страх ли ви е от предстоящото раждане

  • 3 218
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 346
Едва ли има жена, която да не я е било страх от раждането. Аз последните дни не можех да спя от страх, но не толкова от болката, а от притеснения за бебчето.  Повярвай на мен и на другите мамчета - всичко се забравя, дори и да боли! Синът ми е вече на 3 месеца, а имах ужасно раждане, и вече си мисля за второ детенце след време. Изтекат ли ти водите /тоест когато започне раждането и ти осъзнаеш това/ ще ти дойде сила и увереност, мила!
Леко раждане!

# 16
  • Мнения: 1 986
  Мен пък не ме е страх PeaceИзобщо не съм се хабила в притеснения от самото начало на бременността,та и до ден днешен как ще родя-наслаждавам се на хубавите емоции,на ритничетата в корема ми и на усмивките на минувачите Grinning Безсмислено е да се тресеш 9 месеца от нерви как ще мине и всичко ще бъде ли наред Naughty-разбира се,като наближи момента,е нормално да се изпита притеснение и тревога-особено като ти е за първи път Wink,но връщане назад няма Wink-мисля си,че няма да имам търпение да си видя съкровището Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 927
  Мен пък не ме е страх PeaceИзобщо не съм се хабила в притеснения от самото начало на бременността,та и до ден днешен как ще родя-наслаждавам се на хубавите емоции,на ритничетата в корема ми и на усмивките на минувачите Grinning Безсмислено е да се тресеш 9 месеца от нерви как ще мине и всичко ще бъде ли наред Naughty-разбира се,като наближи момента,е нормално да се изпита притеснение и тревога-особено като ти е за първи път Wink,но връщане назад няма Wink-мисля си,че няма да имам търпение да си видя съкровището Heart Eyes
Браво, Софи, и аз така се чувствах през цялата бременност. Дори и когато започнаха да изтичат водите ми ми беше страшно интересно и забавно  LaughingВ болницата акушерките ми се радваха, защото рядко виждали такава усмихната родилка  Laughing .Е, като почнаха истинските болки не ми се искаше ни дете, ни коте - исках само да съм си вкъщи и да спя  Embarassed . Но когато чух първия плач на детето си и го взех в ръцете си, благославях тази болка.. чувството е неописуемо..Дори сега ,когато се вгледам в сина си се чудя как съм могла да бъда толкова щастлива преди да имам него  newsm76 Бременността и майчинството, с всичките му перипетии, тревоги, безсъние и най-вече прекрасни мигове е най- доброто, което Бог би могъл да ни даде!
Леко раждане !!

# 18
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
И аз от време на време се шашкам, ама си казвам, че всичко ще бъде наред, нали всички тези хора дето ходят по земята така са дошли я  Grinning
А пък да ви кажа най-много се дразня, като се започнат някакви разкази ужасни от познати дето не са раждали, не са и бременни, ама умират да ми разказват какво са чули за тежки раждания и да ме питат страх ли ме е  Crossing Arms Ми ако пък ме е страх с какво ми помагат като ми ги говорят такива а?
Сигурно ще се уплаша като наближи съвсем момента, ама няма връщане назад както е писала Софи  Joy
Сега ми е много хубаво да усещам бебчо как се движи в мен, да улавям усмихнати погледи и да се готвя за прекрасната среща с детето ми с надежда и вяра, че всичко ще е наред  Hug

# 19
  • Мнения: 69
Мен много ме е страх още от сега не спя спокойно.

# 20
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Няма нужда да си хабиш енергията в мисли за това какво ще бъде раждането. В крайна сметка изхода е един - ще излиза Grinning Наслаждавай се на края на бременността си. Пожелавам ти леко раждане и сладко бебче Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 064
Като се завърти такава мисъл в главата ми, бързо я пъдя! Гледам да се радвам на бременността си, толкова чакана и вярвам, че всичко ще е наред. Пък, каквото става, ще става - по-добре БЕЗ ПАНИКА!, както се казваше в една книжка Peace

# 22
  • Мнения: 348
Не, хич не ме е страх защото е първо раждане  Laughing Ако вече знам какво е можеше и да ме е страх. Много четох напоследък за безболезненото раждане, за това как не трябва да се панираш и как една голяма част от болката се определя от твоята собствена паника. Ей сега да ми кажат да почна да раждам и съм съгласна, толкова искам да се запозная вече с моят малък мъж  Hug

# 23
  • Мнения: 535
Въобще не ме е страх, нямам търпение да се срещна с малкото ми съкровище  Hug Само се моля Господ да е с мен   Praynig

# 24
  • Мнения: 5 026
Не се страхувай, защото не знаеш всъщност от какво да се страхуваш! Може раждането да мине по-безболезнено и тогава всичките ти страхове ще са били напразни! Забравя се всякаква болка като видиш бебчо Simple Smile. Успех!

# 25
  • Мнения: 811
Да кажа ,4е няма страшно...  newsm78Притеснения и страхове има всяка жена.Нормално е.И мен ме беше толкова страх,4е седях по цял ден и 4етях по форуми как са раждали други жени и за това колко боли...
А ме саветваха вместо това да 4ета как се гледат бебетата.А мен си ме беше страх.И както казвате вси4ки болката идва,отива си и се забравя.ЗаЩото,ако искате вярвайте,ама си спомням много добре как ме болеше като ме дуп4иха,докато ми намерят вена за системата,но за болката от раждането  newsm78.Болеше и много,но как...?Пове4е боли след това,докато зараснат шевоввте.
Мисли си за беб4ето и как Ще си го гушнеш,заЩото болката и силна е поносима.Аз сам навита да повториа..и скоро  Grinning
Пожелавам леко и бързо раждане на вси4ки ви и здрави и красиви  baby_neutral.

# 26
  • Мнения: 169
Умирам от страх но това едва ли 6те ти помогне .само позитивни мисли и вси4ко 6те мине по леко като запо4на да се панирам много и се замисям за не6то съвсем друго и приятно и ми минава 6убето.Леко раждане и успех  bouquet

# 27
  • Мнения: 679
Бременна съм почти в средата на 8-мия месец, все още не ме е страх. Надявам се всичко да е наред, ако изпитам страх все си мисля, че ще е свързан с бебо, за себе си все още имам кураж и не се претеснявам, само се моля всичко с бебо да е ок  Praynig

# 28
  • варна
  • Мнения: 193
много боли, запомнете го. но минава. не може да трае вечно. неизвестното ви плаши повече. при първата ми бременност умирах от страх. само за това мисля. сега знам какво ме чака. да много боли, но минава. а резултата е прекрасен
сега като знам какво ме чака не ме е страх, знам че ще болката ще мине, а ще остане най- прекрасното нещо на света-бебетата ни

# 29
  • Мнения: 2 952
Ооооооо, първия път  даже плачех от страх и ми се щеше бебето да си седи вътре поне още 1 година Grinning ....но сега за 2-рото - Ц , никакъв страх, вече знам какво е  епидурална упойка, живот и здраве - никакви притеснения нямам , много съм спокойна Peace

Общи условия

Активация на акаунт