КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 6

  • 78 307
  • 953
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 3 760
При мен е на IC.

# 646
  • Мнения: 2 794
Новолунието сега съвпада при мен във Везни с Плутон в 4 дом.
Бъгнала съм се от към желания, понякога е истина - внимавай какво си пожелаваш.

При мен коридора затъмнения, пълнолуние от  26 май, новолуние от 10  юни в Близнаци буквално с магическа пръчка пренареди всичко, но аз го знаех вече от сънищата.
Бях писала тук, че по рождения ми ден, който е в този коридор сънувах много ярък сън, сбъдна се без да съм настоявала за толкова много - ще имам близнаци.

И още продължих през този период да сънувам, поредица от картини свързани с предстоящите събития

Самото новолуние на 10 юни беше при мен съвпад на тр. Слънце върху Луната ми.
СЛВ съвпад с нат. Слънце
Венера на асцедент.

Ако сънувате записвайте си, макар че не винаги го правя. Онова, което е начертано от съдбата понякога сънищата го предсказват по-добре от най-добрия астролог

# 647
  • Мнения: 155
При мен това новолуние във Везни ми попада в 5 дом. Това означа ли че трябва да пиша желания по теми в интимен план?

# 648
  • Мнения: 202
Здравейте! Бихте ли ми казали кога се пишат желаниятя утре и след това какво се прави с листът?

# 649
  • Мнения: 9 152
И на мен новолунито ми се пада на IC , откъм 3 дом. Между съвпада на Плутон и Меркурий (3 дом) и Уран и Венера, които са съответно в 4 дом.
Сънищата и при мен са много интензивини, но то това е било винаги, както при мен, така и при сестра ми (близначки сме) радвам се, че срещам и тук сродна душа. Simple Smile

Щефи, честита бременност! С радост да се наслаждаваш на бременността си. Flowers Four Leaf Clover

# 650
  • Мнения: 11 454
Здравейте! Бихте ли ми казали кога се пишат желаниятя утре и след това какво се прави с листът?
На 06.10 след 14:05 ч. За подробностите може да си прочетете в Google.

# 651
  • Мнения: 202
Здравейте! Бихте ли ми казали кога се пишат желаниятя утре и след това какво се прави с листът?
На 06.10 след 14:05 ч. За подробностите може да си прочетете в Google.

А с листа какво се прави

# 652
# 653
  • При децата ми
  • Мнения: 6 128
Здравейте! Бихте ли ми казали кога се пишат желаниятя утре и след това какво се прави с листът?
На 06.10 след 14:05 ч. За подробностите може да си прочетете в Google.

А с листа какво се прави

Прибирате си го на скришно място.

# 654
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 899
Аз слагам моя лист в калъфката на възглавницата, с която спя. Поне така съм чела - че трябва да е близо до човека.

# 655
  • Мнения: 740
Аз го държа близо до леглото и прочитам през вечер, ако някое желание не се изпълнява се обръщам към Вселената назидателно с усмивка и й напомням съвсем учтиво.NerdSatisfied
Много важно било да се пише с червен химикал, защото небесните ангели не спят и бдят.
Напоследък се отпуши негативизма и е по-лесно, сбъдват се по-бързо отпреди.

# 656
  • София
  • Мнения: 22 978
От преди ми се сбъднаха желяния. Какво да правя с тези листа?
Когато пиша желания, първата нощ винаги оставям листа на маса до прозорец, на Лунна светлина. Преди това прочитам на глас желанията. На сутринта прибирам листа в любима книга.

Последна редакция: ср, 06 окт 2021, 15:54 от Amiamo

# 657
  • Мнения: 433
Ако все пак желанието ми е свързано с благополучието на друг човек и формулирам желанието така, че да включа завистимостта на моето щастие с благополучието на другия, дали става?
Например: Искам да се радвам на благополучието на ...(еди кой си).

# 658
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 110
Amiamo, как на лунна светлина? На новолуние няма лунна светлина, изобщо не се вижда луната...

# 659
  • Мнения: 1 750
Така....  На 05.10 ок. 11ч и 30мин , на балсамична Луна  / ок.12 гр. преди Слънцето/, при квадратура на силния съвпад Слънце/Марс във Везни към натален Сатурн, изкълчих яко глезен - блеейки в една витрина стъпих на крива плочка и ...хоп. Малкия дявол, защото можеше и да е по-зле. Сега съм в къщи , болката почти отмина, но с това отмина и желанието ми да пиша желания Simple Smile . Сатурн освен,че отговаря за ставите в тялото , на него са подвластни писаните и неписани правила в социалната среда, както и личните такива. Наруших личното си правило , когато ровя в чантата си, гледам в телефона си , разглеждам витрини и т.н да спра и да не се движа ! И...със случката вселената ми показа, че това мое правило е правилно Grinning !

Общи условия

Активация на акаунт