Огладнявате ли от фолиевата киселина?

  • 6 432
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 951
Преди малко пуснах нова тема : "Става ли ви лошо от фолиева киселина? ", което си дава отговор как ми се отразява на мен. Така се случи, че 3 дена я пих на гладно сутрин и после по цял ден ми се гадеше, не можех нищо да хапна и ми ставаше все по-зле. Спрях за 2 дена засега и се оправих. 
Може да е от някое помощно вещество - смени марката /фирмата производител/.

# 16
  • Мнения: 253
Сега пия FOLACID на Healthy за бъдещи майки. Вие каква пиете?

# 17
  • София
  • Мнения: 35 951
Neopholic Meta - 0,4 mg.  на Неофарм

# 18
  • Мнения: 5 317
Не.

Сега пия FOLACID на Healthy за бъдещи майки. Вие каква пиете?
И аз пия същата.

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
При мен няма разлика,пия не пия,винаги огладнявам Embarassed #Cussing out

# 20
  • Мнения: 1 854
По скоро и на мен ми се гади от нея, отделям и повече газове от нормалното.

# 21
  • Мнения: 7 716
Нищо не се промени откакто пия фолиева киселина.

# 22
  • Мнения: 1 951
Май трябваше да попитам и кой кога (и как - преди или след ядене) я пие  newsm78 Явно си има значение.

# 23
  • Мнения: 7 716
Аз сутрин към 8. Не закусвам, обядвам към 13 ч на две на три, а най съм гладна към 18 часа.

# 24
  • Мнения: 166
От както започнах да пия фолиевата киселина качих килограмчета, но на мен ми бяха нужни. Сега се харесвам повече, а преди бях само кокали.
Аз я пия сутрин в повечето случай, но когато съм забравила да я приема я пия вечер.
Понякога ми се гади, но не съм сигурна дали е от нея. Спрямо другите месеци, взех да си мисля, че преди да ми дойде тази гадничката лелка, ми се гади, а не от фолиевата киселина.

# 25
  • Мнения: 1 854
Пия по време на закуска, поне така пише на шишенцето ми.Хапвам 1/2 от сандвича, пия хапа и доизяждам останалата част.Всьщност има ли значение кога се приема?

# 26
# 27
  • Мнения: 4 546
не, но би било чудесно оправдание за лакомията ми и качените килограми  Embarassed

# 28
# 29
  • Мнения: 11 004
би било чудесно оправдание за лакомията миEmbarassed
От 2 седмици и аз съм така - само се чудя какво да ям  Joy

Гледам, че това ми е публикация 666 - точно за лакомията ми напоследък  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт