Ще вадим третата сливица.

  • 5 783
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 616
Здравей ние вадихме третата сливица преди около 2 месеца Трябва да е напълно здраво детето .Правят се изследвания който да потвърдят това .Сливицата на синът ми я махнаха с пълна упоика  в9,30 сутринта и 14 ч . си бяхме в къщи .Възтанови се без проблеми единствения по труден момент беше излизането от упоиката -беше малко неадекватен но това беше за около 1/2 ч посли поспа и после следобяд игра на вън.През ноща обаче се схвана от упоиката и не можеше да се движи това продължи 1 ден.Сега да чукам на дърво всичко е наред.

# 16
  • Мнения: 1 858
Ей, направо ще откача! От Понеделник до Четвъртък пи АБ Sumamed forte. Уж се беше оправило детето и утре щяхме да ходим в Ботевград на преглед да насрочим операцията а днес сутринта се събуди с 39,5  температура. А де сега от какво?! Влиянието на тоя АБ е 10 дни а се приема само 4 . Той още е под действието на АБ какво ще правя не знам!
Моля ви ако някой прочете това помолете за нас.

# 17
  • Мнения: 3 861
И на нас ни предстои вадене на 3-а сливица, но като ви чета и изпадам в ужас. Ами вземе та се разболее дотогава, той все пак ходи на ясла.. Rolling Eyes

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Влиянието на тоя АБ е 10 дни а се приема само 4 ....

Това как да го разбирам?  newsm78 Принципно АБ се приема 7-10 дни, че и повече (ако е нужно)!

# 19
  • Мнения: 730
...Влиянието на тоя АБ е 10 дни а се приема само 4 ....

Това как да го разбирам?  newsm78 Принципно АБ се приема 7-10 дни, че и повече (ако е нужно)!

Има вече 3-то поколение АБ,с къс прием,а с продължителна емисия.
Детето трябва да е здраво,да е изследвано-урина,кръвна картина и т.н.Ние вадихме сливица с местна упойка без детето даже да разбере какво става.След 3 часа се прибрахме и бързо се възстанови.Никакви натоварвания поне седмица след това-тичане,скачане и др.,мека и хладка храна и е ок.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Ние вадихме сливица с местна упойка без детето даже да разбере какво става...

това не е начина... нито за мен, нито за лекаря на когото имам 1000% вяра.
Мерси за разяснението за АБ   bouquet

# 21
  • Мнения: 730
Начина за себе си и за твоето дете си го избираш ти,естествено.Аз избрах този след много консултации с различни лекари и всички бяха на мнение,че това е най-доброто за детето.Наистина съм много доволна,детето ми нито плака,нито се стресира,нито пък му правеше впечатление след това,че въобще нещо му е правено.Даже на другия ден на контролния преглед каза на доктора да му вади и другите сливици,е,посмяхме се малко с него.Всичко е строго индивидуално.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Начина за себе си и за твоето дете си го избираш ти,естествено...

Тук си много права.  Peace
Може би "вашия" метод да е по-щадящ, но за мен е неблагонадежден.  Stop
Съвет: Заведи си детето след 1г. на контролен преглед за 3-та сливица.

# 23
  • Мнения: 730
Не само след една,ами го водя доста по-често,защото имаме и алергичен бронхит.За сега всичко е наред,дано няма проблеми.Благодаря ти!

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
дано  Praynig

# 25
  • Мнения: 261
Охххх тези сливици.
Вадихме носната на баткото през май месец с пълна упойка.  Да трябваше да е здрав. Най - неприятния момент беше излизането от упойка. Никакви други последствия за детето.
НО....
Носа пак течеееее.
Добре, че поне дишането му нощено време се оправи, е постоянно хъркаше детето. Моля се да не се налага повторно махане, защото стреса е по-голям за майката, отколкото за детето.

# 26
  • Мнения: 137
Вчера извадиха и 3-те сливици на племеницата с пълна упойка всичко мина добре.Само сега неиска да пие нито вода ,нито сок още я боли милата.

Общи условия

Активация на акаунт