Имахте ли проблеми със зъбите?

  • 3 945
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
Не съм имала, поне не повече, отколкото преди бременността. Вярно, че ходих на зъболекар в 9-тия месец, но това е защото отлагах сигурно 2 години.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 826
За щастие нямах проблеми.

# 17
  • Мнения: 1 294
Да, сбогувах се с половината от единия си кътник Wink

# 18
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
По време и на двете бременности съм нямала проблеми със зъбите. Освен по-силна чувствително на един от тях, която се появи през първата бременност, но не съм убедена, че има връзка с бременнсотта защото по принцип аз имам проблемни венци. Иначе между двете раждания имам една отчупена пломба направена още когато съм била на 6 години - ако това се брои.  newsm78

# 19
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Изобщо не ми се отрази бременността на зъбите. Не съм ходила нито веднъж на зъболекар докато бях бременна, като се роди детето отидох, но нямах никакви проблеми.

# 20
Слава Богу, никакви проблеми преди и след.

# 21
  • Мнения: 262
vseki den iziagdah po 1 paket4e susam.znam,4e izglegda 4udno,no sled ragdaneto stomatologa mi se u4udi,4e zabite mi ne sa v tova dobro sastoyanie.az go smilah s melni4kai izpivah s malko sok,za6toto e malko nepriatno,no ima mnogo kalcii.aku6erkata mi kaza da se po4ne ot 6-i mesec,no az po4nah ot 3-i.dage da si rodila si pohapvai susam,no ne go pe4i,a go konsumirai surov.kak vi se struva

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Нямах и няма проблеми със зъбите - стоматоложката каза, че рядко се случва, но бременността не ми се отрази изобщо.

# 23
  • Мнения: 959
Никакви проблеми,а и по принцип нямам,да чукам на дърво.

# 24
  • Мнения: 171
Аз имам проблеми с венците но се надявам, че след раждането ще се пооправят иначе ходих за от супено зьбче преди месец и нямах кариеси  Praynig

# 25
  • Мнения: 2 085
Винаги съм имала проблеми със зъбите, но (да чукна на дърво) и по време на бременността, и сега нямам Praynig

# 26
  • Мнения: 3 562
Преди и по време на бременността - без проблеми  Laughing

След като родих полагам поне 3 пъти повече грижи от преди, но без особен ефект - кариесчета, болки и т.н.

# 27
  • Мнения: 2 000
Със зъбите не, но имах проблеми с венците.

# 28
  • Мнения: 2 577
за зъбите - по време на бременността аз имах проблеми и сега имам.......
първия път не помня колко кариесчета оправих, а като родих извадих 2 зъба/от лекуваните дори/
сега отново - от две седмици се мъкна при зъболекар - имам вече още един изваден зъб и две кариесчета... какво ли ме чака още? ами след като родя.....наред с косопада, може и още зъби да изкапят #Crazy психически се подготвям
ако изкарам и трета бременност - сигурно ще се нуждая от цяла нова усмивка, че мостовете няма да има къде да се хващат   newsm78

# 29
  • Мнения: 949
Със зъбите не, но имах проблеми с венците.
Само веднъж имах проблем със зъбите ми-падна ми половин зъб.

Общи условия

Активация на акаунт