Сърцата ни прескачат от вълнение -НОЕМВРИЙЧЕТА, чакаме ви с нетърпение

  • 14 139
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • у дома...
  • Мнения: 3 099
Мамета, утре ми предстои да постъпя в болница с вероятна диагноза пиелонефрит. Случайно някоя от вас за има инфо за това заболяване и как се отразява на бебчо?
Гинеколожката ми ме успокоява, че няма нищо страшно, но все пак...  Cry

# 226
  • Мнения: 1 064
http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/80511010.htm

http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r%5Bid%5D=1850

velinova, надявам се тези статии да внесат малко или много яснота! Пожелавам ти успех! newsm10

# 227
  • София
  • Мнения: 2 439
Мамета, утре ми предстои да постъпя в болница с вероятна диагноза пиелонефрит.

Стискам палци всичко да е наред Praynig

Честито на леля Вени и честита покупка на мама Карил!

Сега ще разгледам снимките от училището, а утре съм на линия в "Мик Каприз" и се надявам да се видя с повече мами! 

# 228
  • у дома...
  • Мнения: 3 099
Момичета, сърдечно благодаря за бързите отговори и за пожеланията.  Simple Smile

# 229
  • София
  • Мнения: 2 439
 
Момичета знаете ли колко струва преносимото музикално легло. Много ми хареса!

 http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=127&type=1

Открих му цената - 65 лв.

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 15:29 от sdsm-moni

# 230
  • Мнения: 198
Честито на леля Вени ! Да е най-добрата и любима леля на света !  bouquet
Теб и Мерелин няма да ви мислим, ще трупате опит предварително Grinning
Карил, да ти е честита кошарката и бебо мнооого да си я хареса Wink

Днес много се забавлявах , как бъдещият дядо ни обясняваше, какво креватче видял в някакво списание , люлеещо се  с дистанционно Laughing

velinova дано всичко е наред Hug !

# 231
  • София
  • Мнения: 549
Benighted, благодаря ти за бързия отговор.   bouquet Непременно ще се отбия при тази педиатърка. Щом я познаваш от цели 7 години, значи наистина си се убедила в нейните качества.

# 232
  • София
  • Мнения: 3 064
Здравейте и от мен във този мрачен ден Wink

Поздрави за леля Вени - какво по-хубаво от това да гледаш бебе заедно със сестра си Hug Аз  сестра нямам, но имам приятелка от както сме се родили, тя ми е като сестра, която ще ражда през януари, така че не мога да се оплача Sunglasses

Днес ходих да давам кръв за ПКК и СПИН, Васерман и Хепатит. Утре чакам резултати, надявам се че са добри.

После пък по задачки, работни, които много добре ми се отразиха, стимулиращо някак. Още повече, че има надежда за едни добри парички да паднат оттам, та стискайте палци Peace

Та, разходих се под дъждеца, и не мога да кажа, че беше неприятно! То само вкъщи хваща съклет...

# 233
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Аз сега се връщам от преглед, всичко е ок  Grinning Доки го накарах окончателно да потвърди пола преди пазаруването за бебка в събота и той каза категорично момиче  Flutter
Виждам че се обсъжда някаква мрежа за ваничка, за пръв път чувам за такава, трябва да я разуча. Ние с таткото харесахме една ваничка със стойка на CAM - вярно, доста по-скъпа е от останалите, но хем е голяма, за да се ползва повече време, хем има едно гумирано покритие за гръбчето, за да не се хлъзга бебето, много е хубава.

Извинете за глупавия въпрос, но защо повечето мами пиете Но-шпа и магнезий, на мен никой нищо не ми е казвал такова, аз си пия само витамините за бременни?

# 234
  • Мнения: 2 274
Извинете за глупавия въпрос, но защо повечето мами пиете Но-шпа и магнезий, на мен никой нищо не ми е казвал такова, аз си пия само витамините за бременни?
  Ами, 'щото за наше нещастие сме с контракции или болки  Tired!
  Моя доктор като го питам, защо ме боли ниско долу пък няма контракция, ми казва, че съм: "... душа - камбана  Mr. Green"! Много съм била чувствителна  Wink ! Чак се дразня понякога! И на главната акушерка в Патологията в Шейново казва, да е по-внимателна с мен, че съм била: " ...душа-камбана"  Blush!
  Пак малко глупости от мен: Снощи докато вечеряме бебо не се спря, а аз само пъшкам и охкам и едва преглъщам, щото крокодилчето ме рита в стомаха! Мъж ми ме гледа притеснено и вика: " Обещавам повече да не ти правя бебета!  Joy Честно ви казвам щях да умра от смях!

# 235
  • Мнения: 2 673
 Ооооо, Рени, искрено ме разсмя!!!! Joy Душите - камбари са  #Shocked #Shockedдве. Влизам и аз. Кратко и лаконично, отговори на qadamer. Тя милата е паднала от облаците.. Joy, а ние с теб седем месеца обсъждаме Магнерота и Но шпа-то... Joy
Дай боже,всекиму безпроблемна бременност - на витамини.. Joy
На всичко отгоре ми се е подула една междузъбна патила, цъфнала ми е като цветно зеле..което не е добре, ама ХИЧ! Как пък нямаме една мама стоматоложка, да ни лекува, или поне консултира Sick  Мамета, айде при октомври и септември..............аз отивам, сложих картофи, да заврят и съм свободна .....понеже имам от всичко киселини, просто не знам какво да ям!!! а нощем препускам с белите коне..Спя само четири часа, заспивам в 02 ч. и се събуждам рано..  animal037

# 236
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Ми какво да ви кажа, досега никакви проблеми не съм имала, нито болки и чак се притеснявам  че всички получавате подготвителни контракции, пък аз  - нищо. Значи мога само да се радвам, че не съм стигнала и аз до Но-шпато и Магнерота. Пък и съм нова мама във форума и не знам какво сте обсъждали преди  Embarassed

# 237
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
И аз имах големи проблеми със зъбите, по-точно с венците, но моето мъжле е стоматолог и ми направи няколко пъти ултразвук, та поне вече този проблем не ме притеснява. Препоръчвам на всяка мама, която има подути или кървящи венци да си направи тази процедура - много помага  Grinning

# 238
  • София
  • Мнения: 3 064
Ако имаш предвид почистването на зъбен камък с ултразвук - това болииии Sick Не бих се подложила бременна на тази процедура, освен ако кабинетът не е в съседство с родилната зала  Mr. Green

Иначе, и аз, слава Богу, нямам проблеми и не пия хапчета, освен една опаковка Дуфастон в началото заради едно леко зацапване.

# 239
  • Мнения: 815
здравейте, мамита! Днес ми е предпоследния работен ден... радвам се много, защото ще съм по цял ден с малкото ми момче и няма да ходи на ясла- е, може да го водя от време на време, за да си пия кафето с вас в училището на 9 месеца. Ама айде пак на хипопотамска среща- с хапване- не сме ходили в Кривото, а аз там имам любима манджа- така, че ако има желаещи- да казват- а може и да сменим района- че кривото и то е на будапеща Simple Smile

ВЕНИ, ЧЕСТИТ ПЛЕМЕНИК - ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!!! МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ И СКОРО ДА СЕ РАДВА НА МАЛЪК БРАТОВЧЕД- СЛАДУРАНКО!!!!!!!!!!!!

Мони, аз тези легла не ги харесвам, защото още на месец като започне да се върти бебо и може да изпадне от там- ако толкова държиш на нещо подобно- по- добре си купи шезлонг- лично аз няма да си купувам и това- Ран  го държах в кошницата за кола или в количката- а иначе какъв е смисъла- нали си има легло за спане... 

Карил  - мога да ти препоръчам нашата зъболекарка- работи много добре, с хубави материали и не съм виждала по- добра техника... много е спейс Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт