Лакове за нокти - 147

  • 35 084
  • 733
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 27 708
Джаста, синьо-лилав-брокатен е за мен Перфект от маникюра на Арабеск Simple Smile
Весика, честити нови лакове! Този тъмносин пастел съм го набелязала, някой го беше показал неотдавна, а търся подобен, сега отново ми хареса.
 Взех ГР сити експерт 86, но май ще ми е твърде тъмен. Чакам едни стикери и така ще го пробвам Simple Smile
Какво е това? Smiley Сигурно Сити калър?

# 511
  • Измир
  • Мнения: 649
Да кажа също, че много ми харесаха придобивките на Весика, а маникюра направо страхотен.
Арабескче, този синьо-лилавият е 💜.
Кристъл, красота 💙
Долче, аз като ти видях бялото и веднага да не остана назад. Много ти е прецизно изпълнението.
Млечен Пастел двойник на Флормар 319

# 512
  • Мнения: 27 708
Олгарита, леле...каква красота Heart Eyes Може ли да помоля да пуснеш повече снимки и на самото бутилче Пастел...евентуално щракнато до някой бял лак? Grinning Аз на ярката светлина в Лили първо помислих, че Флормар Milk cocktail e бял- но има някакъв мнооого светъл оттенък на мляко с щипка нес Joy До бяло си личи.

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 15:25 от dolce miele

# 513
  • Варна
  • Мнения: 1 754
Долче, ГР колор експерт е, грешката е моя Smile едни обли бутилки.
Олгарита, пропуснала съм те с този Пастел, или не съм разбрала, че е същия цвят като си го показвала. На твоята снимка доста си личат частичките.
Някой го показа в комбинация с едър брокат.

# 514
  • Мнения: 9 574
Долче, ГР колор експерт е, грешката е моя Smile едни обли бутилки.
Олгарита, пропуснала съм те с този Пастел, или не съм разбрала, че е същия цвят като си го показвала. На твоята снимка доста си личат частичките.
Някой го показа в комбинация с едър брокат.
Аз, но моят е друг номер синьо Simple Smile
Много съм доволна и аз от Пастела. Девети ден!!! съм с него и не е мръднал. Вижда се, че ще поръчвам и други цветове скоро Stuck Out Tongue Closed Eyes

Ще добавя снимка от днес, ден 9!
Скрит текст:

# 515
  • Мнения: 27 708
Осмичка...уау Heart Eyes
Олгарита, забравих да кажа, че нанасянето на Флормар Milk cocktail никак не беше песен...наложи ми се дооооста да внимавам и да се взирам докато се лакирах Simple Smile По-нататък може да му капна малко разредител, за да стане "по-маслен"... Blush

# 516
  • София
  • Мнения: 2 377
Благодаря, момичета. Признавам, че благодарение на вас се отворих към тъмни цветове, както и към зелен Flowers Hibiscus Sparkling Heart
Olgarita, самата нежност е маникюрът ти! Two Hearts
tina_vn, слагай го смело. Малко декорация с брокат ще стои чудно на тъмния лак.
9 дни трайност на Патстел-а просто супер. Дано и на мен да е траен. Четките им са широки и заоблени Heart Eyes каквито обичам. Загубих вкъщи единия нов лак от Мейкъп. Отворих пратката, разопаковах, изхвърлих опаковъчното фолио и хартия, но къде го занесох и сложих - мистерия, а е много сладурски. Всички лакове прегледах, не е там. Ето този https://makeup.bg/product/103982/#/option/443772/
Момичета,аз пък да попитам какво ползвате за оформяне на нокти ,за кожичките.Има ли някакви хубави електрически такива.
И аз се присъединявам относно такъв електрически уред. Моята маникюристка, при която ходех на гел лак има един такъв с форма на писалка, всякакви неща оправя с него, сменят му се главите/гумички в зависимост от целта. Най-много да взема да я питам. Но нейните предполагам са професионални, а аз търся нещо не чак толкова професионално.

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 16:38 от Vesika

# 517
  • При децата ми
  • Мнения: 6 117
Скрит текст:
Долче, ГР колор експерт е, грешката е моя Smile едни обли бутилки.
Олгарита, пропуснала съм те с този Пастел, или не съм разбрала, че е същия цвят като си го показвала. На твоята снимка доста си личат частичките.
Някой го показа в комбинация с едър брокат.
Аз, но моят е друг номер синьо Simple Smile
Много съм доволна и аз от Пастела. Девети ден!!! съм с него и не е мръднал. Вижда се, че ще поръчвам и други цветове скоро Stuck Out Tongue Closed Eyes

Ще добавя снимка от днес, ден 9!
Скрит текст:

Много са хубави тези лакове "Пастел". От къде са? Сега погледнах в makeup.bg, но там има само два цвята.

# 518
  • Пеликания
  • Мнения: 2 493
Не са 2. Като натиснеш на продукта от дясно излизат номерата.

# 519
  • София
  • Мнения: 1 187
Много сте лоши с тези Пастели Stuck Out Tongue Winking Eye
А относно "девствени" лакове - нямам такива. Сдобия ли се с нов лак, следващото ми лакиране веднага е с него. Не трае сърце юнашко Joy

# 520
  • София
  • Мнения: 1 002
Аз отдавна ползвам такава ел. пила

Купувана от Техномаркет, мисля. С това тъничкото чистя кожичките отстрани на нокътя. Много е важно да не се надере плочката, но вече съм свикнала. Тази ми е втора, на другата тънкият накрайник се разби и пада. Но я ползвам с по-дебел накрайник за кожичките на краката.

# 521
  • Мнения: 2 000
Много сте лоши с тези Пастели Stuck Out Tongue Winking Eye
Много! И аз се принудих да си поръчам няколко, та утре си ги чакам Relaxed

# 522
  • Мнения: 2 892
Гледам "Черешката на тортата".... Маникюрът на тазвечерната домакиня е под всякаква критика. Можеше да си поднови гела... Frowning

# 523
  • София
  • Мнения: 2 377
pepe le pew, благодаря, нещо такова търся. Hug
Момичета, когато поръчвате лакове на Пастел, гледайте в интернет как изглеждат, да не се чудите какво ще получите и да няма разочаровани, примерно, че този цвят го имате на друга марка. Когато си избирах лаковете в мейкъп забелязах, че за няколко номера има разминаване на цвета с истинския. Бях наслагала 17 лака в кошницата, но махнах повечето, защото се оказа, че имам същите цветове на други производители.


Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 21:31 от Vesika

# 524
  • Измир
  • Мнения: 649

Първия е млечния 03, втория е чисто бял 04, а третия е 142.
Долче, млечния се нанася много лесно. При мен е на два слоя. Белият го показах между Коледа и НГ.
142 го препоръчвам с две ръце 😊.
Осмичка ти ме разби. До сега не съм пробвала 9 дена. Супер!
Кожичките не ги режа, само ги избутвам. За ноктите ползвам Флормар стъклената пила.

Общи условия

Активация на акаунт