Реални или измислени (Количка????)

  • 10 269
  • 189
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 355
Ееее, никой не ще да каже коя е тази мама НаНа и какво е сторила!

# 136
  • Мнения: 809
Правилният въпрос е : не как се оправя с три, а как се оправя с осем, защото има още пет дечица. Майка - героиня! newsm20
Само аз ли ги изкарвам 10. И как Роза стана Йордан Thinking?
Ето и един по-стар пост на СеРРИ:

Има 4 спални. В едната сме аз, съпругът ми, и нашите тризначета Вяра, Надежда и Любов(галамация, а?).
В другите си живеят индивидуално Явор, Камелия и Жаклин.
На втория етаж, във единия тристаен апартамент живеят 14 годишния ми син, и 13 годишната ми дъщеря.Много са доволни, че имат собствени баня и тоалетна, собствен хол, и отделни стаи. Чустват се големи и пропускат ежедневните галамации: къпане и гледане на телевизия.
В другия тристаен апартамент на втория етаж живеят две момичета: Силвия и Роза се казват - едната е на 18, другата на 13.

Тук ги виждам 10  броя.

# 137
  • Мнения: 7 640
последните две дами не пише да са им деца, това са явно гувернантките.
14годишния е Явор, а 13 год. е една от другите две, третата е на мъжът й.

# 138
  • Мнения: 7 803
във всеки пост ги изкарва 8, само имената им бърка нещо  Crazy

# 139
  • Мнения: 903
Ей, ама и ние сме истински, ама за нас няма кой да гарантира Cry
Предлагам да се вдигнете и да дойдете на гости в Шумен да ни видите Hug Laughing

# 140
  • София
  • Мнения: 1 110
Ей, ама и ние сме истински, ама за нас няма кой да гарантира Cry
Предлагам да се вдигнете и да дойдете на гости в Шумен да ни видите Hug Laughing
E, аз поне мога да кажа, че сме в един и същи подфорум в Отчетните...  Sunglasses

# 141
  • Мнения: 87
Здравейте!

И ние сме от реалните, но и за нас няма кой да гарантира Cry
От Бургас сме, там се познавам с доста майки на близнаци, но те не влизат във форума. То и аз пиша доста рядко, дъщерите ми не си приличат, което си личи и от снимката, така че разчитам само на вашето доверие.
Благодаря!

# 142
  • Мнения: 228
еее 8ст вече пък и не да се включим че сме към истинските ,който не вярва пращам клипчета  Laughing иначе аз съдя по потребителя дали има снимки и кога се е регистрирал ,и не обръщам внимание на измислените  Peace иначе съм писала с desi,jojoba (наскоро видях даже че и те са се срещали лично Blush)с Жането също Hug

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 446
Здравейте!

И ние сме от реалните, но и за нас няма кой да гарантира Cry
От Бургас сме, там се познавам с доста майки на близнаци, но те не влизат във форума. То и аз пиша доста рядко, дъщерите ми не си приличат, което си личи и от снимката, така че разчитам само на вашето доверие.
Благодаря!
Е как?! аз аз аз! гарантирам, че сте реални Hug и  изпращаме много целувки на снахите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 и с Деси сме се срещали "на живо"  Hug
TwIsTy,   bouquet

# 144
  • Мнения: 7 803
като стана дума жането къде се затри  Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 1 744
Ние пък си направихме срещичка в Младост - аз, Aila и Victress. Ето и снимки на децата или поне на количките. Mr. Green

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1462022
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1462021

# 146
  • Мнения: 158
Че в коя Младост сте се срещали.Аз съм в Младост 1.Друг път ако знам ще дойда, да прибавите и моята количка към снимките.Тя е същата.

# 147
  • Мнения: 1 744
В Младост 4 , в клуб Кикирики се видяхме. Дано има още хубави дни, за да можем да си организираме отново среща. Този път и с теб BRIT. Peace Пък и с Ауа щяхме да се виждаме в Бизнес парка. Embarassed

# 148
  • Мнения: 7 640
и нашата е такава, но друг цвят. Къде е това Кикирики?

# 149
  • Мнения: 1 744
Ако пътуваш с 213, 214 слизаш на пощата на Младост 4 и в края на улицата, която минава покрай пощата се намира Кикирики. Хубаво е , може и вътре с двойните колички / но не повече от 3-4/, за небебетата има място за игра 2лв на час. Peace

Общи условия

Активация на акаунт