Модни консултации (Април, 2022) - 65

  • 56 771
  • 1 152
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 311
Витрините са страхотни!
Тази пролет, вече направо лято при мен, ще се възползвам от това че сега са модерни всякакви фибички и шнолички, понеже не понасям косата ми да ми се пречка.
Мерак ми е да си купя по- големи цветни слънчеви очила, но не мога да се спра на конкретен модел.

# 46
  • Мнения: 3 503
Glossycherry, като влезнеш и почнеш да пробваш ще ти се получи. И отиваш със съветник

# 47
  • Мнения: 1 456
Панталонът от първата витрина е като този на Море от  Зара. Леко по-къс, клоширан и с принт стил 70те. Явно ще са на мода.
Съчетаването на принтове е много ефектно, но и най-трудното нещо. Не го умея, но много му се радвам.

# 48
  • Мнения: 101
Десиссслава
Здравей, подобни колиета с едно камъче са ми любими и нося само тях ( златни предимно ). Преди доста години дори си бях направила сама от много тънка корда и камъче от сребърна обеца. Бях видяла модела от един турски сериал.
В инстаграм ми излизаха скоро странички с подобни, но не ги откривам сега. Провери в google.
Преди година бях поръчала от някакъв бг- сайт, но пристигна недоразумение- много дебела корда и голям камък 😡 ще потърся сайта и ще пиша на лично откъде да не си поръчаш.
Иначе ако разполагаш с повече средства ето с диамант :

# 49
  • Мнения: 3 542
Аз си взех камъче на корда от Саратрейд. Нося си го и много си го харесвам. Гривни ми казаха, че няма, защото се събират камъчетата, а ако сложат стопери се губи ефекта от кордата

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
Благодаря ви, една мила дама ми изпрати нужната информация. Утре ще проверя дали още ги има налични.
Иначе колие и аз имах преди години на корда със скарабей, в случая издирвах конкретна гривна, която съм виждала, но ми беше трудно да обясня. Камъчетата са неподвижни.

# 51
  • Мнения: 101
Оо аз съм разбрала погрешно въпроса, извинявам се.
Може би е това. Води се Tiffany моделът,  има ги в турските златарски магазини.

# 52
  • Мнения: 35 968
днес ми подариха един изключително странен за мен шал
дълъг е около 180 см и широк около 60 см като е съставен от две парчета плат, съшити по средата, копчетата са огромни, до едното има снимана монета от един лев, три от единия вид от едната страна, три от другия вид от другата страна
как се носи? не разбирам как да го омотая около себе си, за да закопчая копчетата
или не е шал и има друго предназначение?

Скрит текст:




# 53
  • Мнения: 7 898
Оо аз съм разбрала погрешно въпроса, извинявам се.
Може би е това. Води се Tiffany моделът,  има ги в турските златарски магазини.


Имам същото но е на два реда.
А кордата с диамант за 500лв няма да коментирам! За същата цена ще си го купя със златно синджирче.

https://www.thediamondstore.co.uk/jewellery/cat/necklacespendant … style/singlestone

# 54
  • Бостън
  • Мнения: 13 510
Този дизайн също бил на Елза Перети, ти да видиш, научих нещо ново днес:
https://www.tiffany.com/jewelry/necklaces-pendants/elsa-peretti- … ecklace-70817640/



И аз имам подобно като дизайн, но късо и го нося само с бяла риза или с черна консервативна рокля... да ме пита човек защо.

# 55
  • Мнения: 206
Включвам се с интерес да следя темата и с надеждата да се надъхам', за да започна да използвам аксесоари. На 27 години съм, а у дома нямам нито очила, нито шалчета, нито обеци, 1-2 чанти. Не се възприемам с нищо. Втълпила съм си, че аксесоарите не са за мен, че не ми отиват, а много искам да се пречупя, защото наистина подчертават и завършват визията. Винаги се заглеждам по жени с аксесоари и открито им се радвам и възхищавам. Друго си е! Но аз..... не знам дали има друг индивид като мен 🤭😅

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
bubanka, сигурна ли си че е шал? Да не е нещо за бебеносене, платка за към яке 🙄

По подобен начин някак да го завъртиш и закопчееш?

# 57
  • Мнения: 206
Бубанка, шалът има ли етикет?
 Ако има, може да видите кода изписан на етикета и като го изпишете в гугъл, има вероятност да ви излязат снимки.

# 58
  • Мнения: 35 968
не, няма етикет
и не е достатъчно здрав, за да се сложи бебе с него
възможно е да не е шал, но тогава какво е? уж за шал е купен
може би ще му махна копчетата и ще го нося двоен като обикновен шал

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
Ако се намотае няколко пъти и като шал-яка?!?

Иначе като говорим за аксесоари, бих закупила такъв шал


Или екстравагантна брошка за някоя скучна дреха

Общи условия

Активация на акаунт