Шипове

  • 1 047
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте!От около месец мой близък страда от шипове на врата.Болките са нетърпими особено вечер.Изчетох много,опитахме хрян,но точно тук е проблемът.Сложихме го на рамената (предварително намазани с олио) за 14-15 минути и оттогава каза,че болките са много по -силни.Моля за съвет,искам да ѝ помогна!

# 1
  • Мнения: 401
Хрян? Олио? Вие салата ли правите? За медицина не сте ли чували? Лекар няма ли си вашия познат? Шиповете не се лекуват по никакъв начин. Всички хора имат. Облекчение има , лечение няма. Да иде на лекар човека, ще му изпишат лекарства и ще го облекчи.

# 2
  • Мнения: 3 250
За зелеви листа съм чувала, че помагат.
Но иначе лекар, противовъзпалителни и упражнения, масажи.
Какво път толкова да му е станало от хряна, освен да се е затоплило повече мястото.

# 3
  • Мнения: 13 545
https://www.youtube.com/watch?v=MR4Y4SuC3qk
Препоръчвам тези упражнения.

# 4
  • Мнения: 37
Хрян? Олио? Вие салата ли правите? За медицина не сте ли чували? Лекар няма ли си вашия познат? Шиповете не се лекуват по никакъв начин. Всички хора имат. Облекчение има , лечение няма. Да иде на лекар човека, ще му изпишат лекарства и ще го облекчи.
Лекарят изписа Дорета и Аулин.Приемаше ги,но облекчение никакво

# 5
  • Мнения: 3 250
А този лекар нищо ли не спомена за санаториум по здравна каса?

# 6
  • Мнения: 37
А този лекар нищо ли не спомена за санаториум по здравна каса?
Жената е на 83 и не желае да посети санаториум.Има израстъци които непозволяват и физиотерапия

# 7
  • София
  • Мнения: 10 583
То облекчение кой знае какво сериозно няма да получи.
Явно затоплянето за тази болка е противопоказно.
А щом тези лекарства не действат, да й ги сменят. Аз пия друго, не съм цъфнала, но е по-добре отпреди.
Аулин не помага - да пие нурофен.
Търсете кое лекарство и болкоуспокоително ще й помогнат.
Друг лекар, щом от този не сте доволни.

# 8
  • столицата
  • Мнения: 3 795
На какъв лекар ходите при шипове? Ортопед или невролог?

# 9
  • Мнения: 295
На какъв лекар ходите при шипове? Ортопед или невролог?
Невролог, но шипове, както всеки знае не минават и лекарства не помагат, повече движение и си живееш с болката и това е.

Общи условия

Активация на акаунт