?Въпроси всякакви? (2021г.)

  • 497 382
  • 14 320
  •   1
Отговори
# 3 195
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Може ли да ми препоръчате добър електротехник в Сф и по възможност да са му нормални цените?

С удоволствие препоръчвам това момче:
https://www.facebook.com/safeconsult2020
Много съвестен, внимателен и работи на много прилични цени.

# 3 196
  • Мнения: 36 848
Как да накарам телефона ми да праща големи снимки (т.е. реалния им размер) по джимейл? Преди го правеше, отскоро праща само умалени. Не съм сменяла настройките, нещо му стана, откакто се ъпдейтна.

# 3 197
  • София
  • Мнения: 5 311
Как да накарам телефона ми да праща големи снимки (т.е. реалния им размер) по джимейл? Преди го правеше, отскоро праща само умалени. Не съм сменяла настройките, нещо му стана, откакто се ъпдейтна.
От самия gmail - ново съобщение - прикачване на файл

# 3 198
  • Мнения: 36 848
Благодаря, опитах, по-късно ще разбера дали се е получило. Не знам какво му стана, преди всеки път ме питаше дали да изпрати нормална или умалена.

# 3 199
  • Мнения: 72
Може ли да ми препоръчате добър електротехник в Сф и по възможност да са му нормални цените?

С удоволствие препоръчвам това момче:
https://www.facebook.com/safeconsult2020
Много съвестен, внимателен и работи на много прилични цени.

До колкото разбирам, това е цяла фирма, не момче? Или греша?

# 3 200
  • гр. Варна
  • Мнения: 789
До колкото разбирам, това е цяла фирма, не момче? Или греша?
Ами момчето СТАНИСЛАВ  СТАНЕВ си е регистрирало фирма СЕЙФ КОНСУЛТ 2020 ЕООД, което е похвално, че не работи в сивия сектор! Simple Smile

# 3 201
  • Sofia
  • Мнения: 4 109
Въпрос за София - има ли отворен магазин където имат маратонки Asics?

# 3 202
  • Пловдив
  • Мнения: 13 589
Може ли на място да се подават заявления за детска ясла или става само електронно?

# 3 203
  • Сф
  • Мнения: 10 749
Въпрос за София - има ли отворен магазин където имат маратонки Asics?
Иди в аутлета им в Младост на Малинов ,ако не бъркам. Само оттам сме взимали  с години, защото детето тренира.Дете, дете, в момента е 39 номер Simple Smile, но минахме на Найк.
Ето адресчето да звъннеш Адрес: бул. „Александър Малинов“ 77, 1712 ж.к. Младост 3,
(това е сградата на принцес , не знам как да ти го обясня, че не съм от Младост Simple Smile , вдигаме се от Надежда чак до там за тоя Асискс)
Телефон: 088 719 1999
Там са на сметка и много модели, всички от отбора си взимаха оттам винаги.
Обаче май не работи сега. Ако можеш, изчакай да отворят.
Излиза ми че работи склада им, как да ти го обясня. М-у Младост и Горубляне ,в бившата сграда на ВИК, в двора отзад- работила съм там, 305 ходеше едно време. Една спирка преди последната- Месокомбинат Пейфил е последната.
Ето го като адрес, звъниш  и питаш дали работят за всеки случай.
ул. инж. Георги Белов 2, 1712 София
тел.: 02 974 50 12
понеделник - петък: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00 ч.
Обаче там са по-скъпи ми се струва. Новите модели са там, но не ти пречи да погледнеш де и ако не ти е на майната си.
Само на тия две места сме ходили ние за Асикс- от извора, дето се вика Simple Smile , по моловете не, но те и не бачкат сега де.
Магазинът работи!

# 3 204
  • Мнения: 2 410
Магазина в Младост в момента не работи - заради ковид-а. Не знам имат ли онлайн.

# 3 205
  • Сф
  • Мнения: 10 749
Дават само тоя на Белов , че работи, ако е вярно .            https://keyfashionstor … sp;    

# 3 206
  • Мнения: X
Защо се казва "Клуб сода", а не само "сода"?

# 3 207
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 654
Защо се казва "Клуб сода", а не само "сода"?
Защото е търговска марка регистрирана така. А е регистрирана така, защото е поръчана от един клуб да си я пият там, в Дъблин е станала историята ¯\_(ツ)_/¯

# 3 208
  • Мнения: X
Цитат
Защото е търговска марка регистрирана така. А е регистрирана така, защото е поръчана от един клуб да си я пият там, в Дъблин е станала историята ¯\_(ツ)_/¯
Аууу, много благодаря! 🌷🥛Готина история, взема да я намеря. Обожавам сода!

# 3 209
  • София
  • Мнения: 11 748
Може ли на място да се подават заявления за детска ясла или става само електронно?
Знам , че може само по електронен път...

Общи условия

Активация на акаунт