?Въпроси всякакви? (2021г.)

  • 496 211
  • 14 320
  •   1
Отговори
# 11 055
  • Мнения: 54 478
Моля ви, кажете ми защо във всяка втора кола, покрай която мина има такова нещо в нея. Слагат си ги по таблото, на задната седалка, на задното стъкло. Защо????
Скрит текст:

В Созопол ги продаваха много, но не мислех, че са нещо изключително. Даже мислех за моето куче да взема, но се разсеях и в крайна сметка не взех.

# 11 056
  • София
  • Мнения: 3 611
Ами със сигурност знам какво поиска адвокатка на моя приятелка, която живее в Америка, за да я представлява за дело, което брат ѝ води - обжалване на дарение на апартамента от родителите ѝ - същата сума.

# 11 057
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 923
Ами със сигурност знам какво поиска адвокатка на моя приятелка, която живее в Америка, за да я представлява за дело, което брат ѝ води - обжалване на дарение на апартамента от родителите ѝ - същата сума.
За такова дело съм съгласна. То няма нищо общо с родителски права и лични отношения. Там хонорарите са различни и се изчисляват според цената на иска.

# 11 058
  • Мнения: 3 732
Утре ще подавам молба за напускане. Какви мръсни номера да очаквам?

# 11 059
  • Мнения: 35 119
Ако не си спазиш срока за предизвестие да почнат да те мотаят, че няма да ти дадат заплата, например

# 11 060
  • София
  • Мнения: 5 191
Моля за насока , трябва ми количка-стелаж на колелца за под кухненски плот, ще слагам по 3 кг ябълки и 3 кг картофи примерно на всеки рафт. Нещо такова, но по-широко и по-дълбоко и най-вече по-държеливо на товар:

https://houseware.bg/kolichka-organizer-tekno-tel-mg-004-p81554
В темата за кухни дали ще знаят?

# 11 061
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 305
В Икея има кухненски колички, виж дали ще ти харесат и дали ще паснат като размер - https://www.ikea.bg/products/kitchen-worktops/kitchen-islands-trolleys/

# 11 062
  • Мнения: 68 710


От мен едно по-бюджетно предложение. Тази седмица са в лидл.

# 11 063
  • Мнения: 35 119
Аз бях купила от Кауфланд . Беше много стабилна и удобна. Със сигурност има и в Практикер

# 11 064
  • Мнения: 2 585
Здравейте,
В къщата прекарахме газ. Към момента имаме неща за правене по комина.
Може ли да ми препоръча някой фирма, която се занимава с подобна дейност.
Има работа по самия комин и покрива на къщата. За град София. До колкото разбирам работата е по-скоро строителна.
Благодаря предварително!

# 11 065
  • Мнения: 6 559
С какъв препрат чистите кухненски плот - ефективно и щадящо? Много ми е зор покрай водобранните лайсни и търся нещо ефективно.

# 11 066
  • софия
  • Мнения: 4 180
В изпитателен срок съм,тъй като съм на нова длъжност. Сега съм една седмица болничен. Изпитателният срок увеличава ли се със срока на болничния или си остава същият? Също и отпуска като съм била ме интересува променя ли кога изтича изпитателният?

# 11 067
  • Мнения: 1 431
Мисля, че се увеличава, но не съм сигурна, дано другите знаят повече.

# 11 068
  • София
  • Мнения: 4 451
И болничният, и отпуската удължават изпитателния срок.

# 11 069
  • София
  • Мнения: 6 176
След някой от последните ъпдейти имам проблем, когато съм отворила pdf документ през браузъра и искам да го разпечатам.
Помни посоката на последния документ, който съм разпечатвала и трябва всеки път ръчно да променям ориентацията на страницата, но понякога забравям. Преди не беше така и автоматично се разпознаваше посоката на документа.
Къде и какво мога да променя, за да разпознава отново автоматично посоката на документа и да спра да изхвърлям грешно разпечатани страници?

Общи условия

Активация на акаунт