Изпитани сайтове за парфюми - януари 2021

  • 96 892
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 5 080
Трябва да се навие аларма в 9.30 до към 10.10ч  проверка на парфимо, мейкъп и нотино. Парфимо, при все че имат 10+ бройки, побързаха да възстановят високите си цени на MFK

# 976
  • Мнения: 6 622
Много лошо впечатление ми направиха Парфимо. Излагат се. Тъкмо  хранех детето и се канех, като приключа да пусна един Ангел ЕДТ за 93 лв и те вдигнаха цената на 128.... Ми да си го държат. По-добре, че не го поръчах да не се ядосвам, като ми го откажат, а и без това щеше да е на сляпо. Ще го следя по други сайтове, че ме хвана яд на тях.

# 977
  • Sofia
  • Мнения: 6 961
Поръчах La vie intensement и допълних с козметика на Ланком. В момента всичко го има на сайта , но цените на някои са +100 лв. Joy
Пренасочих парите към Нотино за безплатен 30мл Flowerbomb midnight.

# 978
  • Франция
  • Мнения: 898
Пристигна ми поръчката от Spray Parfums. Дойде с UPS Standard доста ненадейно. Последно получих съобщение от Дебора преди пет дни, че поръчката ми е обработена и скоро ще ми изпратят проследяващ номер, обаче номер така и не получих. Смятах, че просто се бавят с изпращането, защото са имали много поръчки.
Опакована беше чудесно. Освен пробичките, които си бях избрала, са ми добавили и мостри на козметика.
Напълно доволна съм от обслужването на Spray Parfums.
Сега. Парфюмът обаче, който е En Passant, на външен вид изглежда доста различно от това, което помня. Цветът му е наситено жълт, а не прозрачно бял. В момента съм напръскана с доста интензивен друг парфюм и няма как да тествам самия аромат. Погледнах на официалния сайт на Frederic Mall, и там е жълт.
Не ми харесва тая работа Confused

# 979
  • Мнения: 190
Има ли проблеми с Флакони?

Какви проблеми имаш предвид?
Поръчваш до адрес на превозвач, плащаш с Пейпал, и чакаш превозвача да ти го достави.
Проблем с това че някой е измъкнал парфюма от пакета...Чакам сега да видим какво ще решат, дали са Хермес или Габко само гадая

# 980
  • Мнения: 3 689
Парфюмът обаче, който е En Passant, на външен вид изглежда доста различно от това, което помня. Цветът му е наситено жълт, а не прозрачно бял. В момента съм напръскана с доста интензивен друг парфюм и няма как да тествам самия аромат. Погледнах на официалния сайт на Frederic Mall, и там е жълт.
Не ми харесва тая работа Confused
Miyako , честит, днес почти не го поръчах, защото ми е един от следващите, нищо че е за дами.

Защо не пробваш да направиш една снимка, когато ти удобно. Не мисля, че има проблем. Ако решиш, че има, ми  го засилвай към България. Simple Smile При мен е божествен през целия ден, този люляк ме побърква.
Снимките на FM на сайта са пипани с графични програми, искам и това да знаеш. Simple Smile

Я виж тези снимки:
Скрит текст:
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 18:01 от Milen™

# 981
  • Мнения: 4 422
Има ли проблеми с Флакони?

Какви проблеми имаш предвид?
Поръчваш до адрес на превозвач, плащаш с Пейпал, и чакаш превозвача да ти го достави.
Проблем с това че някой е измъкнал парфюма от пакета...Чакам сега да видим какво ще решат, дали са Хермес или Габко само гадая

УАу , Neli 1978 какво липсва?Не ме стряскай ..
Кога получаваш номер за проследяване от флакони , че още се обработва моята ?И съответно не мога да я опиша в Габко.

# 982
  • Мнения: 190
УАу , Neli 1978 какво липсва?Не ме стряскай ..
Кога получаваш номер за проследяване от флакони , че още се обработва моята ?И съответно не мога да я опиша в Габко. 
                                                                                                                                                                                                     
 Когато го изпратят получаваш номер. Много ми стана криво, вдигнах патардия в Габко ама... В кашончето  си личеше как е бъркано, беше смачкано доста. Не знам какво ще стане но ако не се реши проблема повече няма да поръчвам от тях, много калпава опаковка

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 18:14 от bubanka

# 983
  • Франция
  • Мнения: 898
Скрит текст:
Парфюмът обаче, който е En Passant, на външен вид изглежда доста различно от това, което помня. Цветът му е наситено жълт, а не прозрачно бял. В момента съм напръскана с доста интензивен друг парфюм и няма как да тествам самия аромат. Погледнах на официалния сайт на Frederic Mall, и там е жълт.
Не ми харесва тая работа Confused
Miyako , честит, днес почти не го поръчах, защото ми е един от следващите, нищо че е за дами.

Защо не пробваш да направиш една снимка, когато ти удобно. Не мисля, че има проблем. Ако решиш, че има, ми  го засилвай към България. Simple Smile При мен е божествен през целия ден, този люляк ме побърква.

Я виж тези снимки: снимките на FM на сайта са пипани с графични програми, искам и това да знаеш. Simple Smile
Скрит текст:
Milen™, благодаря ти, невероятно си мил Heart Exl но не си ме разбрал. А и аз не съм се изразила достатъчно ясно.
Нямам никакви съмнения в оригиналността на продукта. Притесненията ми са, че това не е En Passant, който аз помня. Имала съм почти всичките парфюми на Frederic Malle по времето, когато бяха независим бранд. Някои от тях бяха доловимо за мен променени, след като минаха под шапката на Estee Lauder. Конкретно En Passant беше за мен един от не твърде много промените, но когато последно го тествах, преди около две години, беше все още с прозрачен цвят.
Този жълт цвят на течността е нещо ново и сега се тревожа какво още са му причинили.

# 984
  • Мнения: 3 689
Miyako , вече нищо няма да е както едно време или както си го спомняме. Смятам, че не трябва да робуваме на стари спомени за хубавото. Да, жалко за много неща, но пък ние живеем тук и сега, не в миналото, не в бъдещето.

Със здраве да си се пръскаш! Flowers Hibiscus

Понеже ми се случи да пазараувам няколко пъти от flaconi.de и все повече ги препоръчвам, ще дам само мнение, без да съдя който и да било.

Жалко, че не съм снимал транспортните опаковки (кашончета), но при мен всичко беше перфектно. Чисти кутии, надписи, всичко. Нямаше никъде прегънато, намачкано и т.н, за вътре да не говорим.

Не искам да бъда лош пророк, но това няма нищо общо със самите flaconi, а с логистиката или превозвача.

Всъщност .... сега се сещам, че моят превозвач (ggbg.bg) ми снима пратката и ми я качва в профила, във вида в който я получава той, логично,  в която ще я получа и аз. Тоест, ако има проблем, то той е още там, а не след като дойде в БГ.

Ето и снимка:

Скрит текст:


Karen, това ли е, което си поръчала или беше продукт? Intensément

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 18:45 от Milen™

# 985
  • Мнения: 5 080
https://www.parfimo.bg/maison-francis-kurkdjian-oud-satin-mood-e … e-parfum-3x11-ml/ На цената на  намаления днес сет Baccarat edp

# 986
  • Мнения: 190
Miyako , вече нищо няма да е както едно време или както си го спомняме. Смятам, че не трябва да робуваме на стари спомени за хубавото. Да, жалко за много неща, но пък ние живеем тук и сега, не в миналото, не в бъдещето.

Със здраве да си се пръскаш! Flowers Hibiscus

Понеже ми се случи да пазараувам няколко пъти от flaconi.de и все повече ги препоръчвам, ще дам само мнение, без да съдя който и да било.

Жалко, че не съм снимал транспортните опаковки (кашончета), но при мен всичко беше перфектно. Чисти кутии, надписи, всичко. Нямаше никъде прегънато, намачкано и т.н, за вътре да не говорим.

Не искам да бъда лош пророк, но това няма нищо общо със самите flaconi, а с логистиката или превозвача.

Всъщност .... сега се сещам, че моят превозвач (ggbg.bg) ми снима пратката и ми я качва в профила, във вида в който я получава той, логично,  в която ще я получа и аз. Тоест, ако има проблем, то той е още там, а не след като дойде в БГ.

Ето и снимка:

Скрит текст:


Karen, това ли е, което си поръчала или беше продукт? Intensément


         Да така, е първо ще сменя превозвача защото другите пращат снимки. Проблема  явно е с Хермес,  зарових се сега доста негативни мнeния има за тях.

# 987
  • Мнения: 794
УАу , Neli 1978 какво липсва?Не ме стряскай ..
Кога получаваш номер за проследяване от флакони , че още се обработва моята ?И съответно не мога да я опиша в Габко. 
                                                                                                                                                                                                     
 Когато го изпратят получаваш номер. Много ми стана криво, вдигнах патардия в Габко ама... В кашончето  си личеше как е бъркано, беше смачкано доста. Не знам какво ще стане но ако не се реши проблема повече няма да поръчвам от тях, много калпава опаковка

. И в темата за превозвачите бях писала, всичко от Габко от Германия ми идва пробито или разкъсано. Но нищо не е липсвало, защото е винаги по един артикул . Страшно гадно е това. Те като получават пратката нали ще видят ако е нарушена целостта? Чакам Chanel 5 l’eau от Парфимо, поръчах го миналата седмица за 121 лв, да видим.

# 988
  • Sofia
  • Мнения: 6 961
Neli1978, да но беше 68.60 лв.

# 989
  • Мнения: 3 922
От доста време насам има оплаквания в различи теми за изчезнали пратки точно от Габко. Ако им бях клиент, отдавна да съм ги зарязала.  Имам няколко поръчки от  flaconi и винаги пратките са били чудесно опаковани. Последно L'interdit edp 30 ml към 55лева ми излезе  с код.

Общи условия

Активация на акаунт