Модни консултации (Април, 2022) - 65

  • 56 636
  • 1 152
  •   1
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 363

КАКВО ОБСЪЖДАМЕ ТУК
Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда някой да ви каже откровено дали дадена дреха ви стои добре?

Колко пъти сте си купували импулсивно дреха или аксесоар (ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението...), които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите, чакайки реда си да бъдат съчетани и разходени подобаващо?

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно. Само с примерно описание "имам една лилава блузка..." става сложно, предвид нюансите на лилаво, които съществуват.  newsm47 Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди кое би стояло най-добре на вашето тяло или да знае кои цветове харесвате...
НАКРАТКО - колкото повече информация има в запитването, толкова по-подробни ще са и отговорите.

ПОЛЕЗНИ БЛОГОВЕ







https://glowsly.com/spring-summer-sunglasses-trends/

Accessories - Spring/Summer 2022
[/color][/size]









https://glowsly.com/spring-summer-accessory-trends/



Въпрос на Темата

Кои са любимите ви пролетни аксесоари? Покажете ни какво ви харесва, независимо дали вече го имате или просто го искате силно!

Последна редакция: пт, 01 апр 2022, 17:50 от Agent Provocateur

# 1
  • Мнения: 28 139
Агентче, мерси за темата...любимите ми пролетни аксесоари са слънчевите очила и малките цветни чантички крос боди. Имам три чифта очила кой от кой по любими....сега си харесах една малка бледорозова чантичка на Пиер Карден, но просто наистина трябва да се въздържа, че и място за съхранението им не остана, затрупана съм, бройката е над 15! Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 291
Благодаря за новата тема! 🌸☀
От пролетните аксесоари:
слънчеви очила, но не съм много екстравагантна. Въртя си няколко класически oversized модела. За пролетта и лятото наблягам на едни авиаторки в розово злато.
На диадемите се светнах миналата ходина и си нося. В лен, бяло или розово
Рядко слагам шалове, но имам няколко сатен/коприна
Тази година искам да нося повече шапки

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Шаловете са ми любим аксесоар. Само лятото не ги нося, защото ми е горещо. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 565
Благодаря за темата 🌷

Задължителнни аксесоари при мен целогодишно са часовник и слънчевите очила. Особено слънчевите очила са ми слабост. И слънчевото време тези дни ме накара да се впусна в търсене на нещо ново. Набелязах тези, но още не съм решила, ще гледам още

Ana Hickmann


Guess

# 5
  • Мнения: 30 969
Обожавам аксесоари. Имам много, купувам много. Само шалове не нося, защото ме душат.
Сега купих пищна гривна, ще купя още набелязани бижута в различни размери и задължително няколко шапки.
Благодаря за новата тема.Flowers Hibiscus

# 6
  • Мнения: 9 988
Не бих изпуснала тема за аксесоари. Благодаря за темата! Flowers Rose

Обожавам цветни крос-боди чанти и ми трябва жълта, но не е спешно.
Слънчеви очила имам само 2 чифта. Толкова трудно си намирам подходящи, че едва ли ще купя други докато не ги загубя или седна върху тях.

# 7
  • Мнения: 2 609
Любим аксесоар- очила- светлоока съм и не излизам без тях.
За шалове ми е топло , иначе харесвам ярки по- фини за по- хладно време.
Ярки обувки, предимно сникърси, днес бях с такива в цвят фуксия.
Напоследък не нося бижута освен семпли обици, но смятам да се поправя с цветни дълги колиета.
Години наред не бях носила часовник, купих си скоро в цвят пудра и също смятам да го нося, когато си пасва с останалото по мен.

# 8
  • Мнения: 605
Благодаря за новата тема. Любимите ми аксесоари са слънчеви очила и шалове.

# 9
  • Мнения: 28 139
Много обичам шалчета, днес съм с тази джуфка в сребристо!

# 10
  • в Кошера
  • Мнения: 2 213
Агент, bouquet Hug!

Аксесоарите са като подправките за мен - придават вкус и цвят на всяка (модна) манджа, колкото и постна да е тя.
Очила, шалове, бижута, колани... Обичам ги! Broken Heart

# 11
  • Мнения: 3 226
Много обичам да разглеждам, съчетавам и избирам за подарък по-пищни бижута - да има цвят, красота, блясък. Мисля че се справям добре с избора на подаръци, виждам ги през годините как си ги носят Sunglasses
Най-пищното ми бижу което нося с голямо удоволствие на черно деколте
Скрит текст:
Забравила съм името на българската дизайнерка, помня че прави сценично облекло и аксесоари.

И истинската ми страст са обувките; за мен са аксесоар който променя рязко външния вид и трябва да са супер, ултра и много да ме радват (а, и да са удобни разбира се)

Шаловете ги увивам на врата като поло, понякога на главата и врата
Скрит текст:

Искам да си купя шапки това лято и да нося като съм на открито през деня, ще се радвам да споделите ако ви попадне нещо интересно Simple Smile

# 12
  • Мнения: 39 051
Благодаря за темата.
Моите аксесоари са слънчевите очила и шапка с козирка.

# 13
  • Мнения: 7 475
Благодаря за темата!!!
Да бъде изпълнена с красоти и идеи!
Любими аксесоари всесезонно са ми слънчевите очила и шаловете, но лятото много силно застъпвам масивните гривни и коланите.

# 14
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Новата тема и акцента са много приятни.
Аксесоарите са нещо, което придава завършеност на всеки тоалет.
Обичам цветни чанти и подобаващи колиета. Шаловете също са любим аксесоар.

Общи условия

Активация на акаунт