Чантите тази есен/зима.

  • 11 327
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 300
Моделчета на Miu Miu, Долче и Габана и Версаче...


Нещата са ясни-къси дръжки, комбинация черно и златно и леопардови шарки. На мен лично повечето чанти ми се виждат малко бабешки, но какво да правиш...мода.


Отвратителни са.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 802
Мимке, от къде си си купила черната чанта /от първата снимка/?Страшно ми харесва  Peace

# 62
  • Мнения: 9 790
Днес  си купих тази и съм много доволна!

Последна редакция: нд, 24 сеп 2006, 21:58 от zori gb

# 63
  • Мнения: 9 790


Тази ще ми е последната за този сезон.

# 64
  • Мнения: 6 167
зори, не се вижда , но честито!

# 65
  • Мнения: 13 512
Лени, вижда се ,виждаааааа..

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
Лени, вижда се ,виждаааааа..
и това което виждам много ми харесва, честито  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 436
Ех, момичета страхотни колекции от чанти имате. За всеки повод си има по нещо.
А и  успокоително ми подейства факта, че не само аз купувам много.

С здраве си ги носете и ползвайте.
 
А ето някои от моите неща.




 


# 68
  • Мнения: 13 512
Също така актуални ще са и плетените чанти/ като допълнение на развлачените пуловери и широки жилетки/.Хвърляйте клавиатурите и хващайте куките!

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 380
а какво ще кажете за големите чанти? подариха ми една наистина огромна...чудя се с какво  ще я комбинирам

# 70
  • Sf
  • Мнения: 808


Купих си подобна, само че с 2 катарами и към нея си взех и хубав червен портфейл - заразих се от една тема в Красива мама за това какъв цвят са ни портфейлите и понеже някои споделиха, че в червен такъв парите се множат, реших да си взема комплект Simple Smile

Но ще ги нося с черни обувки... И аз мисля, че модата да се съчетава по цветове чанта с обувки отмина.

# 71
  • Мнения: 1 698
Момичета, много са ви хубави чантите. Ето тази ми е фаворит, но има още няколко от моделите, които показахте, дето с удоволствие бих носила:


Но няма да ви показвам моите чанти, че са ми само три и не съм ги сменяла може би от 2 години. Ще трябва да го направя скоро.

# 72
  • Мнения: 946
Много хубави чантета аз си мислех ,че понеже си бръмча с детската количка не ми трябва но май ще си взема и аз червена

# 73
  • Мнения: 6 167
Много хубави чантета аз си мислех ,че понеже си бръмча с детската количка не ми трябва но май ще си взема и аз червена

хех, как да не ти трябва ?! я влез в самсонит да видиш какви чанти за бръмчащи майки с колички има  Wink






Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 22:48 от Lennie

# 74
  • Мнения: 2 386
Влюбих се в чантата на Галхен,иначе много ми харесаха почти всички останали чанти-като на Монда,Лени,Strandwasser...
Аз винаги съм харесвала по-нестандартни модели,но тази есен си взех изчистена черна чанта с къъси дръжки с катарами на тях.Малка и сладурска. Simple Smile
Една от чантите ми представлява огромно пухкаво кълбо с преливаща бежово-кафява гама,друга е обсипана с шипчета..имам и една чанта-риба-детска играчка,подобна на пуделчето от предната страница..
Ех,чанти....

Общи условия

Активация на акаунт