КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 6

  • 78 269
  • 953
  •   1
Отговори
# 660
  • При децата ми
  • Мнения: 6 093
Така....  На 05.10 ок. 11ч и 30мин , на балсамична Луна  / ок.12 гр. преди Слънцето/, при квадратура на силния съвпад Слънце/Марс във Везни към натален Сатурн, изкълчих яко глезен - блеейки в една витрина стъпих на крива плочка и ...хоп. Малкия дявол, защото можеше и да е по-зле. Сега съм в къщи , болката почти отмина, но с това отмина и желанието ми да пиша желания Simple Smile . Сатурн освен,че отговаря за ставите в тялото , на него са подвластни писаните и неписани правила в социалната среда, както и личните такива. Наруших личното си правило , когато ровя в чантата си, гледам в телефона си , разглеждам витрини и т.н да спра и да не се движа ! И...със случката вселената ми показа, че това мое правило е правилно Grinning !

Титания, бързо възстановяване! Малкият дявол е бил!

Ехх, този Сатурн! Управлява ми цялата карта, Асцендента... Имам проблеми с колената от повече от две години. Ходих на снимки, ортопед, ами износени хрущяли плюс шипчета в ставите... После на физиотерапии ходих... Тази година не съм ходила никъде и сега доста ме наболяват.

# 661
  • София
  • Мнения: 22 859
Титания, пожелавам бързо възстановяване!
Аз съм след операция. Надявам се всичко да е о. к., но много боли. Търпя.
Хубав ден на всички!

# 662
  • Мнения: 1 750
И на теб така - бързо и качествено възстановяване ! Аз вече почти се оправих ,но понакуцвам леко ,за да ме глезят домашните Grinning Grinning Grinning ! Разбира се - с това шега не бива , обаче от утре съм на работа. От днес след 17ч и 22мин Луната навлиза в Скорпион,  Венера вече излезе от него ок.14ч и21мин , Плутон пък вече е директен. Това е ден на трансформациите. Има още един такъв ден до Пълнолунието в Овен  на 20.10 - 18.10 : Юпитер става директен, Луната ингресира в Овен и Меркурий спира движението си "назад", т.е също преминава в стационарно-директна фаза. И светът отново е прекрасен!!!

# 663
  • Мнения: 2 264
Днес изпратих едни много важни документи, дано съм уцелила момента.

И, исках да кажа, много да внимавате с точното писане на желанията. Снощи докато писах вчерашните, изведнъж се усетих, че от предните пъти три са се сбъднали. Ама две така са се сбъднали, че никаква полза за мене, едното даже проблеми ми носи, да - крайният резултат ще е факт, ама с голям зор и проблеми. Та сега ги написах по-внимателно, и с уточнения.

# 664
  • При децата ми
  • Мнения: 6 093
Днес изпратих едни много важни документи, дано съм уцелила момента.

И, исках да кажа, много да внимавате с точното писане на желанията. Снощи докато писах вчерашните, изведнъж се усетих, че от предните пъти три са се сбъднали. Ама две така са се сбъднали, че никаква полза за мене, едното даже проблеми ми носи, да - крайният резултат ще е факт, ама с голям зор и проблеми. Та сега ги написах по-внимателно, и с уточнения.

Ооо, ти да видиш аз с какви уточнения ги пиша!!:joy: Че да не стане после, като в приказката: "Аз ли криво ти се молих, или ти криво ме разбра!"

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 09:10 от Hrispa76

# 665
  • Мнения: 734
Затова се допълва на всяко желание: "...И това да е полезно за всички"  и на края с благодарност се казва:  "Благодаря ти Вселено, ти знаеш какво е най-доброто за мен и аз го искам", или нещо подобно.

# 666
  • Мнения: 1 289
Вероятно е хубаво да се направи така както на човек му идва отвътре, дори и на някой отстрани Вашият начин да му се струва глупав. Импровизирайте. Тогава може да е най-истинско наричането. Аз така направих. Заучените клишета, в които не е вложена емоция, отношение и на енергийно ниво нямат стойност. Не звучат убедително.

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 11:12 от starinthenightsky

# 667
  • Мнения: 202
Аз също написах желания, а листчето си го прибрах в чантата.

# 668
  • София
  • Мнения: 2 016
Да попитам за ретроградните Юпитер и Меркурий. Във една част от програмите за изчисления на 19.10. излизат директни  а във други все още стационарни. Кое е точното според вас?

# 669
  • SF
  • Мнения: 21 293
То не е според нас, има си точно време, в което планетите са директни, стационарни, ретроградни. Меркурий е бърз и стационарността му е кратка, но изчакай поне ден, за да педприемеш нещо. Стига да можеш да отложиш, де Simple Smile

# 670
  • София
  • Мнения: 2 016
Аз се чудех защо различните софтуери ги дават по различен начин.

# 671
  • Мнения: 1 517
Здравейте, да кажа, че предната седмица беше доста критична за мен откъм нерви и притеснения ...резултата е депресия, с която не знам как ще се преборя ...нямам желание за нищо, дори и желания не написах, а имах РД на 6ти, които дори нямах желание да празнувам (и не празнувах де), реве ми се, отчаяна съм, усещам нужда от промяна, но не знам от къде да започна Sob

# 672
  • София
  • Мнения: 22 859
skadkoti_agi, промяната трябва да започне с теб самата. За депресията също само ти можеш да си помогнеш.

# 673
  • Мнения: 1 517
skadkoti_agi, промяната трябва да започне с теб самата. За депресията също само ти можеш да си помогнеш.
така е, то затова сигурно ми е толкова трудно Tired Face

# 674
  • Мнения: 1 750
Спокойно, още една седмица и нещата ще си влязат в нормален ритъм. От днес и Сатурн се обърна в правилната посока,но стои на едно място - не мърда, поглажда бялата си брада, стои замислен и си казва : " Ще почакам и "шишкото" /Юпитер/ да се обърне, че да му видя гърба, защото от днес за 4 дни ще му гледам ухилената физиономия !" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт