Модни консултации (Април, 2022) - 65

  • 56 768
  • 1 152
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 13 486
Явно коментарът на дамата е изчезнал. Питала съм във февруарската на 17стр., не виждам отговор има страничка публикувана на ръчно правени бижута в отговор на въпрос на друга дама.
Ще пообиколя мола, да видя дали ще я открия.

Ярки чанти в различни комбинации има в Плик
https://www.facebook.com/plik.brand/

Може да погледнете и в сайта на Вера
https://www.vera.bg/?gclid=Cj0KCQjw6J-SBhCrARIsAH0yMZglJQq8wPaEu … LfpIaAlpzEALw_wcB

# 31
  • Мнения: 3 509
За любими - не, но са ми практични аксесоари - нося диадеми и ленти за коса.
Харесвам обеци и часовници с диаманти. Гривни и пръстени много рядко слагам, колиета - почти никога. Шалове също не обичам.

Десиссслава,
Не си губи времето да търсиш в стари теми. Подобен пост беше споделен в темата за Стила на големи момичета и т.н…

# 32
  • София
  • Мнения: 1 079
Най-устойчивият аксесоар при мен са слънчевите очила, но все по-трудно си купувам, такива, които да отговарят на всичките ми критерии и да не струват 800-1000 лв.
Пролетта нося леки шалове стандартно на врата, като бандана или като диадема/вързани и сплетени в косата. Диадеми също нося. Все по-рядко слагам обемни цветни бижута.

# 33
  • Бостън
  • Мнения: 13 509
Гледам я тази овърсайз бижутерия дето била тренд тази година и си спомням как в 8-ми клас си бях купила чифт огромни халки и въпреки бурните протести на майка ми си ги носех нон-стоп. А в първи клас от някакъв събор се бях сдобила с много семпъл, но за сметка на това грамаден пръстен и не го свалях. И до ден днешен обичам същия тип големи, геометрично-асиметрични бижута, но без остри ъгли. И въпреки че нося много рядко каквито и да е бижута се изкушавам и купувам понякога. Гривни, тип къфс също. Много ми допада и носене на гривна над лакътя, също го мернах из кадрите от ревютата.

Онзи ден като споменах Елза Перетти хвърлих поглед на нещата, които е правила. Освен, че сме от една зодия очевидно имаме и сходна естетика. Имали де, жената почина наскоро. Много красиво за мен и абсолютно непреходно!
   






 

Последните 7-8 години дори тъмните ми очила станаха кръгли и квадратни и овърсайз. Последно купих тези, но ако попадна на зелените от заставката на темата също няма да им устоя:


Шаловете дори не ги споменавам, те са си целогодишно при мен. Шапки нося изключително рядко, не обичам, но понякога се налага, че борбата с петната взе да става все по-трудна.

Последна редакция: сб, 02 апр 2022, 17:44 от Agent Provocateur

# 34
  • Мнения: 7 898
Не харесвам никакви големи бижута, нито пък ярки и натрапващи се аксесоари. Нося сепли чанти, шалове и бижута.

# 35
  • Мнения: 1 889
Обичам часовници. Някой ще ми помогне ли да ме ориентира този каква марка е:

# 36
  • Мнения: 7 898
Прилича на Омега констилейшън. Всъщност почти всички марки имат подобни часовници.

# 37
  • Мнения: 3 502
Часовници харесвам, мъжките модели определено са по-впечатляващи, но пък са много големи за ръката ми.

Аха да се метна на един часовник с жаба, дизайна му вдъхновен от приказките на Пушкин, но циферблата по-широк от китката ми и със съжаление го оставих


Фен съм на Swatch имам няколко, като любим ми е един с едни риби, но най-любим ми е един ретро часовник подарък за завършването на гимназията, скъпият ми дядо го купил като съм се родила. Хубаво е някой да вярва в теб Heart щото както я карах можех и да не завърша Grinning

Тресат ме 1001 суеверия и всеки сезон вадя някой комплект и тръгне ли ми, нося само него до Коледа. И с чантите така - върже ли с една (работна) не я оставям.

Agent, подсети ме за едни големи пластмасови халки в неоново жълто, които като тийн не свалих едно цяло лято, а компанията все питаше къде е папагала дето каца на тях Grinning

# 38
  • Мнения: 3 509
Прилича на Омега констилейшън. Всъщност почти всички марки имат подобни часовници.

И аз така мисля.
Няма нищо по-хубаво от красив часовник на китката. Колкото по-хубав, толкова по-хубаво.

# 39
  • Мнения: 3 502
Часовниците са важни, показват колко можеш.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 13 486
Харесвам и големи, и цветни бижута, от кожа, от плат, от мъниста. Такова разнообразие се предлага, че и два живота да имам няма как да смогна да купувам и нося всичко, което харесвм.
Преди години умирах за тези цветни дървении


Дълги години носех този медальон


С обеци най-често експериментирам


Иначе вкъщи всички бижута свалям, само обицата на носа оставям и от две години гривната не съм сваляла.


Имам един часовник на Мис Сиксти, с много желание си го взех, носех го известно време сега пази шкафа.
Нося, нося нещо известно време и отива в забвение.

# 41
  • Мнения: 39 376
Пускам малко витрини от Реджо Емилия- скромен принос за темата.
Скрит текст:









# 42
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ето, италианка съм била в предния живот, ще бъда и в следващия.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 13 486
Тази рокля в охра е разкошнотия 😍

# 44
  • Мнения: 3 502
Ооооо, искам още витрини Sunglasses
И червения шлифер

Мис Сиксти съм си купувала дънки, нямаха равни за мен като кройка

Общи условия

Активация на акаунт