?Въпроси всякакви? (2021г.)

  • 496 865
  • 14 320
  •   1
Отговори
# 11 085
  • Мнения: 3 146


От мен едно по-бюджетно предложение. Тази седмица са в лидл.

   Хващам се за този пост, защото и аз търся някаква такава кошница на колела, с три или четири отделения. Кухнята ми е тясна. Но търся не пластмасово нещо, а метално и/или с вид и естетика на трайна мебел. Цвят - бяло, сребристо, черно. Без дървесни шарки. Бюджет - до около 300 лв. (Максимум 400 Simple Smile  )Ще съм благодарна, ако някой сподели.

# 11 086
  • Мнения: 4 599


От мен едно по-бюджетно предложение. Тази седмица са в лидл.

   Хващам се за този пост, защото и аз търся някаква такава кошница на колела, с три или четири отделения. Кухнята ми е тясна. Но търся не пластмасово нещо, а метално и/или с вид и естетика на трайна мебел. Цвят - бяло, сребристо, черно. Без дървесни шарки. Бюджет - до около 300 лв. (Максимум 400 Simple Smile  )Ще съм благодарна, ако някой сподели.
Това например - https://www.ikea.bg/products/kitchen-worktops/kitchen-islands-tr … 30x83-sm/40465733
Само за ИКЕА се сещам аз. Там има и други. Виж дали ще има подходящи за твоята кухня размери.

# 11 087
# 11 088
  • софия
  • Мнения: 25 686
... търся някаква такава кошница на колела, с три или четири отделения. Кухнята ми е тясна. Но търся не пластмасово нещо, а метално и/или с вид и естетика на трайна мебел. Цвят - бяло, сребристо, черно. Без дървесни шарки. Бюджет - до около 300 лв. (Максимум 400 Simple Smile  )Ще съм благодарна, ако някой сподели.
С 2 отделения е и е бар-количка.
https://umbulgaria.com/product/4395/umbra-bellwood-bar-kolichka- … rvirane-oreh.html
https://umbulgaria.com/product/4396/umbra-bellwood-bar-kolichka- … rvirane-byal.html

# 11 089
# 11 090
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 401
И в други мебелни магазини има такива колички. Аз навремето си бях взела бяла дървена, отгоре с плочки и чекмедже, надолу с 2 издърпващи се кошници. От Айко ли я взех, Комо ли, друг магазин ли беше, нямам грам спомен. Трябва да се потърси.

# 11 091
  • София
  • Мнения: 23 060
Извинявайте, ама аз пак с моите драми за личен лекар. В системата за проверка на личен лекар все още стои името на стария, а от поликлиниката ме увериха, че от днес оставаме без личен лекар. Знаете ли колко време отнема, за да се заличи тази информация. Сега като отида при новия личен лекар да не стане така, че да не може да ни запише? В НЗОК ли да звънна да питам?

# 11 092
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 332
Извинявайте, ама аз пак с моите драми за личен лекар. В системата за проверка на личен лекар все още стои името на стария, а от поликлиниката ме увериха, че от днес оставаме без личен лекар. Знаете ли колко време отнема, за да се заличи тази информация. Сега като отида при новия личен лекар да не стане така, че да не може да ни запише? В НЗОК ли да звънна да питам?
като те впишат в списъка на новият лекар ще отпаднеш от списъка на стария.

# 11 093
  • Мнения: 1 431
От къде да купя поставка, етажерка за обувки ?

# 11 094
  • Мнения: 4 756
След престой в болница и болничен за придружаване на дете какъв е реда за издаване на продължение от личен лекар.Опитват се да ме убедят,че самата аз за себе си дори нямало как да изляза в болнично без лекарска комисия.

# 11 095
  • Мнения: 35 153
Като изчислявам сумите от моите обезщетения за майчинство+ пенсия+ интеграционни+ заплатата на мъжът ми за кандидатстване за детски надбавки, смятам ли и сумата, която досега са ми изплащали за детски ? Сумата, която съм получила наследствена пенсия еднократно от татко изчислявам ли я към сумата?

# 11 096
  • Мнения: 4 792
Така е , макар че всичко се прави проформа. Първият болничен е от личният лекар и след това от  ЛКК продължението. В моя случай просто оставих документацията на регистратура защото ЛКК се събира веднъж седмично, след това отидих да си взема изготвеният болничен  пак от там .

# 11 097
  • Мнения: 4 756
Моя първи болничен е от болнично заведение в друг град,не е издаден от личния лекар

# 11 098
  • Мнения: 21 282
Как мога да изкарам т.нар. зелени сертификати за ваксините ?
Нещо не мога да се оправя.

# 11 099
  • Мнения: 69 104
След престой в болница и болничен за придружаване на дете какъв е реда за издаване на продължение от личен лекар.Опитват се да ме убедят,че самата аз за себе си дори нямало как да изляза в болнично без лекарска комисия.

ЛКК съм минавала за да ми продължат болничния, след излизане от болница. Детето лежа, аз го придружавях.
Татко ми занесе ЛАК в поликлиниката, за да "мине" през лкк.

Общи условия

Активация на акаунт