Харесвате ли името си?

  • 7 460
  • 249
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
Много харесвам името си!
Изобщо не мога да си представя да се казвам по друг начин. Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 2 550
Не, но поради липса на друго си ползвам и това със здраве  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 910
Да,харесвам си името! Peace

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И името, и фамилията си харесвам.  bowuu

# 19
  • в къщи
  • Мнения: 467
Става.Като малка и аз исках да се казвам Сузана.После Дженифър,после Моника...Преди 9г. кръстих дъщеря си Моника и с това се приключи! smile3521

# 20
  • София
  • Мнения: 1 877
Много си го обичам!

# 21
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, много добре и напредни4аво за времето ми!

# 22
  • Мнения: 1 416
Да, много си го харесвам...  Flutter

# 23
  • Мнения: 47 986
не си го харесвам,най-вече заради разни семейни емоции...когато съм се родила,3 дни не са ми дали име,накрая вече трябвало да ме изписват,и баща ми и майка ми се карат Confused,баща ми отсякъл,че ако не се казвам с името на майка му(буква по буква същото),няма да признае детето Close,и така ме кръстили на баба ми... тя пък все се превъзнася по повод името ми,а майка ми ми натяква че съм като нея,защото сме с еднакви имена(защото се мразят ,разбира се Wink)...и така...бих се кръстила нещо оригинално и свежо,но не съм мислила...

# 24
  • Мнения: 7 837
Разбира се  Grinning
Харесвам го и в мъжкия и в женския вариант. Дано децата се смилят след време и кръстят поне едното внуче на мен  Laughing

# 25
  • Мнения: 6 039
да, много си го харесвам

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
До скоро хич не си го харесвах Crossing Arms,ама толкова хора ми казват че имам хубаво име та май почнах да си го харесвам,пък и съм кръстена на царица Laughing.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Eх, че сте ама! Никой не си каза името  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
Я кажи ти твойто първоМ Laughing

# 29
  • Мнения: 2 353
  Аз се казвам Ева и най-остроумните ми съученици непрекъснато ме питаха "Къде е Адам?", което доведе до две неща:
1. Адски си мразех името като дете.
2. Ям остроумни съученици.
  Сега се чувствам в кожата си с това име и не мога да си представя да се казвам по друг начин. Нашите пак отърваха кожата. А Адам изобщо не го знам къде е, щото се омъжих за един Митко-Питко.

Общи условия

Активация на акаунт