

Активация на акаунт