Възможно ли е от ваксината да намали яденето и да спи много?

  • 11 448
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
В4ера ни слагаха третата ДТК и полиомиелит,слагаме от убитите ваксини.НО от в4ера едвам ми яде по 100-110 и спи по4ти нонстоп.
Възможно ли е да е от ваксината или нещо се разболява,4е като гледам времето какво е а ни седим доста навън...

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не вярвам да има проблем от ваксината! Полиомелитната Интовакс ли е?

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, моето дете след ваксини спи по ужасно много

# 3
  • Мнения: 3 042
Възможно е да няма апетит след ваксината ДТК. Когато на Злати му ги биеха педито ме предупреждаваше, че може няколко дни да няма апетит. И действеително при него апетитът намаляваше.

# 4
  • Мнения: 2 019
възможно е

# 5
  • Мнения: 6 390
да възможно е  Wink
ден - два и ще живне пак  Wink

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
След ВСЯКА ВАКСИНА Е ВЪЗМОЖНО общо неразположение на детето 72ч.Изразява се в сънливост, безапетитие, раздразнителност, или повишена температура!

# 7
  • Мнения: 422
Ох, поуспокоих се,много експресни отговори.
А понеже мисля да по4вам да давам каша, но знам 4е реди и след ваксина не се препоръ4ва въвеждане на нова храна, колко дни да поиз4акам, 3 стигат ли?
в4ера питах педиатърката, я каза 4е няма никакъв проблем и веднага след ваксината да въвеждам , ама......

# 8
  • Мнения: 422
Ох, поуспокоих се,много експресни отговори.
А понеже мисля да по4вам да давам каша, но знам 4е реди и след ваксина не се препоръ4ва въвеждане на нова храна, колко дни да поиз4акам, 3 стигат ли?
в4ера питах педиатърката, я каза 4е няма никакъв проблем и веднага след ваксината да въвеждам , ама......

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Правилно ти е казала педиатърката.Можеш да захранваш спокойно.Нова храна не се въвежда само когато бебето е болно.А неразположениието след ваксина, няма нищо общо с болест!

# 10
  • Мнения: 3 116
Да, от ваксините може да се появи подобно неразположение. Моята мома на 1-та ДТК първо рева половин час след ваксината, после 6 часа спа нон-стоп (това никога не го беше правила) !

За кашата, препоръчвам ти да захраниш 72 часа след ваксината, защото ако храната по някакъв начин не понесе на бебето, няма как да установиш дали става въпрос за странична реакция от ваксината или проблем с храната  Thinking

 Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 6 164
Много ясно, че е от ваксината! Peace

# 12
  • Мнения: 702
Възможно е Peace

# 13
  • Мнения: 7 640
да, може да е по-сънливо детето и с променен апетит, ако е от ваксината ще премина за няколко дни Peace

# 14
  • Мнения: 952
то на различно дете различно се отразява наистина, на малкия определено му действаше сънливо,но на апетита не му повлия Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт