?Въпроси всякакви? (2021г.)

  • 496 743
  • 14 320
  •   1
Отговори
# 11 040
  • Мнения: 2
Здравейте! Имам проблем с онлайн плащане в сайта на English home - днес съм платила два пъти, а в профила ми няма никакви поръчки (количката е пълна). Не мога да се свържа със сайта - телефона е изключен, на мейла никой не отговоря, писах и в месинджър, пак без успех. Моля за съдействие някой друг има ли такъв проблем и как го е разрешил. Благодаря предварително.

# 11 041
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 391
sea.sea., в кой квартал живееш (може и на лични)? Сменях си лекаря преди 2 седмици като случайно открих свободен като рових в сайта на НЗОК ето тук - https://services.nhif.bg/references/lists/opl.xhtml .

# 11 042
  • Мнения: 69 051
Здравейте! Имам проблем с онлайн плащане в сайта на English home - днес съм платила два пъти, а в профила ми няма никакви поръчки (количката е пълна). Не мога да се свържа със сайта - телефона е изключен, на мейла никой не отговоря, писах и в месинджър, пак без успех. Моля за съдействие някой друг има ли такъв проблем и как го е разрешил. Благодаря предварително.

Да, два пъти се случи и при мен. Ужасен им е сайта. Ужасна е и кореспонденцията с тях.
Ако не се оправят нещата, ще оспориш втората транзакция пред банката си, когато, и ако бъде осчетоводена.
Но до утре сигурно сави ще канселират от сайта едното плащане. При мен така стана.

# 11 043
  • Мнения: 2
благодаря. Дано сами да си оправят дублирането, защото говорих и с банката и те не могат да го канцелират - аз два пъти съм си въвеждала данните на картата и паролата, заради бъгавия им сайт (даваше съобщение да си проверя данните за картата и реших, че първия път не съм платила)..

# 11 044
  • Мнения: 69 051
Същото и при мен..точно така стана. Но от банката като видят, че двете транзакции са през 2 секунди, при така бяха, и ще канселират едното. Не се притеснявай. Но трябва да се осчетоводят, сега е рано.
Ама щом ти е пълна кошницата..май ог сайта и двете операции ще ти махнат, не помня точно как беше при мен.
Абе голяма мъка. От тогава...ги зачеркнах Инглиш хоум. Категорично!
Не си струват притесненията и нервите!
В месинджър на мен ми отговориха тогава. Но на следващия ден. На някакъв развален български.
Абееее....тегава работа...Grinning

# 11 045
  • Мнения: 4 588
Някой може ли да ми препоръча добра автомивка в София. Предпочитам Дружба, Младост или нещо в близост, но съм склонна да отида и в друг район, ако е качествена мивката. Искам да ми я измият, не сама да търкам, да уточня. Трябва ми такава, където чистят цялата кола качествено. Преди харесвах тази в МОЛ София, но последния път като ходих останах много недоволна. Не бяха я изчистили добре за 30-те лева, които платих за ВИП почистване.

# 11 046
  • Мнения: 454
Някой може ли да препоръча коректна фирма за врати с качествен монтаж и прилежно качество врати? За София става на въпрос. Че ни предстои да сменяме 5, а преди няколко месеца сложихме една врата, на място, на което преди нямаше, но монтажът е под всякаква критика... Буквално я залепиха за стената, без къртене и без нищо.. Ще ми се този път нещата да са хората, защото ще влагаме не малка сума пари.

# 11 047
  • София
  • Мнения: 3 611
Някой има ли представа какво може да се направи, когато адвокатка ти вземе парите, после закъснее с подаването на документи и делото се решава в полза на другата страна без право на обжалване. После дори не се обажда и се крие?

# 11 048
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 026
Какво е делото, че не може да се обжалва?
Ако действително вината е в адвоката, може да подадете жалба срещу него до съвета към съответната адвокатска колегия. Ако установят нарушение, може да му образуват дисциплинарно производство и да му наложат санкции евентуално.

# 11 049
  • София
  • Мнения: 3 611
Обжалване на решение за режим на лични контакти на бащата.
А платените 2 бона отиват фира?

# 11 050
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 026
Обжалване на решение за режим на лични контакти на бащата.
И защо да не може да се обжалва?

2 бона??? Шегувате се, нали?

# 11 051
  • София
  • Мнения: 3 611
Съвсем не.

# 11 052
  • Мнения: 35 147
Моля ви, кажете ми защо във всяка втора кола, покрай която мина има такова нещо в нея. Слагат си ги по таблото, на задната седалка, на задното стъкло. Защо????
Скрит текст:

# 11 053
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 026
Не съм чувала за подобни хонорари, но не е невъзможно. Свободна професия, всеки сам си определя цената. Все пак при минимум по тарифа от 300 лв, 2 бона е прекалено. Особено ако действително работа не е свършена.

Потърсете друг адвокат и вижте какво може да се направи все още по делото. Относно дисциплинарната отговорност вече отговорих.

# 11 054
  • Мнения: X
Моля ви, кажете ми защо във всяка втора кола, покрай която мина има такова нещо в нея. Слагат си ги по таблото, на задната седалка, на задното стъкло. Защо????
Скрит текст:
Оххх и сина ми има такова. Какво му харесва?! Това е октопод, който се усмихва, но като се обърне наопъки е намръщен.

Общи условия

Активация на акаунт