Лакове за нокти - 147

  • 35 003
  • 733
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 880
Кристалче, Жива и здрава да си ! Всичко най, най Flowers Four Leaf Clover

Маме, Мк, Елмайра, Блонди, Жулс, Грийни и всичките на последните 2 страници сте със страхотни красоти Heart Exl
Аз съм дез лак в момента,а последно получих 4 от Ейвун и купих 3 Simple Smile))
Но трябва да ги изрежа и да си сложа, че много ми се прииска като ви гледам Simple Smile

elle.n щях да ти пиша, но ти си си отговорила Simple Smile но мерси за инфото за магазин, че го имам в близост. Аз си взех от 2та вида само, но тук цената е Супер, за това което е лакочистителя.

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Като чета Кристалче мисля си, че съм аз.Smile Кристалче и от мен честито, бъди здрава най- вече.

# 257
  • Мнения: 1 789
Благодаря ви сърдечно за милите пожелания, стоплихте ми душата 🥰💚
Показвам неособено хубави снимки на един 5-минутен маникюр, спретнат набързо:


Сивкавият нюд е Rimmel 60 Seconds 561 YOLO, златният лак е Max Factor Glossfinity Angel Nails. Имах идея за един по-красив и изпипан маникюр, но нито времето, нито светлината ми съдействаха, идната седмица ще се заиграя с някоя по-интересна декорация 🙂YOLO е много готин сивкав нюд, прилича на OPI Tickle My France-y, разликата е един тон, покрива перфектно на 2 пласта,съхне бързо и има много широка и удобна четка. Angel Nails е много красиво златно, наживо стои като фолио направо Heart Eyes Лаковете на Max Factor са доста издръжливи при мен, съхнат бързо и са плътни, но минусите са влудяващо тънките четки, неособено голямата цветова палитра, цената от порядъка на OPI и Essie и фактът, че са спрени Grinning Ако някъде се намират на разпродажба, препоръчвам да се пробват, иначе - не си заслужават издирване.
Кристълче, ние си вървим в комплект, Bright Crystal & Crystal Noir 😛Само някой ник Yellow Diamond липсва, да завършим триото на Версаче 😃 И на мен ми се случвало из темите, в които пишем/четем и двете да се припозная 😊
Скрит текст:
Отдавна не харесвам Crystal Noir, ама така съм се сраснала с този ник, че не ми се сменя Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 13:33 от Crystal Noir

# 258
  • Мнения: 1 948
Видях много хубави нокти в синьо, със златисто, нюдове, красиви рисунки. Направо изкуство от някои момичета. Винаги ме впечетляват къси, леко овални нокти като форма, цвета е на второ място. Много хубави за мен комбинации видях тук предните 1-2 седмици от вас. Чак сега се включвам с маникюр, който смятам за сполучлив. Нещо по-ярко, не толкова тъмно червено, каквото не харесвам.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз съм така, отдавна не нося Брайт кристал, но не искам да си променям ника.Bowtie

# 260
  • Мнения: 1 420
mountain_crystal, великолепна плочка ♥ Това е моят идел за красив маникюр ♥ Аз също обожавам къси нокти ♥ А, пък, ако са в тъмни нюанси или червено ♥
Чета си ви и още стискам зъби с Евелин - а Simple Smile Мисля да избутам 20 дена терапия и да се лакирам най - накрая Stuck Out Tongue Беше ми трудно без лак, но напоследък виждам промяна към по - добро в ноктите и продължавам. Станаха по - бели като цяло и плътни. Вече не се цепят, дано този период да е минал и да се задържат резултатите ♥

# 261
  • Мнения: 1 948
georgieva88 благодаря за милите думи относно маникюра и оформлението му Flowers Hibiscus

# 262
  • Мнения: 5 478
Само някой ник Yellow Diamond липсва, да завършим триото на Версаче 😃

Абсолютно Grinning Това идвах да кажа Grinning

Аз от вчера с класически френски, но да си призная не се постарах много за бялата лента... https://www.instagram.com/p/CKBzfR-jiXI/?igshid=1a6azm1l9dis8

# 263
  • Мнения: 2 239
Heart Арабескче, идеален ти я френския Heart Eyes

# 264
  • Измир
  • Мнения: 644
Кристъл, честит празник!
Георгиева липсват ми твоите характерни комбинации. Радвам се, че ноктите ти се възстановяват вече.
Mountain crystal, включвай се по-често ❤.
Харесаха ми и всички други момичета. След ярките празници сте със спокойни и изпипани както винаги маникюри.
Аз съм много щастлива, защото се сдобих с нов лак, който поразително ми прилича на Picture polish Bluebird. Не сложих декорация, защото искам да се насладя на цвета.

# 265
  • Мнения: 1 129
Кристъл, честит празник!
Георгиева липсват ми твоите характерни комбинации. Радвам се, че ноктите ти се възстановяват вече.
Mountain crystal, включвай се по-често ❤.
Харесаха ми и всички други момичета. След ярките празници сте със спокойни и изпипани както винаги маникюри.
Аз съм много щастлива, защото се сдобих с нов лак, който поразително ми прилича на Picture polish Bluebird. Не сложих декорация, защото искам да се насладя на цвета.
Леле,няма по прекрасно синьо!!! Или поне аз не съм виждала ....Убиец ..

# 266
  • Мнения: 7 708
GR ice chic 49 и Catrice gold effect 04 secret adoration и за първи път пробвал rimmel super gel top, а го имам почти от година

Скрит текст:


# 267
# 268
  • Мнения: 22 430
Здравейте момичета,

Имам може би малко глупав въпрос към вас. Отдавна не се лакирам в домашни условия, а ходя на маникюр. Дъщеря ми сега иска и тя от време на време лак, но няма търпение да чака да изсъхне и т.н.
Въпросът ми е, за обикновен лак, може ли да взема UV лампа за гел лак и какъв ще бъде ефекта върху обикновен лак?
И стъпките същите ли биха били като пи гел лак?

# 269
  • София
  • Мнения: 1 662
Здравейте момичета,

Имам може би малко глупав въпрос към вас. Отдавна не се лакирам в домашни условия, а ходя на маникюр. Дъщеря ми сега иска и тя от време на време лак, но няма търпение да чака да изсъхне и т.н.
Въпросът ми е, за обикновен лак, може ли да взема UV лампа за гел лак и какъв ще бъде ефекта върху обикновен лак?
И стъпките същите ли биха били като пи гел лак?
Не мисля, че ще стане нещо кой знае какво с УВ лампата и обикновения лак. Аз съм пробвала с обикновен лак + УВ топ лак, който се пече и пак обикновения лак трябва да е много добре изсъхнал (или моята техника не беше съвсем правилна).
Бих посъветвала да вземете бързосъхнещ топ лак - аз самата съм много доволна от този на SNB, катко и от топ лака с гел ефект на Есенс (не се води бързосъхнещ, но пак съхне доста бързо). При мен с 2 тънки пласта лак + топ съхне за около 15 минути.

Общи условия

Активация на акаунт