До кой месец ходихте на работа?

  • 7 361
  • 155
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 830
И двата пъти до последно, но моето работно време не беше тежко и стриктно.

# 106
  • Мнения: 415
две седмици преди да родя спрях да работя

И аз така  Peace

# 107
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
До последно- т.е. 45 дни преди термина.

# 108
  • Мнения: 2 241
Първия път - до последния ден преди да родя (т.е. до 1 седмица преди термина) Mr. Green

Този път няма да се правя на героиня и поне 45-те дена ще си ги изкарам вкъщи, иначе още ходя.

# 109
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
От втория до шестия месец бях в болнични, после измолих лекаря да ме пусне на работа, та се спрях когато влязох в деветия месец, че колегите ми нещо се стресираха, че може да родя в офиса.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Един месец преди термина спрях работа. Не че ми пречеше, но трябваше да се подготвя...

# 111
  • София
  • Мнения: 2 164
До края на седмия месец.

# 112
  • Мнения: 4 621
До началото на 9 Hug

# 113
  • Мнения: 419
До края на 6-я месец тъй като работата ми изискваше да стоя дълго време права.

# 114
  • Торонто
  • Мнения: 837
До 2 седмици преди раждането.

# 115
  • Мнения: 1 999
45 дена преди термина, когато ми започнаха болничните.

# 116
  • Мнения: 6 390
до 3.дена преди да родя ходих на работа, но работата ми е лека и нямаше никакъв проблем

# 117
  • Мнения: 69
Още от втория месец спрях.

# 118
  • Мнения: 1 668
Аз си почивах само уикенда преди раждането и в 9.30 сутринта в понеделник се роди Иван. В петък си бях на пълни обороти... Общо за цялата бременност съм отсъствала 1 ден, а имаче работя поне 6 дни в седмицата по около 8-10 часа дневно, непрекъснато имах срещи и въобще не съм се притеснявала от сополиви или болни хора. Ръководя офис със 100 човека и съм имала подобаващо много негативни емоции и стрес, но пък аз винаги съм отказвала да се приемам за болна и смятам, че бременността е нормално състояние и ако всичко е наред няма причини да се откъсва човек от ежедневието си. Започнах да работя от вкъщи 1 час след като ме изписаха от болницата, а активно се върнах на работа след месец.

# 119
  • Мнения: 1 555
До началото на 5 месец, работата ми бе свързана с ежедневни срещи с клиенти, а моят корем вече беше голям  Heart Eyes и някак си аз не се чувствах комфортно, защото докато си бреенна ти се променя мирогледа ставаш по-чувствителна и т.н. , а в моета работа това беше неефикасно !!! Но мисля, че определено трябва да отделиш цялото си време за теб и бебоче много е важно да си спойна и отпочинала ! Леко раждане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт