Изпитани сайтове за парфюми - януари 2021

  • 96 822
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 575
Да, чудесно празнично оформена темата. Благодаря, Радика Christmas Tree Champagne Cocktail !
Миналата година най-изгодната ми покупка и абсолютно попадение е Chloé Nomade Absolu от Notino.
Тази година не дебна нещо конкретно, но за няколко парфюма бих се зарадвал на оферта или мини версия, но предпочитам да са спрей, след като излях върху себе си 1/3 от мини на LANCÔME IDÔLE. Добре, че не е от тези, които ще те задушат, че го направих в колата.
Бих се зарадвал и на  Un Jardin sur le Nil, моля Bright Crystal, ако изпадне оферта, да сподели Flowers Bouquet .

# 31
  • Мнения: X
В парфюми шоп имаше до скоро тестер на изгодна цена, хващаше и кода за декември, но вече не е активен.
Благодаря за темата!
Честита Нова Година! С пожелания за всички да е здрава и щастлива, изпълнена с мечти и сбъдвания!
Честит имен ден на празнуващите днес и на техните близки!

# 32
  • Мнения: 5 080
Ако имате желани аромати сред тези:

https://www.lessenteurs.com/collections/sale

Докато ми издадат карта всичко ще е свършило, но с удоволствие щях да си прибера един Liquides Imaginaires

# 33
  • София
  • Мнения: 5 362
Само да вметна, че сайтчето е английско. В момента не е много подходящо да се пазарува от английските сайтове заради Брекзит, митото, ддс и какво ли не.
Препоръчвам да се ползват алтернативни адреси- до Германия например, ако няма директна доставка до БГ.

# 34
  • Мнения: 2 223
Благодаря за новата тема и Честита Здрава 2021!
Най-добри цени на желани парфюми съм намирала в бг сайтовете от първа страница или ebay.
Засега съм презадоволена и само ще тествам,когато отворят моловете,и ако нещо ме побърка от желание да го имам,ще го купя в най-малък вариант,защото всичко бързо ми омръзва,и засега 100 мл бутилки не съм изразходила:))

# 35
  • Мнения: 3 680
Добра цена на 100мл. EDP тестер: Hermès L'Ambre des Merveilles

# 36
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Честита Нова Година, бъдете живи и здрави, всичко останало ще се нареди, само да сме здрави! 🌹

Много изгодни покупки на парфюми имах през 2020 година, една от най-добрите оферти е на VALENTINO VALENTINO DONNA NOIR ABSOLU - тестер от parfimo за 65,80 лв./100 мл. 🤗

# 37
  • София
  • Мнения: 155
За много години Дами и Господа Christmas Tree Cocktail Много здрава, усмихната и ползотворна 2021 година!
Най-изгодните ми поръчки тази година, са стари версии на Prada Influision d'Iris и Lancome O lui от старкорп. А също и Tiffany Intense от Нотино, имаха код и 75мл. беше 130 лв.
А също и някои неща за подаръци от Парфюмо, но преди "мега" Коледното им намаление.

# 38
  • Франция
  • Мнения: 898
За много години, прекрасни дами и господа, дано да е здрава новата година! Blue Heart
Много красиво и удобно оформена тема, както винаги Flowers Rose
Направих първата поръчка за годината - от сайта на Zoologist, очаквам да пристигне за Великден Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 2 512
За много години, прекрасни дами и господа, дано да е здрава новата година! Blue Heart
Много красиво и удобно оформена тема, както винаги Flowers Rose
Направих първата поръчка за годината - от сайта на Zoologist, очаквам да пристигне за Великден Simple Smile
Еха, стискам палци да дойде по-рано Hands Ok HandWink Какво поръча?

# 40
  • Франция
  • Мнения: 898
За много години, прекрасни дами и господа, дано да е здрава новата година! Blue Heart
Много красиво и удобно оформена тема, както винаги Flowers Rose
Направих първата поръчка за годината - от сайта на Zoologist, очаквам да пристигне за Великден Simple Smile
Еха, стискам палци да дойде по-рано Hands Ok HandWink Какво поръча?
Пробички Simple Smile
Срокът за доставка е до 6 седмици за Европа + пандемичните забавяния... Сериозно си мисля, че ще ми бъдат примерно осмомартенски подарък Smiley

# 41
  • Мнения: 794

Пробички Simple Smile
Срокът за доставка е до 6 седмици за Европа + пандемичните забавяния... Сериозно си мисля, че ще ми бъдат примерно осмомартенски подарък Smiley
[/quote]

Дано не изветреят дотогава. Пчелата има ли я в сета с проби?

# 42
  • Франция
  • Мнения: 898
Дано не изветреят дотогава. Пчелата има ли я в сета с проби?
Фабрично произведени проби са в перфектно състояние около една година.
Има я и пчелата в поръчката ми, да Simple Smile На сайта се предлагат различни комбинации сетове, освен пълния набор.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Да им имам ценообразуването на Нотино. То човек да си купи 2 флакона по 50 мл, му излиза по-изгодно, отколкото 100 мл. А в Douglas да не повярва човек, е по-евтин. 30 мл е 60 лв. 🙄

# 44
  • Мнения: 551
Честита нова година на всички редовни и не толкова редовни посетители в темата - нека е здрава и изпълнена само с положителни емоции! Champagne

Най-успешните ми покупки за изминалата година са JPG Le Male Le Parfum, Mancera Aoud Lemon Mint, Viktor&Rolf Spicebomb, Moschino Toy Boy и Halloween Man X. Всички тях съм взел на възможно най-добрата цена, доволен съм.

Благодаря на Deetron за споделянето на Lattafa Qaa'ed, не ми трябваше много време за мислене и моментално пуснах поръчка. От Fashion Days бяха бързи с доставката и вече няколко дни му се радвам - изключително попадение!

Общи условия

Активация на акаунт