Варненски кърмачески срещи - 4. Сряда, Площадката зад Летния театър, 18ч.

  • 11 186
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
Ако сваря, ще дойда. Вадим зъби и съм на ръба на криза и почти не спя  Tired Много съжалявам, че не дойдох и във вторник.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Момичета върнахме се.
Казвайте кога ще има среща другата седмица.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 737
Гласувах след 17 часа, ама  като се замисля зимата май ще е гадно в този час. Така че когато решите ще се постарая да посещавам срещите.

Eй, момичета ако имате време и желание за събота, айде на протест срещу строителството.
Пуснах темичка за Варна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133109.msg2508226#msg2508226,
а ето и националната http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132828.new#new

Аз във вторник не сколасах за лекция, ама утре ще се постарая да дойда.

# 18
  • Мнения: 393
Момичета какво стана със срещите?Къде се загубихте newsm78
Хайде поне веднъж-дваж месечно да се виждаме.Ще се забравим до другото лято Sunglasses
Ако още е валидна офертата в Майчин дом може и там, ако не - все ще измислим нещо.
Какво ще кажете Thinking

# 19
  • Мнения: 3 595
Аз съм натоварена напоследък... Тъй като се очаква разваляне на времето ви предлагам да направим една срещичка вкъщи. Каня ви най-официално и нямам претенции за ден и час, само да не е понеделник  Mr. Green За съжаление ми е непосилно да ида където и да е до края на месеца... Ама с Майчин Дом мога да звънна и да говоря, ако решите там  Hug

# 20
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
За сега няма да гласувам, ние сме на почасово хранене и най ми е удобно като го нахраня в 12 и след това на поизлезем, и към 15 пак да се приберем пак да се нахраним, навън не съм кърмила и ми е малко неудобно

# 21
  • Мнения: 728
Аз днес случайно видях Жени и тя каза, че работи и затова няма време за форума. Аз мога през седмицата във вторник и четвъртък между 5.30 и 6,30. В спортна зала има четири пет кафета и през това време съм там. Мога да идвам и някъде в близост.

KaliMa, ако кърмиш с нас няма да ти е неудобно, ама само да се организираме нещо. И през друго време да е ще се помъча да дойда.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 567
Aз да си кажа, че ми е удобно през седмицата от 13 до 17 часа, без значение къде.
Но щом е за идеята може и по-късно, макар че вече се стъмнява доста рано навън.

# 23
  • Мнения: 393
Ivy с удоволствие бих дошла на гости у вас LaughingНо ми се струва че ако сме повече мами няма да е удобно.Все пак предвид вече студеното време е по-добре да организираме нещо на закрито.Ако можеш звънни наистина в Майчин дом , струва ми се ,че там е най-удачно за кърмачески срещи.Поне веднъж месечно да сме от полза и на мамите там WinkА в друго време може и на някое кафе.На мен ми направи особено добро впечатление бар"Етно" зад Общината.На лесно място е , а и има много добра климатизация/цигарения дим имам предвид/.
KaliMa в действетелност когато се съберем 5-6 кърмачки кърменето навън не прави впечатление-ще се престрашиш и ти Grinning
Поздрави  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 595
Все още важи поканата за гости другата седмица във вторник(14.11) от 15 часа. На който му се идва да ми пише на лични ще ви дам адреса и телефона, живея близо до Бизнес Хотела. Място има много, можем да се съберем без проблем и за децата има къде да щуреят  Mr. Green

За редовните срещи Етно е добре и ми харесва и то много...Майчин Дом би бил по-добър вариант, за да можем да помагаме на майките там, но е далеко поне за мен... Според настоящата анкета най-много желаещи има за 14-15 часа. 15 е по-близо до ставането от следобеден сън затова да кажем 15.

Очаквам и други предложения за място и да пуснем анкета за гласуване  Whistling

ПП: Много ми допадна идеята веднъж месечно в Майчин Дом и през другите седмици в Етно   bouquet

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 11:53 от Ivy

# 25
  • Мнения: 2 282
Иви, с удоволствие бихме дошли у вас, а има ли някакъв повод? Можем да вземем и по някоя друга играчка.
За мястото - не съм била в Етно, но смятам, че е добре, защото е на по-добро място. Не знам дали има голям ефект от срещите в Майчин дом, може би ще е по-ефективно 1-2 пъти месечно да се ходи там целево при родилките или да се зарежда с рекламни материали. Да не говорим, че е на майната си.
Много ми е драго, имаме си ново кърмаче във входа, с мамата си разменяме по някоя друга "рецепта" при проблеми, засега се справя чудесно  Simple Smile най-важното е, че е с правилната положителна настройка.

# 26
  • Мнения: 3 595
Повода е да се видим, да покърмим заедно и да обменим опит. Моля ви не носете играчки имаме два огромни коша + 2 басейна с такива. Повярвайте ми ще им стигнат  Mr. Green

Пуснах анкета....По-късно пак ще звънна да говоря с Майчин Дом...ще им кажа, че ходенето там ще е насочено към новообебилите се майки от болницата и не само, но бихме искали да включим и тях, който иска разбира се... Веднъж месечно аз ще направя усилие да ходя до там. Мисля да изберем един или два конкретни дни както си беше досега и да се вземем в ръце, че да се виждаме по-често Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 282
Мисля да изберем един или два конкретни дни както си беше досега и да се вземем в ръце, че да се виждаме по-често Mr. Green
Мхм Peace
Няма да гласувам за дни, нямам претенции. Е, предпочитам през седмицата, но работещите мами няма как да идват...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Ох, нито един ден след 15ч. Тогава Иво спи, а ако не се наспи не може да се стои насреща му. Само в извънреден случай ако стане рано и си доспива сутринта.
Все пак, ако ме приемате без кърмаче, може някой ден през седмицата, когато мъжа ми е в къщи.

# 29
  • Мнения: 67
Мили мами кърма4ки от Варна имам нужда от вашата помощ НАИСТИНАААААА.
Ще може ли да доида на вашите срещи,защото тук нещо се запецна работата с кърменето на моита принцеса.Тя иска да су4е от мен.но нещо мама не и достига кърмата или изобщо липсва,има си доста добър сукателен рефлекс,но незнам какво да направя,пих боза,бира пове4е те4ности,ядох ядки,мляко плодове,абе хиляди глупости и нищо така 4е МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ.

ПП.За срамотиите съм,някои ще каже тая и е второ а не може да се оправи,НО и с каката имах същия проблем и тя се отби сама,а и самата кърма секна  изведнъж и пове4е не текна.

Общи условия

Активация на акаунт