До кой месец ходихте на работа?

  • 7 324
  • 155
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 517
До края на седмия месец..излязох в болнични заради болки в корема и контракции.. #Crazy

# 121
Аз мисля да ходя и след началото на 45-те дни, защото поне за сега съм много добре.Но много зависи как ще се чувствам след месец.Така или иначе и без това ако 45 дена лежа в къщи ще се побъркам от притеснение за бебока - как е и т.н.
Ако ти вече не се чувстваш добре, по-здравословно и за двама ви е да сте си в къщи.

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ами аз все още ходя на работа. В осмия съм, болничния ми от 45 дни започва от 4.11.2006 и до тогава съм на работа. Бих ходила и след това, но работя в такова учреждение, където всичко е законосъобразно и такова нещо не се позволява. А се чувствам в страхотна форма......
Мога единствено да те посъветвам да вземеш решение на основание на твоето здравословно състояние и това на беболинчо, ако чувстваш, че ти тежи не виждам защо трябва да се измъчвате и двамата.
Леко раждане

# 123
  • Мнения: 5 393
4-5 дни преди да родя отидох за последно.

# 124
Аз още си ходя на работа... Няма как...

# 125
  • София
  • Мнения: 726
Първия път ходих до началото на деветия месец, а после две седмици работих от вкъщи.

Сега мисля, ако всичко е наред да работя до 2 седмици преди термин.

# 126
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
До 45-я ден преди термин само дето родих 29 дни преди термина...така, че...съм работила до последно, общо взето.Но при мен измъкване нямаше.Не че ако, недай боже, се беше наложило щях да се влача в скапания офис...Просто се чуствах добре.Беше ми ясно, че след раждането няма да работя доста време

# 127
  • Мнения: 4 358
Първата бременност работих до 45 дни преди термин. Чувствах се добре и не ми тежеше.
Втората бременност изкарах вкъщи, защото гледах първото си дете. Чувствах се по-тежка, повече ме мързеше и стоенето вкъщи ми дойде добре.

# 128
  • Мнения: 2 237
До началото на 5-и месец.После получих бъбречна криза,лежах в болница и се уплаших.Затова си останах в къщи,та чак до днес.

# 129
  • Мнения: 3 089
работих до самия край и после започнах пак 3 седмици след като родих. но работя от вкъщи.

# 130
  • Мнения: 2 677
Спрях в петия месец. Работното ми място е доста далеч от вкъщи и лятото ми се струваше, че ще го изтърся в някой рейс на "Цариградско шосе".  Joy

# 131
  • Мнения: 2 274
   До 7 г.с., защото прокървях и влязох в болницата! Шефът ми каза, да не си правя илюзии да се връщам на работа и беше прав, защото до 6 месец влизах в болницата още 2 пъти за задържане и се наложи почти цялата бременност да лежа!

# 132
  • Мнения: 1 800
До средата на деветия.

# 133
  • София
  • Мнения: 137
аз също ходя още, а пък и ремонт правим така че положението е меко казано розово.Ами надявам се да имам поне една седмица почивка преди да родя.Дано бебчо да почака малко.

# 134
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Първия път една седмица преди да родя. Родих 23 дни преди термин.
Сега ако не успея да си ползвам целия полагащ се болничен за раждане поне месец преди термина да съм си вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт