КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 6

  • 78 406
  • 953
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 750
"Есенното равноденствие , ингресия на Слънце във Везни, ще настъпи на  22.09  в  22ч и 22мин и на небето имаме прекрасен букет от всякакви аспекти, Венера е в Скорпион точно срещу Уран в Телец и в тригон с Нептун в Риби – внезапните срещи и връзки ще имат своя краткотраен  шанс ,от 20-ти до 29 септември. На 27.09  Меркурий започва третата си и последна за годината ретро фаза до 19.10 – ревизия на договори, поправка и допълване на информация, но с добрите аспекти, които прави с планетите във Водолей резултатите ще са положителни. Планетите във въздушни знаци отново са много – Слънце в съвпад с Марс  и Меркурий във Везни и основните играчи във Водолей ретро Сатурн и ретро Юпитер : пак ще сме във вихъра , но този път ще търсим равновесие, разумен компромис и разбирателство."
Давам цитат от статия в моя сайт за 2021 г. ,защото явно нямам желание да пиша ,а да работя нещо чисто физически. Какво беше това Пълнолуние в Риби ... , което продължи и с пълна Луна в Овен в опозиция на Марс във Везни.
Изгоря ми ютия , смених и пералня  /тя си  "плачеше" отдавна за това/, предстои и смяна на бойлер ,отложих купуване на лека кола и още ...и още... . Едва се сдържам да не предизвиквам скандали, но вчерашния ден беше върхЪТ. Много леко поспорих набързо с колега , работещ с ведическа астрология, като преди да се оттегля благоразумно от разговора му казах, че е бог, щом може всичко, т.е има отговор за всичко.
Та...,така. Утре до обяд ще е особен ден на всякакви силни енергии : тау-квадратура - Меркурий,Плутон,Луна в кардинални знаци,съответно Везни,Козирог и Овен ; приятен синтетичен триъгълник - Меркурий,Юпитер и Луна и
някои други неща. Съвсем ще бъдем "издухани" , "сдухани" и отнесени при Луна в Близнаци на 26, 27 и 28 . 09, но пък ще ни е леко на тези, които можем да понесем повече планети във въздух - 6 на брой  Grinning . Въздухът не дава едно крайно решение на проблемите, той  търси отговори и обикновено дава по няколко, за да имаме избор.

# 631
  • Мнения: 118
Титания, благодаря за насоките, които ми даде за държавния изпит!!
Прогнозата ти беше супер точна - каза, че деня е благоприятен за мен и да послушам интуицията си. Така и направих. Помолих се за знак и го получих. Сънувах цифра 5 и наблегнах на тези теми, които образуват 5. Другата ми молитва беше да ми се падне тема, която знам много добре. Темите ги тегли случайно едно момиче от залата, от нас и наистина първата тема беше най- лесната в конспекта, по която и от обща култура можеш да пишеш, а втората беше 23 тема от конспекта, съответно я знаех добре.
Така че Титания, благодарности, минах с 6 и успешно завършвам.
Понякога на човек му е нужна съвсем малко помощ, но на време!!!
Приятен и успешен ден на всички!!

# 632
  • Мнения: 24 858
Честито! Благодаря, че сподели!
Титания наистина е невероятна! Purple Heart

# 633
  • Мнения: 1 750
Благодаря ви момичета ! От цялото си водолейско сърце! Heart Zodiac Aquarius Grinning

# 634
  • София
  • Мнения: 23 180
galya_o, честито!
 На мен ми предстои операция. Имам дата. Само се моля всичко да мине успешно и да съм здрава до операцията, защото в нашата фирма доста колеги се разболяха от корона вирус през последните 2 седмици. И това ме притеснява. Дай Боже всичко да е наред!

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 20:18 от Amiamo

# 635
  • Мнения: 1 398
Честно казано, не че не се увличам по модерните тенденции, ама понякога ми идва в повече. А колко щастливо си жевеех преди десетина години, когато нито се интересувах, нито пък знаех що е то Ретрограден меркурий.
Понякога по мое наблюдение се преекспонира ситуацията с влиянието на планетите.
Усмихнат ден съфорумки!

# 636
  • София
  • Мнения: 23 180
Утре, 30.9, добър ден ли е за финализиране на нещо, което е започнало м. 6 -7?

# 637
  • Мнения: 24 858
Наближава Новолуние/ 06.10/, ако не бъркам. Желания ще пишем ли? Аз баш тогава ще съм на родителска среща

# 638
  • София
  • Мнения: 23 180
Ще пишем, но на кои теми да наблегнем!?!

# 639
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
1. Google search -> примерни желания Новолуние в "***"
2. Натална карта -> в кой дом е Новолунието и кои са темите, които управлява той

# 640
  • SF
  • Мнения: 21 644
Не е задължително да са теми по везните. Пишете това, от което наистина имате нужда.
Иначе не е лошо да си пожелавате гримове и козметика, партньорства, красота и споделяне.

# 641
  • Мнения: 1 750
Ще пишем желания ! Силно Новолуние във Везни на 06.10 в 14ч и 05 мин, в 14-ия гр. на знака Везни. От днес ,при Луна в Дева навлизаме във фаза "новолуние" за 5 дни. Новолунието е в точен съвпад с Марс  и широк съвпад с ретро Меркурий. Интересното е ,че Слънцето и Марс във Везни са в т.нар. "депресия" ,т.е намират се в неподходящ знак : Слънцето е в падение, а Марс в заточение. Две мъжки планети, в мъжки знак, но управлявани от женска планета - любимката ни Венера, която също е в депресия - заточение в знака Скорпион  /женски знак,управляван от мъжка планета Марс/. Много депресирана история и депресираща Grinning ! Все пак Везни е въздушен знак и каквото и да се случи - ще мине по-леко. С други думи "Аз"-ът и "Его"-то , съответно Марс и Слънце, са "под чехъл" ,т.е ще трябва да загърбим личните пристрастия и желания. Периодът на Везни е свързан с дипломацията, търсене на равновесие, намиране на подходящи компромиси, привличане на значими партньори, изобщо избутваме напред
общите идеи и планове. Това се отнася най-вече за семейството и семейния партньор , ще трябва да ги подкрепим. Марс внася известно или неизвестно количество раздразнителност и напрежение, но доброто взаимодействие с планетите във Водолей,също въздушен знак, е гарант за добър край на действията. Затова считам,че това Новолуние е предназначено за онези от нас, които търсят партньори за обща кауза и са готови на разумни компромиси в името на общата цел. Марс ще ни даде допълнителна енергия за осъществяване на идеите. И още нещо - това Новолуние поставя началото на обръщане на ретропланетите в правилна посока ,като пръв ще бъде Плутон в 25-ия гр. на Козирог.
Повече за периода между Новолунието във Везни и Пълнолунието в Овен можете да прочетете в сайта ми.

# 642
  • Мнения: 1 517
Новолуние на рождения ми ден! Purple Heart Много съм развълнувана, надявам се на  положителни неща, ново наистина положително начало Hands Pray Иначе се пада в моя 4ти дом Новолунието! Предстои утре да кастрираме котката, толкова се притеснявам, че нямам думи, дано всичко е наред Hands Pray

# 643
  • София
  • Мнения: 1 361
Да, това Новолуние съвпада и с моя рожден ден ден в Д11. Захванала съм едни нови проекти, които се надявам да доведа до край. ☺️

# 644
  • SF
  • Мнения: 21 644
Това Новолуние съвпада с моята натална Венера във везни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт