Реални или измислени (Количка????)

  • 10 276
  • 189
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 159
Аз само от любопиство да попитам да не би някой да пътува с градски транспорт с двойна количка?

# 151
  • Мнения: 7 803
като си бях в бг често го ползвах. даже и влакове  Crazy

# 152
  • Мнения: 1 744
Аз само от любопиство да попитам да не би някой да пътува с градски транспорт с двойна количка?
Да бе вярно!  ooooh!Стоенето вкъщи не ми се отразява добре.

# 153
  • Мнения: 134
Аз само от любопиство да попитам да не би някой да пътува с градски транспорт с двойна количка?

Незнам момичета в София може и да е възможно, ама аз в Пловдив не мога да си представя да се кача с двойна количка. Първо, че автобусите не са еднакви и не винаги има място и второ че никой няма да спре така че да успееш да се качиш.  Rolling Eyes

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 037
аз единствено в тролей можех да кача количката,но не го практикувах често,тъй като Владко много плачеше от непознати,за разлика от брат си,който умираше да им се радва

# 155
  • София
  • Мнения: 1 110
Ама моля ви се, следващата среща да ни поканите и нас!
Клуба Кикирики не го знам, нищо че съм отраснала в Младост, но ще го намеря когато се наложи. Айде, чакаме!  bouquet

# 156
  • Мнения: 1 744
ОК, Деси! Само малко да се стопли и веднага се организираме. От утре май го дават по-топло. Да не вали и вятър да няма, с  другото ще се справим. Peace

# 157
  • Мнения: 412
наде снимките са супер!!а ако ми прошепниш и кок мога да си ги сваля за да ги показвам на народа тук..Wink)))
иначе - калина цял след обед подсмърча и умирам от ужас това да не е началото на нова грипна вълна #2gunfire #2gunfire
днес сутринта пак бяхме в кикирики и ако сме здрави - утре може пак да сме там - май това е единственото място в квартала с чист пясъчник и ограда която да не може да се прескача от непокорни близнаци Sick

# 158
  • Мнения: 1 744
Victress, дай си имейл и ще ти ги пратя, щото и аз не съм много наясно.
Какво ще кажете утре да се видим в Кикирики, или да се разходим из Младост? Щото пак го дават да се разваля времето.
Peace

# 159
  • Мнения: 481
Незнам момичета в София може и да е възможно, ама аз в Пловдив не мога да си представя да се кача с двойна количка. Първо, че автобусите не са еднакви и не винаги има място и второ че никой няма да спре така че да успееш да се качиш.  Rolling Eyes

Не е проблем, аз съм от Пловдив и редовно се движим с девойките с двойната количка с градския транспорт. Има си подходящи автобуси, ако шофьора не спре така, че да се кача сама има достатъчно услужливи хора, които помагат  Hug

# 160
  • Мнения: 964
Е и ние сме от реалните Laughing
Питаите Пипилота тя ни е виждала в Ямбол докато си бяхме в БГ засичали сме се доста пъти.

# 161
  • Мнения: 134
Ама Жана имаш такива прекрасни кукли  Heart Eyes, истински фотомодели от малки още  ... Да са живи и здравички. 

# 162
  • Мнения: 964
Мерси,аз сериозно съм се замислила да ги правя фотомодели,да видим кога реша.

# 163
  • Мнения: 355
Жане, наистина са ти големи хубавици....
Elina, обади се като дойдеш към Пловдив да направим една близнашка среща и тук.
Отправям поканата и от името на Веселина (надявам се, няма против) Simple Smile

# 164
  • Мнения: 134
Ами Роня за съжаление това ще е чак догодина  Cry. Дай боже да сме живи и здрави дотогава, ще се видим.

Общи условия

Активация на акаунт