Определете какъв ще е цветът на очите на бебето?

  • 9 891
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
   При нас излизат 13,6% сини, 13,6% зелени и 72,7% кафяви! Баткото е синеок  Mr. Green, а бебо ще го видим  Peace! Дано влезе и той в някой от тези 13,6 процента  Praynig!

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 15:01 от benighted

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
При нас позна - в моя род всички сме синеоки, а в този на таткото тъмнооки. Бебчо е с кафяви очи, явно има много по - силен ген.  Wink

# 17
  • Мнения: 14 133
Беше забавно, а и теста позна. Прогнозата му е 66% кафеви. Сашо наистина е с такива.

# 18
  • Мнения: 2 784
Странно защо няма пъстри и черни очи? И защо е само въз основа на преките родственици?
Иначе на мен ми позна-93% кафеви. Дъщеря ми е с черни очи като баща си. С малки изключения и в двата рода сме тъмнооки.

# 19
  • Мнения: 3 405
Ами при нас не съвпада, т.е би трябвало детето ми 88% да е с кафеви очи, 7% със зелени и 4& със сини.Той е със сини Peace
Проявил се е синият цвят, макар и само с 4% вероятност Simple Smile
Искам да кажа, че и 1% вероятност да даде е възможна проявата на този цвят.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 826
При мен не позна Sad.
Показва 2,8 % - сини,10,8% - зелени и 86,3% - кафяви,а Дани е със сини очи.

# 21
  • Мнения: 2 254
ох пак изчисления...
аз съм със сиво-зелени,мъжът -сини
само майка ми е със някакви кафеникави(останалите дядовци и баба са синеоки или зеленооки). детето ми няма начин да не е светлооко,нали така?
и този сайт така изчислява-50/50
е НЪЦКИ-вече сме на 7 месеца-очите на майка ми-кафеникави ...
 Peace

# 22
  • На небето
  • Мнения: 5 530
72.7% за кафеви и познаха, за нещастие. Аз съм със зелени и много исках да има моите очи.  Sad

# 23
  • Мнения: 1 277
0% за кафеви очи.
Бебчо е с кафеви.

# 24
  • Мнения: 1 259
2 % сини очи.Жорко е със сини Grinning

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Много интересно...При нас е 28% сини, 22% зелени и 50% кафеви...
Бебо има "кърмачешки"очи още, ту синеят, ту зеленеят, на мен ми кафенеят но всички казват че ще са или пъстри или зелени....

# 26
  • Мнения: 907
Много е интересно! А е напълно нормално бебетата ви да не са с очи в цвета, който е с най-голям процент. Това изчислява само вероятности и процентите показват, че има най-голяма вероятност бебока да с едикакви си очи, като разбира се това не изключва възможността да бъде с друг цвят очи, за който просто има по-малка вероятност.
Ако нямаше изключения, а само 100% важащи правила светът нямаше да е интересен, нали Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 029
Много е интересно! А е напълно нормално бебетата ви да не са с очи в цвета, който е с най-голям процент. Това изчислява само вероятности и процентите показват, че има най-голяма вероятност бебока да с едикакви си очи, като разбира се това не изключва възможността да бъде с друг цвят очи, за който просто има по-малка вероятност.
Ако нямаше изключения, а само 100% важащи правила светът нямаше да е интересен, нали Simple Smile

Точно така е. Много добре си го казала!  Peace
Въпросът не е дали методът "познава" или "не познава", а просто ни дава представа за генетичната наследственост по отношение цвета на очите. Много интересни са и статиите на сайта, ако някой иска може да ги прочете.  Hug

# 28
  • Русе
  • Мнения: 278
5.1% сини , 8.5% зелени , 86.3% кафяви , бебата е със сини  Grinning

# 29
  • Мнения: 577
и при мен се оказа грешна сметка и моят син е със сини очи а ми казва 85% кафяви

Общи условия

Активация на акаунт