Колко пушехте през бременоста си?

  • 13 252
  • 228
  •   1
Отговори
# 60
 Никога не съм била върла пушачка.
 За мен,да пушиш по време на бременост е пълна безотговорност #2gunfire
   Лично мнение Peace

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 600
аЗ СЪм мНОГО ПрОТИВ ПУШЕНЕТО ПО ВрЕмЕ НА брЕмЕННОСТ НЕЗАВИСИмО КОлКО НАПрЕДНАлА ИлИ НЕ Е ТЯ smile3512
сЪЩО ТОлКОВА СЪм И ПрОТИВ ПУШЕНЕТО ДОКАТО КЪрмИШ бЕбчО smile3513
Но всеки си решава сам Peace


И точно, понеже всеки си решава сам, този назидателен тон е неуместен  Stop

# 62
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Изпуших около 15 цигари през 9-те месеца. 
Съгласна съм, че е вредно, но също така смятам, че жената не е просто инкубатор за бебето. През този период тя има емоции, чувства, желания и естествено право да решава как да постъпва  Peace

# 63
  • Мнения: 124
Аз в началото почти не пушех-по 5 цигари за месец.Но сега към края нещо много взима да ми се пуши.Позволявам си по 2-3 цигари на седмица.

# 64
  • Мнения: 103
първите 2 месеца не пуших но това адски ме изнервяше и после почнах да си пуша от1 до 4 цигари на ден.В средата на седмия месец незнайно за мен как просто ги спрях,на 2 седмици палех по една.Но сега когато родих веднага пропуших и то доста,почти колкото преди да забременея.
ПП.Аз не кърмя.

# 65
  • Мнения: 1 955
Изпуших около 15 цигари през 9-те месеца. 
Съгласна съм, че е вредно, но също така смятам, че жената не е просто инкубатор за бебето. През този период тя има емоции, чувства, желания и естествено право да решава как да постъпва  Peace

Съгласна съм  Peace
Пушех по 7-8 на ден

# 66
  • Мнения: 1 999
Не съм пушила откакто забременях. Вече не ми се и пуши. Grinning

# 67
  • Мнения: 4 915
Спрях ги във втория месец - около 2 седмици ми отне. Тровех бебето и себе си.
Бременността бе най-удачната причина да проявя воля и отговорност към детето и към здравето си.

Не съм палила цигара от отказването.

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
През първите пет месеца не пушех,защото ми ставаше лошо.След това като ме ядосаше мъжо по половин кутия от 17.00-22.30 унищожавах.Не съм горда с тези си постъпки,но това е живота  Mr. Green.

# 69
  • Мнения: 1 183
И аз в началото не пушех,но сега си позволявам от време на време по 1-2 цигари Embarassed

# 70
  • Мнения: 5 103
До третия месец пушех около 5-6 на ден, а след това се улях от пушене.
К`во прайш ти бе жена-наистина ли е така? #Crazy
аЗ СЪм мНОГО ПрОТИВ ПУШЕНЕТО ПО ВрЕмЕ НА брЕмЕННОСТ НЕЗАВИСИмО КОлКО НАПрЕДНАлА ИлИ НЕ Е ТЯ smile3512
сЪЩО ТОлКОВА СЪм И ПрОТИВ ПУШЕНЕТО ДОКАТО КЪрмИШ бЕбчО smile3513
Но всеки си решава сам Peace


Не смятам, че този начин на изказване е уместен, Peace

# 71
  • Мнения: 948
Не съм от върлите пушачки, и в момента в който разбрах, че съм бременна ми беше много лесно да ги спра. WinkСега обаче пак започнах да пуша. Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 7 097
Спрях ги от раз...пушех по кутия, кутия и половина на ден.....не смятам да пропушвам, въпреки че понякога ми липсват

Още преди да разбера, че съм бременна ми ставаше адски лошо от цигарите, не че съм проявила някаква воля, за да ги откажа...

# 73
  • Мнения: 639
още си припалвам тук таме с кафенцето Embarassed

# 74
  • Мнения: 2 000
Нисога не съм пушила.

Общи условия

Активация на акаунт