До кой месец ходихте на работа?

  • 7 347
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 508
До началото на деветия, по мое желание. Започнаха много да ми се подуват краката иначе можех да изкарам и още някоя седмица

# 91
# 92
  • Мнения: 292
До 9-ти - спрях се около 7 дни преди да родя ...

# 93
  • Мнения: 156
Спрях работа 45дни преди термина

# 94
  • Мнения: 397
До края на бременността - понеже раждането ми беше планирано/секцио/ спрях работа няколко дена преди това!

# 95
  • Мнения: 948
Работех до края на 5-тия месец. HugРаботата ми не беше тежка, но взех да се обривам от лекарствата в аптеката.

# 96
  • Мнения: 485
Ходех на работа до началото на 8-ия месец.

# 97
  • Мнения: 869
Здравейте! Това е моят проблем- ходенето на работа. В 5 месец съм, но работя с хора. Идват всякакви- сополиви, хремави, кашлящи. От вчера не съм добре и аз, тук в нашия град има нашествие на някакъв вирус. Гинеколожката ми предложи да лежа 10 дена в болница и да ми даде 1 месец болнични като после пак сме щяли да направим същата схема и така до отпуска по майчинство. Лошото е, че колегата с когото работя и който ме замества не  е съгласен и сега не зная какво да правя. Бебето ми е най- важното, но той казва, че така ще го натовяра с работа и обременя.
newsm11Твоето здраве е най-важно така че-МАЙНАТА МУ на колегата ти

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
до последно си ходех на работа, защото се чувствах добре! Peace

# 99
  • Мнения: 6 039
на 1 декември реших да спра да ходя на работа, на 10 родих, имаче терминът ми беше 31

# 100
  • Мнения: 11 031
Гинеколожката ми предложи да лежа 10 дена в болница и да ми даде 1 месец болнични като после пак сме щяли да направим същата схема и така до отпуска по майчинство.

Защо 10 дена?  Shocked В нашата болница се лежи 3 дена за болнични, на 4-тия те изписват и така всеки път.

# 101
две седмици след като спрях работа родих ,но пък работата ми беше лека и приятна та затова.А и не ми тежеше,бях с малък корем.

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 907
Спрях работа точно два месеца преди бебко да се роди, беше зима, офисът ми е на 15 км от София, тежеше ми ...

# 103
  • Мнения: 106
Аз съм взимала два пъти по 2дни, заради рисковата брем-ст и кървене преди 45дни.Иначе даже отпуск имам още 2седмици и не съм ги ползвала. 4-ти месец съм, смятам да работя до последно-45дни преди термина, защото имам нужда от заплатата, а и съм добре. Определено не съм в пълна кондиция обаче и понякога изнервящите ситуации и напрегнатото търчане ми идват в повечко, по-бързо се изморявам. Работата ми е на приливи и отливи-ту много,ту нищо.Иначе уж проявяват разбиране шефовете и колегите.
А и все още намирам време за форума.

# 104
  • Мнения: 215
Първият път спрях работа 10 дни преди раждането (те шефовете едва ли не ме изгониха да си ходя). Сега (2 месец съм) се надявам също да мога да работя до края, стига да нямам медицински причини за обратното.

Дори съм решила да се възползвам от новите вариянти за майчинство и да си гледам бебо 8-9 месеца, но има време...

Общи условия

Активация на акаунт