Изпитани сайтове за парфюми - януари 2021

  • 96 799
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 672
Днес е страхотен ден за парфюмните фенове Simple Smile Затова ги обичам и makeup! Без да се замисля....MFK остава в миналото. Simple Smile

Още добри оферти за нишови парфюми: .........на косъм съм да направя поредната глупост. Това е и старата версия Simple Smile

Xerjoff 40 Knots 2012



+

Xerjoff Uden 20009



+

Chanel Paris-Riviera



+

 Chanel Les Eaux de Chanel Paris Deauville

# 751
  • София
  • Мнения: 859
И аз поръчах MFK. Наруших си забраната, която си бях наложила този месец. На сляпо и май само за спорта Ill
Не си спортист, а майстор на спорта....Sunglasses Какво поръча?
Grand Soir 3x11 ml. Забеляза ли как скрих, че реално придобих още 4 парфюма миналата седмица Relaxed Innocent Ако продължавам така, няма да мога да се зарадвам с Коромандел за рождения ми ден.
В сайта на Шанел някога не пускат ли някакво намаление? С код или примерно 5-10 процента?

# 752
  • Мнения: 6 930
Sens Unique Paris имат 20% намаление и безплатна доставка над 15 евро


Трите мостри на поръчка, които дават по избор ли са, или случайни?

# 753
  • Мнения: 436
И аз поръчах MFK. Наруших си забраната, която си бях наложила този месец. На сляпо и май само за спорта Ill
Не си спортист, а майстор на спорта....Sunglasses Какво поръча?
Grand Soir 3x11 ml. Забеляза ли как скрих, че реално придобих още 4 парфюма миналата седмица Relaxed Innocent Ако продължавам така, няма да мога да се зарадвам с Коромандел за рождения ми ден.
В сайта на Шанел някога не пускат ли някакво намаление? С код или примерно 5-10 процента?
Май не.
 друг  любимец е наличен https://makeup.bg/product/533867/#/option/1184643/

# 754
  • Мнения: 4 422
Milen ,  благодаря! Нямаш жалост ,нито сайтвете към КК ми...
Знаеш ли откога съм се зарекла,че затопли ли се ще поръчам Ривиерата от официалния сайт ?

От MFK поръчах мострите дамския комплект ,защото само бакара и още един съм тествала.

# 755
  • Мнения: 2 956
Момичета и момчета, като врели и кипели из парфюмните бойни полета Stuck Out Tongue , може ли да ми кажете защо тези две дъна са различни и ако имате от тези аромати до вас да им погледнете дъната, моля ......
Скрит текст:

# 756
  • Мнения: 3 672
mimozata, супеер!  В крайна сметка си го поръчала и него. Simple SmileSimple SmileSimple Smile На официалния им сайт е много по-скъп. Цената беше страхотна!

macadamia, какво е вторто - Tobacco Vanille? Каквто те притеснява по -точно? Simple Smile

# 757
  • Франция
  • Мнения: 898
В сайта на Шанел някога не пускат ли някакво намаление? С код или примерно 5-10 процента?
Не, никога. Съвсем наскоро пак вдигнаха цените. След 20 + години лоялност обмислям да ги зарежа напълно.

Трите мостри на поръчка, които дават по избор ли са, или случайни?
Трите мостри подарък при поръчка от Sens Unique винаги те са ми ги избирали. Най-често от последно заредени продукти.

# 758
  • Мнения: 566
...може ли да ми кажете защо тези две дъна са различни и ако имате от тези аромати до вас да им погледнете дъната, моля ......

Не виждам и batch код на тъмната бутилка. White Suede и Soleil Blanc:
Скрит текст:

# 759
  • Мнения: 4 422
Macadamia имам SB ,ако има нужда и аз да снимам ,втория го нямам..
Milen Relaxed
От две парфюмни феи имам мостри от интересни по-интересни,чакам италианската поръчка / 2 броя с 10 мостри/
и постоянно си тествам из дома мостри..10 дни не бях ползвала парфюми като ми беше зле и сега ,като в абстиненция ../ тук ми трябва един много засрамен емотикон / Satisfied

# 760
  • Мнения: 2 956
Да втория е Табакото, но за него нямам никакви съмнения, защото лично от Делириум си го купих.
Притесни ме за момент факта , че надписите са различни на дъната.....

# 761
  • Мнения: 29
Привет!Някой може ли да ми каже промо код за Parfimo🙂?

# 762
  • Мнения: 5 078
9SAVEBG намалява 9 лв. над 130 лв.
8ONLINEPROMO намалява 8 лв. над 85

# 763
  • Мнения: 29
9SAVEBG намалява 9 лв. над 130 лв.
8ONLINEPROMO намалява 8 лв. над 85
Благодаря😉!

# 764
  • In transit
  • Мнения: 11 777
Здравейте, знам, че тук обсъждате парфюми, но понеже става дума за ПАРФИМО реших да питам тук. Поръчах си козметика на Payot. Днес като ги проверих в checkcosmetic излезе, че единия крем е произведен преди 3 години, т.е на 28.12.2017г. Писах им и ми върнаха отговор, че нищо му нямало на крема, че срока му на годност започвал да тече след отварянето му и "Този крем и с този код ще се продава в следващите 10 години."
Това нормално ли е? Да им го връщам ли? Някой имал ли е подобен случай?

Общи условия

Активация на акаунт