Модни консултации (Април, 2022) - 65

  • 56 770
  • 1 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 846
Благодаря за темата, Агент. Hug
Съвсем по темата, вчера си купих очила с квадратна рамка. Точно като тези от банера на новата тема, но в шоколадено кафяв цвят. Не очаквах, че така ще ми лепнат! Влюбена съм в тях! Heart
Любими пролетни аксесоари - шалове, очила, по-свежи чанти и обувки. Задължителен чадър в чантата и вече спокойно мога да си нося обиците и пръстените. Няма маски и ръкавици, по които да ми се закачат. Simple Smile

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Благодаря за темата.Sparkling Heart Слънчевите очила са задължителни.Най си харесвам последните, които си купих на Долче и Габана.

# 17
  • Мнения: 2 276
Шапки, очила, кошници в различни цветове, платнени чанти, ефирни туники.
Имам си една шапчена стена, на коята си закачвам най-носените шапки през бятото и пез зимата също.
Тук само една малка част от тях:

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Без слънчеви очила не излизам 365 дни в годината. Шаловете също са ми задължителни, дори в най- голямата жега лятото, слагам, когато карам скутера.

# 19
  • Мнения: 7 898
Абе тази тема не я ли въртяхме съвсем наскоро?
Очилата вече се носят целогодишно, както и шаловете.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
Благодаря за новата тема!

Бях питала в някоя предходна, пак да питам: издирвам гривна като прозрачна корда с кристалчета през еднакво разстояние видях това колие и се подсетих.

# 21
  • Мнения: 7 898
Ако някой знаеше до сега щяха да ти отговорят.

# 22
  • Мнения: 5 001
Ако някой знаеше до сега щяха да ти отговорят.
Всъщност някой отговори, имаше снимка в скрит текст с гривна.
Очила и аз нося целогодишно, шалове не, кросбоди чантичките трябва да ди извадя.
Взех си едни сникърси в розово и бяло за пролетта.

# 23
  • Мнения: 3 503
Стената с шапки - уау!

Последна редакция: сб, 02 апр 2022, 16:04 от Al Georgieva

# 24
  • Мнения: 7 898
Тези гривнички и гердани ги виждам само на някоя тийнейджърка, която няма пари да си купи нещо друго.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
Благодаря, момичета. Пропуснала съм отговора явно тогава, отивам в старата тема.

# 26
  • Мнения: 5 268
При нас са точно два градуса в момента и аз пак си извадих палтата. Точно за три дни усетих пролетта и извадих пъстри шалове, слънчеви очила, мокасини.. Три дни Nature High Brightness Wear Womans Hat

Много харесвам бижута; часовници имам, но нося само един. Той ми е любим и отива на всичко. Може би само към официални рокли или на балове не го нося.

# 27
  • Мнения: 39 378
Подкрепям Савова за бижуто. Дори и да нямам друго- не бих го сложила. Не го определям за грозно или нещо подобно, просто не за мен.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Чанти, категорично!
Търся кросбоди в наситен лилав цвят, но и една в лимонено жълто или зелено не бих върнала.

И май както всяка година по това време искам нови спортни обувки, бели, кожени, да ми отиват на небрежните рокли.

# 29
  • Мнения: 39 378
И аз търся чанта. Харесах си, но се оказаха изчерпани. Ако някой види нещо подобно- кожа+ велур и ярки цветове- нека да пише.
https://loretta.bg/mini-chanta-klach-01l5514y

Общи условия

Активация на акаунт