Енгин Акюрек в Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 405

  • 41 346
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 086


Латиноамериканките очакват новата екранна двойка.



Дистрибуторската компания на сериала ни Inter Medya, направи също съобщение за влизането на Туба в сериала. Те са дистрибутори и на КПА. Източник: https://vk.com/club144707938?w=wall-144707938_148262

# 691
  • Мнения: 116
araselia, не го написах, но и аз още в понеделник си помислих, че с това заминаване на Наре оставят отворена вратичка да може Неслихан да се върне, ако обстоятелствата го позволяват. Вярно, че в официалното изявление сякаш окончателно се сбогува с екипа, но вероятно това е най-разумното, което може да каже към момента предвид многото неизвестни. Здравословното и състояние от една страна, от друга не се знае и със сериала какво ще стане, дали ще удържат кораба да не потъне. С Туба на борда дано успеят. Дано Неслихан се възстанови бързо и скоро да чуем/прочетем добри новини и от нея.
Лично аз не изключвам възможността Наре да се появи отново, за да се затвори окончателно тази страница. Отношенията между Наре и Санджар не вярвам да се оправят някога, но и двамата, както и Мелек заслужават прошка и спокойствие.
Това си е просто мое подозрение де, времето ще покаже Blush

# 692
  • Мнения: 9 295
Елли, така е, с болестите не може човек да знае и предвиди и по-добре да не го прави. А и сериала... , то какво ли сигурно има в тия времена.







# 693
  • Мнения: 4 133
Туба според мен се е съгласила на момента, подавайки ръка на екипа, за да спасят положението. Въобще не вярвам да го е обмисляла дълго, то всичко се е развило толкова бързо с отпадането на Неслихан от сериала. Може и Енгин да е говорил с нея, не само СЦ. Те мисля, че си запазиха добри отношения след КПА. Мен ми е интересно още колко серии ще е сериала? Ако има още 20тина серии има време да разгърнат новата любовна история. За 36 серии Наре и Санджар имаха само една целувка. Rolling Eyes, това им бешв грешката на СЦ, трябваше да редуват драма с любовни моменти и зрителите щяха да са щастливи. Наре и Санджар като се замисля нямат един нормален и задълбочен разговор като големи хора за отношенията им. Може би само като я отвлякоха Наре на яхтата и Санджар дойде да я спасява видях някаква такава близост и споделяне. Трябваше да има повече такива моменти, това е истината.

# 694
  • Мнения: 2 338
Здравейте, отказвам се да мисля, какво е станало, получихме достатъчно изявления от Неслихан  и продукцията.

Не успяхме да видим  Наре и Санджар щастливи, сплотени и спокойни. Пропуските в сериала до сега,като че ли нямат никакво значение вече. Още оставам в потрес от решенията на старите сц  и играта на щастие.
Относно писмото на Наре- това нямаше никаква логика,особено в отношението й към Мелек и изоставянето й.
Не е в нейн сти,показаха ни една жена,която прави всичко за доброто на детето си,коренно различна майка.
Дано все пак да видим  и Санджар, който прави опити да я търси, защото всичко останало е в разрез с легендата ни.Disappointed Relieved  

Съгласна съм с теб -daizy g.
Трябваше да имаме повече щастливи моменти, романтика, не само драма, насилие и сълзи.
Може би са разчитали на прошката след, като нещата между тях са 50 на 50.
Липсата на близост физическа и психическа  много подразни зрителите, освен това непрекъснато показваха  героите, да се самонараняват и не разбират един друг.
Хубавото е, има прозорец Наре да се върне. И защо да не видим двамата щастливи занапред с някой друг? 
Макар, че ми се струва много голяма мечта. 

Ще бъде много трудно на сц, да ни покажат края на легендата, Санджар разлюбил Наре ?
Беше  толкова лесно да ни покажат драма, сълзи,гняв,инат и копнеж, толкова  трудно да видим огън, обич, прошка и близост.       
Дано имат успех в новото начинание в ДП.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 14:34 от Nina_richi

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 34 086


https://www.tv100.com/neslihan-atagulun-sefirin-kizi-dizisinden- … adi-makale-535187

Статия от днес - от Бирсен Алтунташ:

Зад кулисите за напускането на Неслихан Атагюл от "Дъщерята на посланика"... Тя отиде в Мугла,  но не излезе на снимачната площадка

Напускането на Неслихан Атагюл от телевизионния сериал „Дъщерята на посланика“, в който тя играе главната роля и веднага бе заменена с друга звездна актриса, като Туба Буюкюстюн, остави своя отпечатък в телевизионния свят. И така, как се развиха събитията, какви твърдения и факти циркулират?

Миналата седмица съобщих, че Неслихан Атагюл е получил доклад за 10 дни отпуск поради здравословния си проблем и че се е отказала от снимките на телевизионния сериал „Дъщерята на посланика“, в който тя споделя главната роля с Енгин Акюрек, и се е върнала в Истанбул. Получената информация беше, че Атагюл е отслабнара до 45 килограма поради синдром на течащо черво и постоянно изпитва слабост.

Докато всички чакаха отпуската на известната актриса да приключи и да се върне на снимачната площадка, едно след друго се случиха следните шокиращи събития:

Неслихан Атагюл каза, че ще бъде на снимачната площадка на 5-ия ден от отпуската си. След това Ейлем Джанполат и Озан Аксунгур, новите сценаристи на сериала, написаха сценария за 36-ия епизод, включително сцени с Наре, на която Атагюл даде живот. Всички сцени от епизода без Наре са заснети и снимките са спряни за 3 дни и се очаква Атагюл да отиде в Мугла.

Известната актриса, която тръгна с кола през нощта, стигна до Мугла сутринта.

След час обаче Атагюл каза, че не може да излезе на снимачната площадка и че не се чувства добре. На снимачната площадка имаше голяма криза. Всички сцени от 36-ия епизод бяха изхвърлени в боклука и сценарият беше пренаписан, а целият екип трябваше да завърши снимките на новия епизод, който ще се излъчи в понеделник, след 4 дни.

Предписани са още 15 дни отпуск.

Неслихан Атагюл, която се върна в Истанбул по молба на своя лекар, междувременно получи отпуск за още 15 дни. Тогава Атагюл заяви, че се чувства зле и не може да продължи, а продуцентската компания проведе нова среща с актьорите. Първото име, което им идва на ум, тоест те направиха предложение на Туба Буюкюстюн. Настъпи неочаквано развитие, Буюкюстюн остави кариерата си настрана и подаде приятелска ръка на Енгин Акюрек и Ейлем Джанполат, с които работи заедно в сериала „Мръсни пари и любов“.

Разбра се, че Туба Буюкюстюн, която се готви да се установи в Бодрум с дъщерите си близнаци, ще се яви пред Санджар (Енгин Акюрек) като нов женски персонаж и няма да има скок във времето в проекта.



Ураз Кайгълароолу напуска

През последните седмици дневният ред беше, че Ураз Кайгълароолу, Гедиз от сериала, напусна проекта след около 2 месеца. Планираното разделяне обаче беше променено, тъй като изцяло нова история започва в сериала. Гедиз Ъшъклъ ще се прости със сериала след 1-2 епизода.

Ще започне ли Неслихан Атагюл дигитален сериал?

От друга страна, в задкулисието се говори, че Неслихан Атагюл не е била доволна от рейтинга на сериала и е решила да напусне, защото ще вземе роля в нов дигитален проект. Мениджърът на известната актриса обаче отрече обвиненията и обяви, че преди няколко месеца е пристигнало предложение за цифров проект, но те не са го приели.  Също така беше подчертано, че здравословните проблеми на Неслихан Атагюл съществуват от месеци, но тя положи големи усилия да не ги отрази върху работата си.

# 696
  • Мнения: 615
След като почват изцяло нова история, че чак и Гедиз не им е нужен, можеше да си финализират спокойно Дъщерята и да почнат нов сериал. Нещо нямам големи надежди за продължението,  но да видим. Thinking

# 697
  • Мнения: 167
Според мен с влизането на Туба може и да възвърнат интереса към сериала. Мисля, че отново ще се вдигне рейтинга спрямо миналия епизод. Не знам обаче снимат ли, ще има ли нов епизод в понеделник? В голямо неведение сме. Според мен ще пуснат нови снимки на Туба/Енгин, отделно би трябвало и нов постер на сериала да се направи, щото с този не е логично...

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 320
Благодаря за превода!Приятно гледане!

# 699
  • Мнения: 1 469

Мариянка🤗 благодаря за новините!
Много ще ми липсва Наре и ми е мъчно, че така се развиха нещата. Вярвах, че накрая ще видим щастливата развръзка и че ще бъдат заедно. Неслихан е изключителна актриса, удоволствие беше за мен да я гледам в този образ и като партньорка на Енгин. Аз бях я открила вече в сериала Fatih Harbiye и си я харесвам още от там. Направиха великолепни сцени с Енгин, които ще гледам отново и отново. Искаше ми се някак да бяха успели да заснемат един щастлив финал и така  да свърши тази история. За мен Санджар няма как да обича друга, поне такъв ни е показан до сега. Повтарям се, знам и съжалявам ако съм досадна , но Наре не би изоставила Мелек завинаги. Санджар би я търсил. И той и Мелек биха чакали завръщането й. Тоест тя е незаменима за тях. Явно Неслихан се е опитала милата да заснеме още сцени, но състоянието и не е позволило. Дано бързо се възстанови, желая и от сърце.
Зарадвах се за влизането на Туба, защото ще ги гледаме заедно с Енгин отново и всички знаем колко прекрасни бяха. И колко снимки имахме и зад кадър, защото се разбираха страхотно.Но не ми е ясно как ще измести Наре от сърцата на Санджар и Мелек нейната героиня. Щом така са решили обаче, ще гледаме. Поне ще се наслаждаваме отново на тази двойка. А Наре....никога няма да я забравим....💖

# 700
  • Мнения: 23 365
Цитат
За мен Санджар няма как да обича друга, поне такъв ни е показан до сега.


Като на филм всичко може да стане.
И да прежали Наре, и да я забрави.
Даже да открие истинското щастие и любов в новата жена.
Според мен, ръцете на сценаристите са развързани.
Продуцентите искат от тях да върнат сериала към живот, а това може да стане като създадат симпатия към новата двойка, а  не да ги карат да продължат да въздишат по предишните герои.
Нищо лично, просто бизнес, както се казва.
За мен турските звезди са такива само в очите на феновете си.
На практика са роби и играчка в ръцете на продуцентите.
Копче не могат да им кажат.
Няма случай актьор да е напуснал сериал с мотива "Не мога да се излагам да играя в такова нещо". Или " не за такъв сценарий сме се договорили в началото на проекта".
Това значи, че клаузите в договорите им са заробващи.
Правенето на сериали по този начин е порочно и никога не може да доведе до високо качество.
Практиката при американските и корейските сериали е да се прави  един сезон с от 8 до 16 серии.
Ако се хареса, продължават с нови сезони.
Но предварително се знае как ще се развие действието от първия до последния епизод.
Актьорите не подписват "празен чек", а имат пълна представа за образите, които трябва да изградят.

# 701
  • Мнения: 23 242
Мариянка Two Hearts  благодаря за превода!
Турското и международното "задкулисие"  много знае, но определено истинските причини за напускането на Неслихан най-вероятно са комплексни. Но пък здравето е най-важното за нея в момента и тя трябва действително да се лекува. Има и нещо друго - Неслихан винаги е била с грацилно телосложение и при тези големи паузи в снимките на сериала /първо прекъсването заради пандемията пролетта, после лятната почивка/ би трябвало този проблем при нея да не е бил толкова видимо болезнен.  И други актриси са слаби, напр. Елчин Сангу. Но пък си зависи от много неща - нито сме били там, нито ще бъдем, затова и четем всичко навсякъде.
А новини и клюки от "задкулисието" няма как да не излязат. Кои и доколко са верни - отнасят си се за цитираните хора. Каквото било-било, каквото ще става - ще стане.
Единствена явна истина  /без украси/ е, че Неслихан напуска проекта. Мястото ѝ на главна актриса се поема от Туба Б.
Мисля си още нещо. След като и Гедиз/Ураз  ще напусне /за неговото напускане също се изписаха доста неща, а и замесиха и името на Н. в цялата ситуация - чела съм го при рускините/то най-вероятно следващата 37 серия ще е финална за "ДП". Най-вероятно ще имаме  логичен завършек на някои образи, както и приключване на участието им в сериала.
Да видим дали Бюлент/Кахраман  ще остане? Той се включи във втори сезон, дори семейството му се премести в Мугла /имахме информация за това тяхно  решение, предвид особеното здравословно положение и начин на живот на момиченцето/.  Ердал/посланикът дали ще продължи или ще напусне и той? Много объркани планове и чисто реални начини на живот  ще се кумулират само с напускането на един човек от екипа - при това главно действащо лице, което е обвързано по един или друг начин в повествованието с другите  персонажи, част от които стават излишни.  Това, особено сега в тази криза - за някои актьори може да е нарушаване наистина на плановете и живота. Ето, Едип/Каврук е със семейството си в Мугла - жена му дойде бременна при него, роди се детенцето им и са си заедно. Предполагам, че Каврук ще остане и в другата история, защото той е част от Ефеоглу.

Мисля си, че историята на "ДП" условно може да бъде разделена на две - първата част да е наистина "ДП" т.е видяхме нейният живот  и този на Санджар Ефе, а втората част да е "ДС/Дъщерята на Санджар" т.е. могат да акцентират на живота на Мелек. Така, както Наре е живяла само с баща си, така и Мелек ще остане да живее също само с баща си. Надявам се, че онези монолози на Наре - за бащината ръка, която да държи тази на детето си, за момичето нямащо родина и място където да пусне своите корени и т.н. всичко това да бъде продължено като идея, но свързано с Мелек.  Ние не знаем защо и при какви обстоятелства майката на Наре е починала, но мимолетното очовечаване на посланика ни подсказа, че там също има някаква дълбока драма. Защо Наре накрая написа, че е била по-добре без майка, а посланикът ѝ беше намекнал, че тя прилича много на него, защото е избрала да остане при него.  Има неща, за които можем да се надяваме да видим и продължението им.
Видяхме в историята - Наре и баща ѝ, високопоставен представител на страната по света. Какво семейство са били, какви взаимоотношения са имали и как липсата на майка в семейството се е отразило на всичко.
Може би затова сега в прощалното си писмо, Наре прави съпоставка между Гювен Челеби и Санджар Ефе като бащи, както и заръката Санджар да се обижда само на  нея, но не и на живота и хората.
Много истинско писмо, разкриващо ни същността на дъщерята на посланика. Всъщност имахме и "Наре" - две различни жени в тялото на една. Така виждам нещата за себе си, а и самата тя така се определи - "Наре ще чака винаги, но дъщерята на посланика може да направи много други неща"...
 
Още 1 или 2 серии и наистина тогава ще затворим страницата за дъщерята на посланика и ще отворим нова - за Мелек и баща ѝ.
Не напразно  във финала на серията ни беше акцентирано това.

Казвам  едно огромно благодаря на СЦ /Ейлем/ че при тези форсмажорни обстоятелства  успя да завърши съвсем логично тази история.
И с надежда към новата. Чака ни историята на "Efesin kızı" /Дъщерята на Ефето.






# 702
  • Мнения: 9 295
На мен пък американските сериали са ми безкрайно безинтересни, имам предвид сегашните, артистите са едни безлични, не можеш да ги запомниш, пластмасови, и сюжетите са едни патетични и конспиративни, да те заболи главата 🙂 .
Турските по нашите също са ми безинтересни, някои са смешни - всичко се върти в една кухня и из една къща или холдинг 🙂
Корейски не съм гледала.

Последните седмици имах свободно време и нищо не можах да загледам, само прецъквам по каналите 🙂 Гледам само БТВ комеди - Приятели, Двама мъ же и половина и Кухня за н-път 🙈

Има различни вкусове, разбира се.

# 703
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Ще си тегля серията и после ще я гледам.

Много новини.Flowers Bouquet

Новата героиня, може да има дъщеря или момче и да има подобно разочарование на Санджар.Thinking

От там, евентуално да тръгне някакво сближаване.

Зощо аз, не виждам нищо нелогично в постъпката на Наре.

Има жени, които изоставят децата си, осъзнавайки, че ги оставят в добри ръце.

Старали са се, да бъдат добри майки знаейки, колко е важно това.

Тези жени са умни, но неразумни.

Може на 30, може на 40 да решат, да гледат само себе си, общо казано.

Отговорностите са ги измъчвали и т.н.

Това, което Санджар стовари на Наре, да се грижи за дома му, семейството и др. я ужаси и отрезви, с всичките последствия.
Затова тя се успокои, не викаше, не ръкомахаше.Стоеше с каменно лице, спокойна.Решението е взето.
Тя вече е истинската Наре.Видях в колата и, някаква неразбория, която Санджар прибра и изхвърли.

Оф, като изгледам епизода с думички ще бъде по-добре.

За характера на Наре си мисля отдавна в процеса на гледане.

А Санджар се промени, даде всичко от себе си.Пое отговорност за живота на Наре и дъщеря си.

Като излезе от затвора и писа, че я разбира защо се е омъжила и трябва да говорят, защото имат дете.

Но завари в колата писмата....Организация страхотна.Умее ги тези работи Наре.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 086


Поздрав от Сами.
А на мен ще ми липсва Неждет.
Каквото и да измислят като нови истории, дано запазят в тях и някои персонажи.
Ама, какво искаме ние е едно, а решението е в други ръце.

Да видим в петък, какви снимки, озет и трейлър ще ни пуснат.
Вероятно работят в същия бърз темп.

Общи условия

Активация на акаунт