?Въпроси всякакви? (2021г.)

  • 495 962
  • 14 320
  •   1
Отговори
# 5 895
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 282
Амиии аз забележки към обслужването на Виваком и Теленор нямам. Иначе домашния интернет и при нас е слаб (Виваком), въпреки опитите им да го оправят. Реално им е смотан рутера, ние сме си решили проблема, но за по-дълго жилище не са ок

# 5 896
  • София
  • Мнения: 2 934
Здравейте. Мъжа ми от вчера има усещането, че има нещо в окото. Днес е ходил на очен, казал му е че няма нищо или е имало, но е излязло. Изписал му е капки, но той продължава да се побърква от дразнене в окото. Място не си намира. Вече три пъти е капал от капките. Знаете ли какво мога да направя да го облекчи малко?

# 5 897
  • Мнения: 3 417
Възможно е от търкане да е наранена лигавицата  - лека драскотина . Тя създава такова усещане .

# 5 898
  • Мнения: 3 308
Може да е някаква раничка, малкия ме беше одрал много лошо, и дори с капки отне 3-4 дни да ме облечки малко болката, чувството беше все едно имам нещо в окото. Ама ако е раничка би трябвало да са я забелязали.

# 5 899
  • Мнения: 1 431
По-скоро е нещо алергично. Съветвайте се с лекар, може би нещо антиалергично за пиене да ви изпишат.

# 5 900
  • Мнения: 189
Здравейте. Имам нужда от съвет за пране на копринена дреха. Купих страхотна риза от втора употреба, но на етикета пише "dry clean only" . Може ли все пак да се изпере на ръка (пералня) и да се премахне миризмата на втора употреба?

# 5 901
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Всички копринени дрехи ги пера на ръка. Внимателно изтисквам, без да усуквам и суша на закалка.

# 5 902
  • София
  • Мнения: 3 951
А някой сменял ли е А1 с Виваком, докато договорът все още не е изтекъл? Какви неустойки заплатихте?

# 5 903
  • София
  • Мнения: 2 934
Благодаря, дано му облекчи все пак от тия капки. Притеснявам се да не би наистина да има нещо, а доктора да не го видял.

# 5 904
  • Мнения: X
Единственото което не може да види офталмолог е стъкло от оптичен кабел.

# 5 905
  • Мнения: 14 843
А някой сменял ли е А1 с Виваком, докато договорът все още не е изтекъл? Какви неустойки заплатихте?
Неустойките , мисля, са до 3 пълни месечни такси. Ако ползваш промо цена, ще излезе скъпо. И устройствата на лизинг май трябва да си ги изплатиш наведнъж.

# 5 906
  • София
  • Мнения: 3 753
Благодаря, дано му облекчи все пак от тия капки. Притеснявам се да не би наистина да има нещо, а доктора да не го видял.
Възможно е.Колежка беше така.Първия не е видял нищо.На втори доктор ходи в ИСУЛ и там й извадиха нещо микроскопично.

# 5 907
  • София
  • Мнения: 3 951
А някой сменял ли е А1 с Виваком, докато договорът все още не е изтекъл? Какви неустойки заплатихте?
Неустойките , мисля, са до 3 пълни месечни такси. Ако ползваш промо цена, ще излезе скъпо. И устройствата на лизинг май трябва да си ги изплатиш наведнъж.


Няма устройства на лизинг, само нет и тв е, но да, уж е на "специална цена, направена само за нас". Как да изчисля сумата?

# 5 908
  • Мнения: 35 110
Преди един месец купих автомобил от собственик от същия град. Собственикът се занимава със застраховки и ми обясни, че като си изкарам новия голям талон ще ми направи всичко документи, така че застраховката вече да е на мое име.
Обаче ни вест , ни кост от тоя човек.за колко време става този документ(анекс), някой знае ли?

# 5 909
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Отиваш там, където е правена гражданската издават го веднага.

Общи условия

Активация на акаунт