перфектната детска градина

  • 1 397
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
ами zащото пове4ето букви ги няма на мойта хамериканска клавиатура ....
Горе има бутон-"кредор" се казва..С него си сменяш режима на клавиатурата автоматично..Успех!

# 16
  • Мнения: 107
явно и ти не4етеш ама кредора сменя бутоните ма ами ги няма буквите..............4ак толкова не съм аz zле спокойно

# 17
  • Мнения: 2 543
В перфектната детска градина ще вземат моето 4-годишно момченце с увреден слух без да ми обясняват надълго и нашироко каква велика услуга ми правят и без да се държат с мен като с дебил. В перфектната детска градина има всякакви деца, които общуват помежду си без да им се пречи. Там има и циганчета, и българчета и те са най-важните в цялото градинско общество.  В перфектната градина условията са като във всяка друга детска радина. Но там цари дух на приятелство и обич. Перфектната детска градина не се намира в България, засега.

# 18
  • Мнения: 1 813
Имам познати,които живет в чужбина.Та те могат да си гледат детето през един сайт онлине има камери в детската градина и е много хубаво.

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 336
Малко се измести темата от идеята на авторката, но

Цитат
Да не наказват детето ми по никакъв начин
В обществото има правила, които ако не се спазват това общество би се разпаднало. Затова са глобите, затворите - за да се наказват тези, които не спазват правилата. Детската градина е едно малко общество, там също има правила, които трябва да се спазват. Ако не - следва наказание. Друг е въпроса какво трябва да е наказанието за едно малко дете. И по мои наблюдения децата харесват повече строгите учители, тези които наказват, но справедливо.

# 20
  • Мнения: 107
ам няма кой да 4ете и се полу4ава само... spam2

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Малко се измести темата от идеята на авторката, но

Цитат
Да не наказват детето ми по никакъв начин
В обществото има правила, които ако не се спазват това общество би се разпаднало. Затова са глобите, затворите - за да се наказват тези, които не спазват правилата. Детската градина е едно малко общество, там също има правила, които трябва да се спазват. Ако не - следва наказание. Друг е въпроса какво трябва да е наказанието за едно малко дете. И по мои наблюдения децата харесват повече строгите учители, тези които наказват, но справедливо.

Определено се измества темата.  Naughty

Аз не наказвам дъщеря си. Мен не са ме наказвали също никога и по никакъв начин, но представи си спазвам правилата на обществото, в което живея.

Строгостта няма общо с наказанията - аз съм смея да твърдя строг родител - макар да не наказвам, да не удрям, да не повишавам глас.

Говори се за 'перфектната детска градина' - не оспорвай, моля те правото ми на мнение по въпроса.

П.С. Може и иначе - колко пъти точно те глобиха или лежа в затвора, за да се научиш да не убиваш? Wink

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 23:46 от Isa

Общи условия

Активация на акаунт